Zavrieť

Porady

Kávovar Dolce Gusto

Ahojte, chceme na Vianoce kúpiť kávovar do 3tis. Kukali sme Dolce Gusto, ale vôbec sme nenasli naň žiadnu diskusiu, či je dobrý, alebo nie. Tomu čo to chceme kúpiť má veľmi rád kávu. Chcem sa spýtať či mi niekto nevie poradiť ohľadne kávovarov, že s ktorým kávovarom je najmenej práce čo sa týka údržby a ktorý sa tak oplatí. Tento Dolcee Gusto ma jedinú nevýhodu. V predajni nám povedali, že do toho idú originál kapsule, že obyčajná káva tam nemôže ísť.
Usporiadat
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
áno to je jeden z typov na "pody" zalisovaná káva vo vrecku. Veľa na kvalite kávy spraví výkon kávovaru. Chuťovo - ak je dobrý stroj je naozaj dobrá.
Potom je aj menšia starosť s čistením.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
majkaaa majkaaa

majkaaa je offline (nepripojený) majkaaa

a mas skusenosti s tymto kavovarom?
0 0
majkaaa majkaaa

majkaaa je offline (nepripojený) majkaaa

prosim ma niekto skusenosti s takymito kavovarmi ešte?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja nie som veľká kávičkárka, ale určite by som nekupovala taký kávovar, kam môžu ísť len kapsuly. A najmä ak to má byť do daru. Myslím, že je dosť veľký výber už takýchto kávovarov v tejto cene.
Takých na minimálnu údržbu však už sú vo vyššej cenovej kategórie. Ale tie majú neodškriepiteľnú výhodu aj v tom, že sa môže použiť zrnková káva, ktorá ti ju čerstvo zomelie.
Toď môj názor.
0 0
ik-a ik-a

ik-a je offline (nepripojený) ik-a

Neviem, aký si kávičkách. Ak hoduješ prekvapkávanej káve alebo rôznym long kávam, tak tento kávovar je dobrý. Čo sa týka prevádzky, musíš si tiež určiť ako ho budeš používať. Kúpa kávovaru (teda hohto typu) je jedna vec. Do tohto kávovaru sa kupujú iba originál kapsule ako už bolo spomenuté. Jeden balík v ktorom je 16 kapsulí stojí cca 150,-Sk. Každá krabica obsahuje 16 kapsulí, ale ak si kúpiš napr. caffe late tak máš 8 kapsulí s kávou a 8 kapsulí s mliekom. Ak si to vyrátaš tak jedna káva (mliečna) ťa stojí cca 19,- Sk. Áno je pravda, že je to bezúdržbový kávovar. Ale ak si pochutnávaš skôr na kvalitnom presse s bohatou penou a výraznou chuťou, tak toto nie je kávovar pre teba.
0 0
majkaaa majkaaa

majkaaa je offline (nepripojený) majkaaa

A ktorý kávovar mi odporúčate?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Skús si pozrieť aj tu: http://www.porada.sk/t34261-espressovar.html
0 0
kornelia2 kornelia2

kornelia2 je offline (nepripojený) kornelia2

ja som si kupila dolce gusto asi pred mesiacom cez internet mala som tam sadu salku na kapucino,salku na late a kapsule.a mala som v cene aj filter na vodu brita.ja som zatial spokojna.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

ja mam rada aj moj manzel dobru kavu,s bohatou penou.kedze sme uz mali opotrebovaný kavovar,teraz kupil m lidli asi za 2000,sk.stroj je dobrý,kava s penou.záleží aka kava sa pouzíva,tlak cerpadla je asi 15barov.kavovar na kapsle, to je draha prevadzka.neviem co je na tom pravdy,suseda mi robila kavu,povedala ze predstav si ,tie naplne nedostanes kupit hoci kde,len v elektrospotr,.
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

daria29 Pozri príspevok
ja mam rada aj moj manzel dobru kavu,s bohatou penou.kedze sme uz mali opotrebovaný kavovar,teraz kupil m lidli asi za 2000,sk.stroj je dobrý,kava s penou.záleží aka kava sa pouzíva,tlak cerpadla je asi 15barov.kavovar na kapsle, to je draha prevadzka.neviem co je na tom pravdy,suseda mi robila kavu,povedala ze predstav si ,tie naplne nedostanes kupit hoci kde,len v elektrospotr,.
Ak myslíš náplne do Dolce Gusto, tak ich majú aj v Tescu a Metre. Myslím že boli aj v CBA a podobných zariadeniach. Tento kávovar majú teraz v dobrej akcii v nayke...dobrá cena, plus "štartovací" balíček ...do daru by som ho dostala celkom rada, ale nekúpila by som ani tento, ani žiadny iný. Kávu pijem bez mlieka a cukrul. Nesku jednoducho zalejem a hotovo...žiadne babranie sa s napĺňaním kávovaru vodou, a kávou, žiadne umývanie okrem tej jednej šálky.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja som pila niekoľko krát kávu s pod kávovaru (typ neviem- má ho náš taliansky dodávateľ) a musím uznať, že je veľmi dobrá, ale tiež si myslím, že záleží aj na type kávy. Ale tiež by som volila radšej klasiku - poloautomat, čo si aj melie
0 0
majkaaa majkaaa

majkaaa je offline (nepripojený) majkaaa

Tak ten Dolce Gusto nejdem kupovat, naozaj stroj sa da, ale tie naplne su drahe.
Aky poloautomat?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
nechcem sa opakovať- v espresso téme je tam toho dosť popísané, skús trochu popozerať.
Najlepšie je naozaj, ak si kávovar sám zomelie kávu- lebo tá čerstvosť sa nedá nahradiť- ak chuť je lepšia a u poloautomatu si ty odstraňuješ použitú kávu.
0 0
leoško leoško

leoško je offline (nepripojený) leoško

Já som s kávovarom veľmi spokojná.Je to moj asi štvrtý kávovar ktorý som si kúpila,pretože ani jeden mi neurobil takú dobrú kavičku aká mne chutí a to je velmi krémová káva taká pre labužníkov.Já nemám rada velmi silnú kávu a už vôbec nie kávu bez mlieka alebo smotánky a aj preto mi tento kávovar velmi vyhovuje.Že sú trochu drahé tie kapsule to je pravda,ale každý prepich sa musí zaplatiť,to znamená,že keď sa mi nechce po každej káve umývať a vyhadzovať kávu do smeťáku a môžem vyhodiť len použité kapsule a nič viac tak potom takáto sranda aj niečo stojí.
0 0
Ivvaa2 Ivvaa2

Ivvaa2 je offline (nepripojený) Ivvaa2

Je to super kavovar,mam ho ja, i moji rodicia, proste parada:-))
A kavu treba kupovat tak,ci tak, takze je to v pohode. A toto je ovela lepsie!!!
0 0
dstopka dstopka

dstopka je offline (nepripojený) dstopka

No ja mám kávovar Dolce Gusto už cca rok, kúpil som si ho pod stromček Pravda je, že tie náplne sú trochu drahšie, ale zasa je to úplne bezúdržbové a hlavne jednoduché, že sa stačí len trochu zoznámiť s kávovarom a kávu alebo čokoľvek iné vie spraviť úplne každý... Výhodou je obrovský sortiment, od malého espresa, cez cafe lungo, alebo káva bez kofeinu, Latte, čokočíno, ice capuccino a mnoho ďalšieho... Osobne si myslím, že keď to dáš niekomu ako darček, tak nič nepokazíš, pokiaľ to nie je fakt nejaký kávový expert...
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Co sa tyka tich kapsuli tak uz su na trhu dalsie dva take kavovary. Neviem nazov ale pred tyzdnom som ich videla vo viedni. A kapsule boli od jacobs. Mali tam aj noveho gusta za 130 ojri a ten bol fakt krasny.
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Aj mne sa paci. Ale ma odradzaju tie kasule. Nebudes v tom vediet nikdy pouzit kapsule ineho vyrobcu ako Nestle, lebo si pravdepodobne zavedie iny rozmer, aby tie jeho zas pasovali do kavovaru ineho vyrobcu... Osobne by som upradnostil nieco ine, aj ked Dolce Gusto sa mi paci...
a kava od Nestle nie je bohvie co... Myslim ze ak kupim zrnkovu kavu ca cca 30Euro/1kg, tak za tych 30EUR vypijem podstatne viacej kav ako z kapsuly za tu istu cenu. Nehovoriac o tom ze ta zrnkova kava bude svojou kvalitou niekde inde.. Ale ak nie ste silni kavickari, nie je co riesit a budete mat v kuchyni aj pekny dizajnovy kusok s jednoduchou obsluhou a minimalnymi nakladmi na udrzbu
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Mám Dolce Gusto vyše roka. Náplne kupujem v Kauflande. Je to kávovar bez údržby, proste pohodička. Ak ste typ, ktorý chce mať kávu bez práce a rýchlo, odporúčam ho. Aj ponuka nápní je široká, vyberú si aj deti.
Ale... mám asi vysoké nároky na presso kávu, ktorá sa s takou z reštaurácie chuťovo ani penou nedá porovnať a zvažujem, že si kúpim nový stroj špeciálne na presso s bohatou penou...
0 0
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

od kupy tohto kavovaru ma odradzal jeden fakt a to, ze v naplniach je instantna kava
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať