Zavrieť

Porady

Realitná kancelária - odporučte

Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Vedel by niekto odporučiť dôveryhodnú realitnú kanceláriu v Bratislave, s ktorou máte prípadne len dobré skúsenosti?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

hubatá Pozri príspevok
Určite takú RK, ktorá je členkou asociácie realitných kancelárií, v prípade akýchkoľvek problémov sa máš možnosť sťažovať.
Ja idem predavat a kupovat byt, alebo menit, ale nepotrebujem realitku, zmluvu mi urobi pravnicka, aj tak by som csetko pre istotu s nou konzultovala. Usetrim peniaze a nervy a nebudu mi chodit do bytu cudzi ludia, len ti, ktorych si ja vyberiem. Uvidim, ako to dopadne...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak to nepredáš ani za 2 roky.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

henrieta3 Pozri príspevok
Ja idem predavat a kupovat byt, alebo menit, ale nepotrebujem realitku, zmluvu mi urobi pravnicka, aj tak by som csetko pre istotu s nou konzultovala. Usetrim peniaze a nervy a nebudu mi chodit do bytu cudzi ludia, len ti, ktorych si ja vyberiem. Uvidim, ako to dopadne...
Fiha! Optimisticke predsavzatie
A podla coho chces vyberat? Ved ozajstny zaujem kupujuceho sa da zistit iba pocas obhliadky, dopredu,po telefone nie.
0 0
6666 6666

6666 je offline (nepripojený) 6666

Určite by som neodporúčala realitnú kanceláriu Lexxus a. s. . Podáva mylné informácie a jednanie s maklérom je hrozné.
0 0
fok fok

fok je offline (nepripojený) fok

Najlepsiu neviem, ale jednoznacne najhorsia je Remax, to je katastrofa uplna.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

fok
Najlepsiu neviem, ale jednoznacne najhorsia je Remax, to je katastrofa uplna.
Ja mam naopak velmi dobru skusenost.
Ale Remaxov-je vela, zalezi od pobocky,maklerov a ich pristupu, takze ak mas zlu skusenost s jednym, nemusi byt zakonite zla cela siet Remaxu
0 0
klembo klembo

klembo je offline (nepripojený) klembo

Pozor na realitnu kancelariu Inclusive s.r.o.! Neseriozne jednanie, natahovanie, nespolupraca. V nicom Vam nevyjdu v ustrety, odkladaju stretnutia, neposkytnu potrebne dokumenty nacas...
0 0
dau dau

dau je offline (nepripojený) dau

RK Akcentreal - verlmi dobra skusenost (p. Vrablik). Po skusenostiach s roznymi rychlokvasiacimi realitkami, ktorych zastupcovia neovladali zakladne pravidla komunikacie s klientom, nemali takmer ziadne odborne znalosti a uz vobec nedokazali promptne reagovat, mozem Akcentreal vrelo doporucit - slusne, korektne, jedannie, ustretovost, promptnost, proste profesionalita!
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
www.realityprevsetkych.sk - máte s ňou niekto skúsenosti? Sesternica ide predávať byt a nevie, či ju táto realitka neoklame.
Ďakujem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Letko
www.realityprevsetkych.sk - máte s ňou niekto skúsenosti? Sesternica ide predávať byt a nevie, či ju táto realitka neoklame.
Ďakujem
Letko, nezalezi len na samotnej realitke, ale najviac zalezi na konkretnom realitnom maklerovi.
0 0
zelenydom zelenydom

zelenydom je offline (nepripojený) zelenydom

Viete nam niekto poradit realitaka, s ktorym mate dobru skusenost? Pojde o predaj novostavby domu v okrese Pezinok. Vdaka.
0 0
Kraven Kraven

Kraven je offline (nepripojený) Kraven

Viem je to sice na odporucte ale ja maximalne NEODPORUCAM REALITNU KANCELARIA TUREALITY-Pozor na nich konkretne na maklerku blondýnku mal som zaujem o jednu nehnutelnost urobil som vsetky kroky potrebne na kupu samozrejme zaplatil znalca a ked znalec ohodnotil zdvihli cenu nereaguju na telefony dohoda ziadna samozrejme nehnutelnost som nekupil! Zo zaciatku sa vo vsetkom ponahlali a ku konci maju max casu alebo na mna nemaju vobec cize ak mozem poradit TUREALITY neodporucam!!!! a ak sa uz niekto rozhodne pre TUREALITY davat max pozor!!
0 0
student123 student123

student123 je offline (nepripojený) student123

P. KRAVEN...vypisujete na viacerych portaloch, kde ste blondinu oznacili aj menom, Barbora M. Preco nenapisete cele meno maklera,ked uz chcete vsetkych odhovorit od TUreality? Preco nenapisete pravdu, ale pisete o zvyseni ceny nehnutelnosti? Ktora RK inzerujuca s urcitou cenou, zrazu ide predat drahsie? ??? Ste typ klienta,ktori nema vopred zistene,ci dostane uver? Alebo ste typ klienta,kt. Sa ozve na nehnutelnost s cenou xy a potom pozaduje jej znizenie o niekolko tisic??...Kupa nehnutelnosti nie je kupa potravin, najskor si teda treba zistit, co mi moja penazenka povoli, prip. Banka a potom reagovat na ponuky. Realitka ma za ulohu sprostredkovat predaj, pomoct predavajucemu i kupujucemu a nie zdierat oboch!!!!
0 0
Kraven Kraven

Kraven je offline (nepripojený) Kraven

p. student 123... No na začiatok podávam len moju skúsenosť s TUREALITY ak mate inú skúsenosť kľudne si ju napíšte aj napr.. pod moju skúsenosť alebo kľudne komentujte tu moju.
0 0
pavol38 pavol38

pavol38 je offline (nepripojený) pavol38

má niekto skúsenosti aj s realitnou kanceláriou Herrys? Majú dobrú ponuku novostavieb, ale chcem si byť istý, že sú dobrí.
0 1
Querre Querre

Querre je offline (nepripojený) Querre

v okrese PK? Ak Ti mozem poradit, tak by bolo vhodnejsie si prezriet viacere realitky, ako dlho su na trhu a jedno s druhym a az potom sa rozhodnut. My sme tak kupovali byt v Bratislave. Sice sme si presli asi tromi realitkami, ale nakoniec sme nasli Maxim real a na tych sme to nechali. Dlho som vahal ale teraz uz po tom vsetkom mozem povedat, ze som rad, ze som to dal im pretoze keby som to riesil na vlastne triko tak som mohol prist aj o peniaze aj o nehnutelnost a takto mam oboje..
0 0
Viktoriaa0101 Viktoriaa0101

Viktoriaa0101 je offline (nepripojený) Viktoriaa0101

co sa tyka abareality nemala som snimi zle skusenosti, prave naopak, boli velmi mili a ustretovi. byt sa rychlo predal a co najlepsie nemala som take starosti s papierovanim a celkovymi prehliadkami bytu.
0 0
ja13 ja13

ja13 je offline (nepripojený) ja13

Mám veľmi zlú skúsenosť s realitnou kanceláriou PRO BONO REALITY, s.r.o, konateľ Pavol Koco,
a touto cestou by som chcela upozorniť na jej neseriózne spôsoby pri predaji nehnuteľnosti.
Nakoľko úplne jednoduchý predaj bytu dokázala táto realitná kancelária skomplikovať do neskutočných rozmerov.
Určite by som ju neodporúčala nikomu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať