Zavrieť

Porady

bolesť ucha

Neviete mi poradiť niečo účinné proti bolesti ucha?
Usporiadat
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Sú nejaké kvapky, volajú sa myslím Burovove, alebo nejako podobne.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

janaGT
Neviete mi poradiť niečo účinné proti bolesti ucha?
Skús zajst do lekarne tam ti urcite poradia, ale velmi dobry je aj pristroj, ktory je specialne na liecenie ucha, z ktoreho ide horuci vzduch, mam to doma a je to perfektna vec, len neviem ako sa to vola. Ale skus tu lekaren
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
janaGT
Neviete mi poradiť niečo účinné proti bolesti ucha?
najlepšie lekára - ale naozaj,
ale píšem sem vlastne kôli VAROVANIU - preboha len nepouži ani náhodou UŠNE SVIEČKY !!!! - sesternica si takmer odrovnala zvukovod - 3 mesiace maródovala a išla umrieť od bolesti!!!
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

Deťom dávam Otobacid, myslím že sa to tak píše. Tlmí bolesť rýchlo. Ale asi je len na predpis.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

janaGT
Neviete mi poradiť niečo účinné proti bolesti ucha?
Iba lekára, s uchom sa netreba hrať a dávať tam niečo bez lelkára, podľa mojej mienky, aby nedošlo k poškodeniu .
0 0
zlatka zlatka

zlatka je offline (nepripojený) zlatka

Skús super liek z " ľudovej liečiteľne" namoč si vatu na paličke do jedlého oleja, / ktorý používaš v domácnosti/ a povytieraj ucho
0 0
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Janka, osvedčený recept, ktorý ma doteraz nikdy nesklamal
Tvaroh (klasický) zohriať vo vodnom kúpeli na teplotu trošku vyššiu ako je teplota tela. Navrstviť ho na bielu vreckovku pozdĺž strany (alebo uhlopriečky-podľa veľkosti vreckovky) a zrolovať - vzniknutý šúľok obtočiť okolo ucha z vonkajšej strany a upevniť šatkou.
Deťom som to zvyčajne dávala večer a tak to mali až do rána, ak sa im to nezošuchlo.
Vyskúšaj. Verím, že Ti to pomôže.
Naposledy to pomohlo neterke minulý týždeň.
Naposledy upravil Viki : 08.06.05 at 14:06
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

sway
najlepšie lekára - ale naozaj,
ale píšem sem vlastne kôli VAROVANIU - preboha len nepouži ani náhodou UŠNE SVIEČKY !!!! - sesternica si takmer odrovnala zvukovod - 3 mesiace maródovala a išla umrieť od bolesti!!!
To sa jej ako podarilo odrovnať zvukovod?Nechala to zhorieť úplne až sa jej ucho popálilo?
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Keď tu vidím už toľko rôznych rád, zaujímalo by ma, čo si nakoniec urobila a čo Ti pomohlo.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Palino
Keď tu vidím už toľko rôznych rád, zaujímalo by ma, čo si nakoniec urobila a čo Ti pomohlo.
bola som v lekárni, kúpila som si kvapky s obyčajným názvom ušné kvapky, mám si ich kvapkať 2-3 krát denne po 3 kvapky. a ak by som aj mala malý zápal tak kvapky ževraj pomôžu aj na to. Takže uvidím. Dúfam, že mi pomôžu a nebudem musieť utekať k lekárovi.
Ďakujem všetkým za cenné rady.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
bepo
To sa jej ako podarilo odrovnať zvukovod?Nechala to zhorieť úplne až sa jej ucho popálilo?
použila drahú ušnú sviečku a celá jej pekne natiekla do uška - vosk jej spálil celé vnútro, zaschol tam a potom jej ho museli chirurgicky po kúštičkoch z ucha vyberať - hrôôôza !! - a pritom sa riadila presne návodom...
ja by som to neskúšala ani omylom...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

To by sa nemalo stať-kde kupovala tú sviečku?
0 0
elize elize

elize je offline (nepripojený) elize

Viem Ti poradiť veľmi účinný sprej z Aloe Vera. Je to sprej prvej pomoci, ktorý sa dá kúpiť len na objednávku. Kolegyňa mala zápal a behom 2 dní ho s týmto sprejom vyliečila.
0 0
jasa jasa

jasa je offline (nepripojený) jasa

Na zapal stredneho ucha sa pouziva Burov alkohol.. dostat ho v lekarni..treba don namocit pasik gazy dlhy asi 5 cm.. a dat si to do ucha a nechat do druheho dna. Ale najlepsia by bola navsteva lekara.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Mám dobré skúsenosti s tým alkoholom..... z babských rád, ak sa nejedná o vážnu vec (čo môže posúdiť len odborník).... kúsok vlašského orecha napichnúť na ihlu, ihlu uchytiť do klieští "kombinačiek" a orech nahriať nad plameňom. Teplý zabaliť do vaty a šup s ním do ucha
0757.gif  
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

sway
najlepšie lekára - ale naozaj,
ale píšem sem vlastne kôli VAROVANIU - preboha len nepouži ani náhodou UŠNE SVIEČKY !!!! - sesternica si takmer odrovnala zvukovod - 3 mesiace maródovala a išla umrieť od bolesti!!!
Ešteže som prednedávnom nevyužila rady priateľa Bepa
0 0
porfin porfin

porfin je offline (nepripojený) porfin

Zarazilo ma to o tej "ušnej sviečke", ja ju bežne používam a nič také sa nestalo.
No ale chcem sa pristaviť pri ušných kvapkách.... POZOR! tie sa majú nakvapkať na gázu alebo vatu a tak vkladať do ucha ALE NEKVAPKAŤ priamo do ucha!!!.. Aj ušná lekárka mi to tak robila. Ale s ušmi nie je stranda a ak by Ti to po tých ušných "kvapkách" neprešlo, bež k lekárovi.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Kočky a kocúrik, bez srandy s uchom je to veľmi vážna vec. Viem čo hovorím,
po 17-ročnej liečbe a posl. dva roky ma liečil môj strýko, som sa dostala v 22-tich dvoch rokoch, po odpadnutí do Prahy, pod sklapel /začínajúci zápal mozgových blán/ po ťažkej 5 hodinovej operácii a pol roka trvajúcom liečení v nemocnici, mám skúseností až,až..Do ucha nikdy nedávajte vatu, iba gázu!! Keď bolí ucho nesmú sa dávať teplé obklady, ani nič teplé vkladať!!! Podporuje to zápal. Pri tých mojích strašných bolestiach mi pomáhala iba nahriata soľ, bolo to super, keď som niekoľko hodín ani nevedela, že mám problémy s uchom. A práve to ma dorazilo, v uchu som mala zápal a to teplo pomáhalo ku kvaseniu. Moje problémy ale začali ešte v detstve, keď v lekárni vymenili masť do ucha, za masť na lišaj. Stalo sa to v Nitre!
Sú veľmi dobré kvapky :Remotic" , ktoré som nejaký čas ešte používala, ale neviem či ešte existujú, pretože ani moja rodina ani ja nemáme problémy s ušami, pretože sa riadia podľa mojich rád.

Držím palce a bez bolesti......
Hela
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Aj ja mávam problémy s uškom.. naúčinnejšie sú burovove kvapky... ale len potiaľ, pokiaľ nie je zápal.. so zápalom treba ísť hned k ušnému a musia sa nasadiť ATB. dalšia vec, ak je to často, treba si dávať, aby to neprešlo do chronického bolenia.. a to sa už ťažko dá liečiť...
0 0
Lydia1 Lydia1

Lydia1 je offline (nepripojený) Lydia1

moja odskusana rada:sol zohriat v mikrovlnke a potom zabalit do vreckovky.prilozit k uchu- a opakovane zasa zohriat.Mojim trom detom som to praktizovala pri bolestiax a pomohlo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať