Zavrieť

Porady

Pizza

Ahojte! Viete mi poradiť nejaký dobrý recept na chutnú pizzu čo si urobím doma? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    pasuliatko Pozri príspevok
    Ahojte! Viete mi poradiť nejaký dobrý recept na chutnú pizzu čo si urobím doma? Ďakujem
    pridala som jeden recept čo som dostala..nech sa potešíte aj vy

    nela88 je offline (nepripojený) nela88

    nela88
    1 šľahačka, 10 P.L. hladkej múky, soľ - spracovať. Cesto musí byť vláčne. Navrch čo chceš.

    OKAA je offline (nepripojený) OKAA

    žena OKAA
    Pizza,recept priamo s pizzérie. 1kg hladkej múky,1 biely jogurt ,1dcl.olej,trocha mlieka do kvásku,pol kocky kvasníc.Kysnút nedávame!Hned vyvalkáme na tenko.Dáme na vymastený plech.Vrch cesta potrieme kečupom.Dáme salámu(podla seba),papriku,kukuricu,šampiony(nemusia byt).Nastrúhame syr(eidam,údený...) a dáme piect.Všetky ingrediencie na pizzu podla vlastnej chuti.Táto dávka cesta,vyjde ,,až,,na 4 plechy.Samozrejme ak zjete menej dávku si znížite.(U nás sa ,,zožerú,,všetky 4 plechy) Prajem vám dobrú chut.......

    dagyna je offline (nepripojený) dagyna

    dagyna
    Ja robím doma klasiku :kysnuté cesto ako na koláč len tenšie. Roztiahnem ho na plech, potiem cesnakom, kečupom a na vrch dávam čo máme. Deťom to chutí.

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    OKAA Pozri príspevok
    Pizza,recept priamo s pizzérie. 1kg hladkej múky,1 biely jogurt ,1dcl.olej,trocha mlieka do kvásku,pol kocky kvasníc.Kysnút nedávame!Hned vyvalkáme na tenko.Dáme na vymastený plech.Vrch cesta potrieme kečupom.Dáme salámu(podla seba),papriku,kukuricu,šampiony(nemusia byt).Nastrúhame syr(eidam,údený...) a dáme piect.Všetky ingrediencie na pizzu podla vlastnej chuti.Táto dávka cesta,vyjde ,,až,,na 4 plechy.Samozrejme ak zjete menej dávku si znížite.(U nás sa ,,zožerú,,všetky 4 plechy) Prajem vám dobrú chut.......
    Zaujal ma tento recept, ale nie je mi jasný postup (som kuchár začiatočník).
    Treba nechať vzísť kvások a potom pridať ostatné suroviny alebo všetko spolu naraz zmiešať?

    OKAA je offline (nepripojený) OKAA

    žena OKAA
    Bingo!!!!Treba nechat vzíst kvások a potom pridat ostatné suroviny.Mala som to ešte podrobnejšie napísat,moja chyba.PARDON......

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Pirohová pizza
    Prísady na cca 1 plech do rúry doma :
    10 dg masla, 4-5 strúčikov cesnaku, 200 g prerastanej slaninky, 300 g zemiakov, za mištičku krájaného póru a mladej cibuľky, syr balkánskeho typu /Feta, môže byť aj ovčí, kozí/, plesnivý syr, kôprová nasekaná vňať, nasekaná pažítka /môže byť i sušené/, citrón.
    Skúste pizzove cesto párkrát preložiť, akoby ste pripravovali pagáčiky, dosiahnete efekt lístkového cesta a spravíte ho trošku iným.
    Na masle len zľahka osmahnúť strúčiky cesnaku. Každý strúčik rozkrojiť na tri časti a osmážať skutočne len trošku, aby nezhorkol. Zemiaky olúpať, nakrájať na tenké plátky, premyť a zmiešať v miske s troškou oleja, osoliť, okoreniť, môžete ich ochutiť aj bylinkovou soľou.
    Plech potrieť olejom, rozprestrieť naň pizzové cesto, ktoré treba potrieť maslom z oprážaného cesnaku a kúsky cesnaku rovnomerne rozložiť po ceste. Tento cesnak je skoro najdôležitejšou prísadou pirohovej pizze, dodáva jej zvláštu chuť a arómu. Ďalej pokračovať v rozkladaní zemiačkov, slaninky, cibuľky, póru, syra a byliniek. Povrchu posypať bylinkami /pažítka, kôpor/.
    Celé to upiecť doružova.
    Na tanieri pirohovú pizzu pokvapkať citrónom, prípadne grapefruitom a ako prísadu na dochutenie si môžete pripraviť jogurtovú omáčku s pretlačeným cesnakom a bylinkami.

    Touto pizzou ma prekvapili v Kanadskej pizérii na dovolenke. Ja by som jej dala meno pizza ,,ala slovania“.
    A nabudúce doma skúsim vymeniť balkánsky syr za našu bryndzu. Neverím, že tým niečo pokazím.

    Dobrú chuť !

    JOJA je offline (nepripojený) JOJA

    JOJA
    Až dnes som sa dostala k tejto téme. Ak by mal niekto záujem, mám recept na pizzu primo z Talianska, učil nás ju robiť jeden kamarát, ktorý tam veľa rokov žije a má s varením veľa skúseností. Každý, kto ju ochutnal, bol veľmi milo prekvapený, podotýkam ide o pravú taliansku tenkú pizzu.
    Príprava je veľmi jednoduchá, má to jedinú chybu, neviem napísať presné množstvá ingrediencii, robím to od oka (ale problém to nerobilo zatiaľ nikomu). Ja ju robím z 1 kg múky, do nej nasypem primerane soli, aby bolo cesto slané (od oka si 1 - 2 polievkové lyžice), pridám v ruke rozmrvené celé droždie a premiešam s múkou. Do tejto zmesy prilejem asi 2-3 dcl. vlažnej body, alebo mlieka a 2dcl. olivového oleja. (Robila som to už aj s obyčajným olejom, nie je to však ono) Postupne vymiesime rukou husté cesto - musí byť naozaj husté, ak nám to nepoberie všetku múku, treba prilievať už len olivový olej. Vnikne nám bochník, ktorý necháme asi 20-30 min. podkysnúť. Z bochníka urobíme asi 4-5 menších bochníkov - toľko bude aj plechov. Bochnik vyvaľkáme na tenučké cesto. Ide to ťažšie, lebo cesto je veľmi husté, ale efekt je úžasný.
    V prípade, že nevyužijete všetky bochníky, môžete každý vložiť do mikroténového sáčku a dať do mrazničky. Ak ich po čase vyberiete a necháte rozmraziť, budete prekvapení aké super cesto získate.
    Na rozvalkané cesto Taliani používajú tzv Pomodoro - obdoba nášho paradajkového pretlaku, ktoré určite poznáte, je ho dostať kúpiť aj u nás.
    Príprava je jednoduchá - na olivový olej natrháme kúsok čerstvej bazalky, a vylejeme pomodoro a chvíľku povaríme. Možeme ochutiť aj pizzovým korením. Touto zmesou potierame rozvaľkanú pizzu a na to kladieme čo nám najviac chutí. U nás hrá prím šunka ,na plátky nakrájané paradajky a prekrojené olivy a na vrch posypané mozarellou. Ale dá sa podľa chuti použiť všeličo. Boli sme však poučení, ze Taliani nekdy nepoužívajú na pizzu vajce a údený syr.
    Tak vám všetkým prajem dobrú chuť. JOJA

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    samasama Pozri príspevok
    a aká muka sa ma použiť na tuto pizzu?
    ja používam hladkú

    viera12 je offline (nepripojený) viera12

    viera12
    Upresni 1 biely jogurt...Robila som polovičnu dávku a potrebovala som 2 rajo 125gramove.

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    http://hospodyne.mojerecepty.sk/cate...chleb-langose/ škoda že sa my stratil recept na domacú pizzu,ta my chutila asi najviac,lebo bola skôr na gazdovský spôsob nie ako klasická,ale hrubšie nadýchane cesto a až potom klasika,bohaté obloženie salamou,hríbmi a zeleninou

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Pizza – cesto

    450g hladkej múky(my kupujeme taliansku múku na pizzu), 15g droždia, cca 170 ml vlažnej vody, ½ KL morskej soli, 3 PL olivového oleja
    V cca 5 PL vody nechať podkysnúť droždie a na doske s ostatnými ingredienciami uhniesť cesto. Do olejom vymazanej misy dať cesto a pootáčať ním tak, aby olej bol na celom ceste. Prikryť a nechať vykysnúť do dvojitého objemu. Cesto rozdeliť na ½, bochníky „zbuchnúť“ päsťou od stredu po okraj. Môžeš si pomôcť aj valčekom.

    Základná paradajková omáčka
    Táto omáčka vydrží v chladničke cca týždeň, zmrazená pár mesiacov. Ja zvyknem uvariť viacej omáčky naraz, rozdelím do fľaštičiek od majonézy a trochu sterilizujem.


    6-8 porcií
    1 veľký na drobno nakrájaný strúčik cesnaku
    2 PL olivového oleja
    1 malá rozdrvená chilli paprička
    2 KL oregána
    3 plechovky talianskych slivkových(alebo sekaných) paradajok(á 400 g)
    1 PL červeného vínneho octu(alebo červeného vína)
    1 hrsť nahrubo nasekanej bazalky alebo majoránu(toho menej)
    soľ a čerstvo namleté čierne korenie
    2-3 PL extra panenského olivového oleja
    Na oleji opražte cesnak(mierne, aby nezhorkol), pridajte čili papričku, oregano a paradajky. Pri miešaní dajte pozor, aby sa paradajky nerozpučili, omáčka by zo semienok zhorkla – ak však budete variť pomaly a paradajky zostanú celé, získate správne sladkastú omáčku. Ak sa vám chce, môžete pred varením semená z paradajok odstrániť. Asi 1 hodinu varte na miernom ohni. Po dovarení pridajte ocot, paradajky v omáčke rozkrájajte. Pridajte bazalku alebo majorán, dochuťte a prilejte olivový olej.


    My pečieme pizzu v peci priamo na rozpálených šamotkách, ak v rúre, výborne sa pečie vo forme na pizzu.






    Naposledy upravil Marína : 18.05.09 at 20:40

    AMIELIA je offline (nepripojený) AMIELIA

    AMIELIA
    Tak toto sa mi páči, tento musím vyskúšať. Pizzu robím už niekoľko rokov a vyskúšala som veľa receptov. Tak tento bude v ďalší v poradí.

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    Marína Pozri príspevok
    Pizza – cesto

    450g hladkej múky(my kupujeme taliansku múku na pizzu), 15g droždia, cca 170 ml vlažnej vody, ½ KL morskej soli, 3 PL olivového oleja
    V cca 5 PL vody nechať podkysnúť droždie a na doske s ostatnými ingredienciami uhniesť cesto. Do olejom vymazanej misy dať cesto a pootáčať ním tak, aby olej bol na celom ceste. Prikryť a nechať vykysnúť do dvojitého objemu. Cesto rozdeliť na ½, bochníky „zbuchnúť“ päsťou od stredu po okraj. Môžeš si pomôcť aj valčekom.

    Základná paradajková omáčka
    Táto omáčka vydrží v chladničke cca týždeň, zmrazená pár mesiacov. Ja zvyknem uvariť viacej omáčky naraz, rozdelím do fľaštičiek od majonézy a trochu sterilizujem.


    6-8 porcií
    1 veľký na drobno nakrájaný strúčik cesnaku
    2 PL olivového oleja
    1 malá rozdrvená chilli paprička
    2 KL oregána
    3 plechovky talianskych slivkových(alebo sekaných) paradajok(á 400 g)
    1 PL červeného vínneho octu(alebo červeného vína)
    1 hrsť nahrubo nasekanej bazalky alebo majoránu(toho menej)
    soľ a čerstvo namleté čierne korenie
    2-3 PL extra panenského olivového oleja
    Na oleji opražte cesnak(mierne, aby nezhorkol), pridajte čili papričku, oregano a paradajky. Pri miešaní dajte pozor, aby sa paradajky nerozpučili, omáčka by zo semienok zhorkla – ak však budete variť pomaly a paradajky zostanú celé, získate správne sladkastú omáčku. Ak sa vám chce, môžete pred varením semená z paradajok odstrániť. Asi 1 hodinu varte na miernom ohni. Po dovarení pridajte ocot, paradajky v omáčke rozkrájajte. Pridajte bazalku alebo majorán, dochuťte a prilejte olivový olej.


    My pečieme pizzu v peci priamo na rozpálených šamotkách, ak v rúre, výborne sa pečie vo forme na pizzu.





    Evka dík za receptík. Recept na cesto mám presne ten istý. Tá omáčka ale vyzerá fajne, musím vyskúšať, škoda len, že som práve pizzu dokončila a až potom som si sem sadla.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Simonka, ja na pizzu nikdy nedávam kečup, vždy mám do zásoby uvarenú omáčku. Nech vám chutí.

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    JOJA Pozri príspevok
    Až dnes som sa dostala k tejto téme. Ak by mal niekto záujem, mám recept na pizzu primo z Talianska, učil nás ju robiť jeden kamarát, ktorý tam veľa rokov žije a má s varením veľa skúseností. Každý, kto ju ochutnal, bol veľmi milo prekvapený, podotýkam ide o pravú taliansku tenkú pizzu.
    Príprava je veľmi jednoduchá, má to jedinú chybu, neviem napísať presné množstvá ingrediencii, robím to od oka (ale problém to nerobilo zatiaľ nikomu). Ja ju robím z 1 kg múky, do nej nasypem primerane soli, aby bolo cesto slané (od oka si 1 - 2 polievkové lyžice), pridám v ruke rozmrvené celé droždie a premiešam s múkou. Do tejto zmesy prilejem asi 2-3 dcl. vlažnej body, alebo mlieka a 2dcl. olivového oleja. (Robila som to už aj s obyčajným olejom, nie je to však ono) Postupne vymiesime rukou husté cesto - musí byť naozaj husté, ak nám to nepoberie všetku múku, treba prilievať už len olivový olej. Vnikne nám bochník, ktorý necháme asi 20-30 min. podkysnúť. Z bochníka urobíme asi 4-5 menších bochníkov - toľko bude aj plechov. Bochnik vyvaľkáme na tenučké cesto. Ide to ťažšie, lebo cesto je veľmi husté, ale efekt je úžasný.
    V prípade, že nevyužijete všetky bochníky, môžete každý vložiť do mikroténového sáčku a dať do mrazničky. Ak ich po čase vyberiete a necháte rozmraziť, budete prekvapení aké super cesto získate.
    Na rozvalkané cesto Taliani používajú tzv Pomodoro - obdoba nášho paradajkového pretlaku, ktoré určite poznáte, je ho dostať kúpiť aj u nás.
    Príprava je jednoduchá - na olivový olej natrháme kúsok čerstvej bazalky, a vylejeme pomodoro a chvíľku povaríme. Možeme ochutiť aj pizzovým korením. Touto zmesou potierame rozvaľkanú pizzu a na to kladieme čo nám najviac chutí. U nás hrá prím šunka ,na plátky nakrájané paradajky a prekrojené olivy a na vrch posypané mozarellou. Ale dá sa podľa chuti použiť všeličo. Boli sme však poučení, ze Taliani nekdy nepoužívajú na pizzu vajce a údený syr.
    Tak vám všetkým prajem dobrú chuť. JOJA
    Tento recept na pizzu je fantastický,dostala som aj kúpiť Pomito- rajčinový pretlak na pizzu v jednote-terno.dnes som piekla asi po šiesty krát,čo som objavila tento recept,veľmi sa osvedčil,dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.