Zavrieť

Porady

mam problem s need for speed undercover

Dobry den, nevedel by mi dakto poradit ??
mam stahovanu hru (nfs undercover ) z internetu.......nainstalovat mi ide bez problemov ale ked ju chcem spustit tak mi pyta spustaci kod.....
nfs-mania_nfs_undercover_poster.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    novohorcan Pozri príspevok
    Dobry den, nevedel by mi dakto poradit ??
    mam stahovanu hru (nfs undercover ) z internetu.......nainstalovat mi ide bez problemov ale ked ju chcem spustit tak mi pyta spustaci kod.....


    A čo si čakal, keď si si stiahol načierno hru? Že to pôjde bez prlblémov?
    Aj by som ti poradil, ale si na zlom fóre, tu sa nedávajú rady k nelegálne získaným programom, etiketa tohto fóra to nedovoľuje. To musíš ísť na warez fóra.

    Kto chce sťahovať černotu, musí vedieť, ako na to.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Myslis si, ze INET nakup neexistuje ???
    Myslis, ze vsetko co je nete a co sa da stiahnut, tak je FREE (ja ti tiez neporadim, lebo som sa nikdy na PC nehral, okrem, solitaire, freecal a miny)

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Niektoré hry na Internete sú "legálne" len určitý čas - trial. Ak je plná verzia a pýta spúšťací kód, tak je to warez - na čierno stiahnutá (de facto ukradnutá), pretože spúšťací kód sa dáva len k ORIGINÁLNYM hrám (spolu s CD). A keďže ju stiahol, tak nemá originál CD! S týmto novohorcan choď pekne na nejaké warezfórum!!!!

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    novohorcan Pozri príspevok
    nacierno sa napaluje z CD a nie zo stranky vydavatela..........
    Ani zo stránky vydavateľa sa to nesťahuje, ale kupuje. Pozeral som oficiálnu stránku Electronic Arts, ale NFS na stiahnutie som tam nenašiel.

    Ak by to aj bolo možné stiahnuť, tak pre hranie potrebuješ hru najprv zakúpiť, zaplatiť a až potom zvyknú niektorí vydavatelia poslať emailom inštalačný či aktivačný kód.

    Skutočne si myslíš, že vydavateľ by zadarmo nechal sťahovať originál hru ešte k tomu zo svojej stránky?

    Môžeš mi sem prilepiť link na stránku, odkiaľ si to stiahol? Si si istý, že je stránka vydavateľa?

    mam problem s need for speed undercover

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.