Zavrieť

Porady

hľadám výrobcu kuchýň

Chcela by som si dať vyrobiť novú kuchynskú linku.

Neviete o nejakom cenovo dostupnom výrobcovi, resp. nie je tu niekto taký?
Usporiadat
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

no a z čoho chceš dať robiť tú kuchyňu? z drevotriesky alebo z normálneho dreva?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
heket heket

heket je offline (nepripojený) heket

K tejto teme sa pripájam aj ja.Dajte , kto máte skúsenosti s dobrou cenou a kvalitou nejaké postrehy.Najlepšie keď sa budú tieto postrehy týkať okresu Prievidza.Pre mňa , neviem ako janaGT. Tiež si chcem dať vyrobiť novu kuchyňu. Vopred ďakujem.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

S21
no a z čoho chceš dať robiť tú kuchyňu? z drevotriesky alebo z normálneho dreva?
z drevotriesky a fóliované dvierka.
Na masívnu nieto peňazí.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

heket
K tejto teme sa pripájam aj ja.Dajte , kto máte skúsenosti s dobrou cenou a kvalitou nejaké postrehy.Najlepšie keď sa budú tieto postrehy týkať okresu Prievidza.Pre mňa , neviem ako janaGT. Tiež si chcem dať vyrobiť novu kuchyňu. Vopred ďakujem.
Ja chcem z okresu Trnava + blízke okolie.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

a odkiaľ že si Janka?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

S21
a odkiaľ že si Janka?
z Trnavy - kuk na môj profil .... tam to máš
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

no tak to ti už ja nepomôžem, tam nepoznám nikoho
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

a kde poznáš?
0 0
ajula1 ajula1

ajula1 je offline (nepripojený) ajula1

ja som z nitre a mám tu kamaráta ktorý robí kuchynské linky robí vlastne aj všetko iné z dreva nám robil už viac vecí a všetko je krásne urobené som maxi málne spokojná fakt precízna robota. keť to porovnám s jednou skriňou ktorú nám robil jeden akože stolár tak to je hrozne nekvalitne urobené a za vysokú cenu. Ak si z trnavy to nie je daleko myslím že by prišiel ak chceš pošlem ti na ňho číslo...!
0 0
heket heket

heket je offline (nepripojený) heket

A z Prievidze nepoznáte nikoho?
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

V Ružindole - Švec.
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

My sme si kúpili kychyňskú linku pred dvoma rokmi z Poľska. (drevotrieska, fóliové dvierka). Niekto povie že z Poľska nie. Ale nič jej nechýba je to presne to isté čo sa predáva aj tu. Celé nás to vtedy stálo aj s cestou, obedom, dvojdresom, rampou s bodovými svetlami a úplatkom colníkovi 21.000,- Sk. Priviezli sme ju na prívesnom vozíku. Bolo ju treba doma poskladať, nič nechýbalo ešte aj úchytky boli navyše.
Boli sme tam 2x. Najskôr sme si vybrali, objednali a nechali zálohu 1.000,- Sk (máš či nemáš to nie je tak veľa). Za tri týždne zavolali, že je hotová. A som maximálne spokojná.
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Firma v ktorej robím vyrába kancelársky, kuchynský nábytok, zariaďujeme hotely reštaurácie atď. Robíme aj drevotriesku aj masív.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

no ja som z východu od Ke, mne robili tiež z drevotreisky už zopár vecí, je to celkom lacný ujo, a robí kvalitne. Kuchynu aj ja mám Poľskú, je pravda, že som na nej vymieňala úchytky, lebo sa mi nepáčili. Ale to ešte boli tie prvé linky z Poľska, s foliovými dvierkami, tá folia sa na niektorých miestach pri rúre oddeľuje, ale zatial to nie je hrozné. Teraz už robia aj poliaci kvalitnejšie dvierka, ako mi bolo povedané, je tam fakt veľký výber, skús pozrieť na internete.
U nich sa nábytok volá moble, alebo tak nejako
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
mnooo, ja budem potrebovať novú kuchyňu cca o 3/4 roka, dovtedy musím vymyslieť, čo všetko ako z čoho a hlavne za koľko tam budem chcieť...len mi chýba projekt, resp. niekto, kto by mi vedel vysvetliť, nakresliť, zdôvodniť a vedel presvedčiť môjho financmistra...a hlavne aby ma ten projekt nezruinoval...
dávam priestor šikovným bratislavčanom...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ľudia, keď máte kúpiť chujovinu, tak nekupujte. Kuchhyňa je príliš delikátna, lebo v nnej dámy, trávite najviac času.
KeĎ rozmýšľate akú, tak si dajte najprv požiadavky na papier, hlavne čo by ste tam chceli mať , aby hygiena práce bola fajn(t.j. predstavte si obeh kusu jedla do finálu) typy skriniek, veľkosť umývačky kde, aby ste sa veľa nenarobili atd.
Keď nechcete dať veľa peňazí ..... a čo IKEA dievčatá? Dajú sa tam kúpiť skrinky a dvierka z masívu.
Ja som zástanca prírody a jej farieb. Nepáčia sa mi biela, paste. farby(lebo to len móda!!) Buk, orech, čerešňa apod.
LTDT nie je ktovie čo, stačí viac pary a odlepísa hranovacia páska a už má drevotrieska možnosť nasať vlhko ...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Skutočne si treba zájsť do kuchynského štúdia a dať si vyhotoviť projekt -kuchynskú linku na PC . Ak to je rozklesené , tak môžete meniť skrinky hore dolu a potom si na základe toho môžete dať vyrobiť KL .Musí byť predstava čo tam má byť , či to budú dvierka presklenné , koľko výška,šírka, alebo či tam bude zabudovaný sporák atď. Už som takéto niečo absolvovala mám to za sebou . Doma som mala kopec prospektov z kuchýň .Ale keď som sa nakontaktovala na stolára , už som vedela , že čo tam má byť v tej KL .

Já som to tiež tak praktizovala a teraz som veľmi spokojná.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Zitka len aby drievko bolo dobre posušenô, bo po rokoch veľkú vec tvoje očká uvidia
0 0
RFS RFS

RFS je offline (nepripojený) RFS

Ahojte všetci,

mám výborný typ na kvalitu a dobrú cenu kuchynskej linky. Mám vlastnú veľmi dobrú skúsenosť so stolárom z Prievidze.
Som z BA a bežné kuchynské štúdia v BA mi vykalkulovali kuch. linku, čerešňa cca 3,5 m dlhú,výška 2,80 m, do L-ka na cca 140 000 Sk, (samozrejme bez elektrospotrebičov) Stolár z Prievidze mi túto linku urobil za 63 000,-Sk (aj s dovozom do BA, vynesením na 4. poschodie a montážou vrátane), do 3 týždňov.
Kontakt Vám môžem poskytnúť, v prípade záujmu, na vašu súkromnú schránku.
Pekný deň
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Tak.. ja doporučujem firmu DECODOM... určite ste videli tie reklamy na to, že vyhrali test kvality v kuchyniach. Mám od nich tiež jednu. Ceny sú dobré, kvalita tiež..a dokonca aj tie dodacie lehoty sú v norme.. tie 4 týždne. Myslím, že v každej slušnej predajni nábytku sa predávajú. Urobia aj vizualizáciu :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať