Zavrieť

Porady

RECEPTY - diabetes

Ak máte niekto dobré , rýchle , a zároveň jedlé recepty pre diabetika , budem rád
Šunku a podobné diétne veci som už pomaly zunoval , idú mi cez uši
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    buchač Pozri príspevok
    Ak máte niekto dobré , rýchle , a zároveň jedlé recepty pre diabetika , budem rád
    Šunku a podobné diétne veci som už pomaly zunoval , idú mi cez uši
    Kuk sem:
    http://www.marpes.info/marpes-info/m...epty_uvod.html
    moj muz ma cukrovku, peciem mu doma celozrnny chlieb v domacej pekarni, lebo u nas v dedinke taky nezozeniem.
    Ranajky: celozrnny chlieb s tvarohovou natierkou ( nizkotucny tvaroh, mala cibulka, mleta cervena paprika , Rama, sol) vsetko zmiesat, k tomu rajcina
    Desiata: celozrnny chlieb s nizkotucnym syrom s prichutou sunky , paprika, uhorka
    Obed: brokolicova polievka - biela ( brokolica, mrkva, zemiaky-nie vela, kalerab) vsetko uvarit, zahustit, pridat 10% slahacku, sol, solcanka

    Polievky a omacky zahustujem ovsenou celozrnnou mukou, bud ako zatrepku alebo zaprazku (samozrejme s otroskou livoveho oleja)

    Dnes k pecenemu kuratu mu urobim kuk kus, a kyslu kapustu.
    Vecera: zapekane celozrnne cestoviny s mrazenou zeleninou( aku mas k dispozicii) cestoviny uvarit, zmiesat so zeleninou a zaliet vajickami rozmiesanymi v 10% slahacke , sol, bylinky podla chuti, k tomu cervena cvikla (zavarila som v lete bez cukru)

    To mame dnes, cela rodina, nevarim pre deti zvlast, uz si zvykaju

    Ked nezabudnem, zajtra ti napisem co budem varit
    Este ma napadol jeden rychly:

    celozrnne spagety Alnatura uvarut, na ne dat Cootage cheese a k tomu tanier zeleniny,

    muslicky Alnatura uvarit a posypat postruhanymi vlasskymi orechami, osladit fruktozou , pripadne posypat mletou skoricou

    Palacinky- celozrnna muka, 1 vajicko, voda , stipka soli, piect na teflonovej panvici, aby sa nemuseli velmi mastit,
    plnka- tvarohova ( tvaroh + fruktoza), alebo Dia lekvar ( ja mam zavareny doma)

    Kamoska mu robi na vianoce aj oplatky, ked mas stroj, alebo dobru kamosku poslem recept

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Niečo hlavne jedlé Tie rôzne serepetičky a la celebrity asi veľmi nie
    Na internete je toho plno , ale aj tak som možno niečo opomenul alebo nenašiel , takže asi tak .
    Dík

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.