Zavrieť

Porady

Čo nám práve kvitne ll.

Len nedávno sme na týchto stránkach obdivovali kvitnúcu krásu z minulej sezóny.
Hoci je väčšina krajiny ešte pod snehom,niektoré kvietky sa už ukazujú v plnej kráse.


Pochváľ sa aj Ty , čo Ti práve kvitne a pridaj fotografiu, nech sa potešíme všetci .
Naposledy upravil arizona : 16.02.11 at 14:15
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Amarylis. Stonka má vyše 1 metra, ale to kôli tomu, že mám málo miesta na parapete na slnečnej strane - sú tam samé orchidky . Preto je na chodbe.
Snímka0574.jpg  
Snímka0573.jpg  
1/1
9 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
Melnick Pozri príspevok
Mne žiaľ nekvitne nič. Všetky orchidee a nebolo ich málo mám napadnuté. Zatiaľ ošetrujem, ale budúci týždeň asi budem vyhadzovať ak sa nespamätajú.
cim mas napadnute?
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
bikam Pozri príspevok
Amarylis. Stonka má vyše 1 metra, ale to kôli tomu, že mám málo miesta na parapete na slnečnej strane - sú tam samé orchidky . Preto je na chodbe.
krasna:-)
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

bol to tulipán, a bol naozaj zvláštny ...
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  20110214_03.jpg
Zobrazení: 17
Veľkosť:  25.7 KB
2 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
zaujimvae-treba rozmnozit na cibulky-co za jednu cibulku? :-)
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

vonku ich mám vysadených viac... kupila som ich normalne v baumaxe...
ale podľa obrázku mali vyzerať trošku inak...
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
noo aj ja som nakupil dost cibulovin teraz lalie tak som zvedavy ake budu xixi snad nie vsetky jednej farby? :-)
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
potom na jesen vymenime cibulky:-)
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

lalie mám také "cyklaménové" z min.roku, už sú tak 15cm nad zemou... (boli kupované v črepníku ako kvitnúce) a som happy, lebo som cibulky skoro vysušila... myslela som, že musia preschnúť ako tulipány... ))))

OK, mám aj 2 ročné gladioly (červené, fialové a ružové) tie by mi už tento rok mohli aj kvitnúť... staré cibule sa množia jak divé, tiež voňavé frézie rôznych farieb, aj irisy,... na jeseň bude toho viac na rozdávanie..

a ešte mám mrte čiernych kvetináčov z výsadby, rôznych veľkostí a je mi to ľúto vyhodiť, tak to skladujem...
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  P6170225.jpg
Zobrazení: 13
Veľkosť:  45.8 KB
Naposledy upravil sisima : 18.03.11 at 11:20
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
tak pamataj na mna pridem si po kvetinaciky a pomenime aj coto kvetov oki? na jesen samozrejme:-)
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

sisima Pozri príspevok
lalie mám také "cyklaménové" z min.roku, už sú tak 15cm nad zemou... (boli kupované v črepníku ako kvitnúce) a som happy, lebo som cibulky skoro vysušila... myslela som, že musia preschnúť ako tulipány... ))))

OK, mám aj 2 ročné gladioly (červené, fialové a ružové) tie by mi už tento rok mohli aj kvitnúť... staré cibule sa množia jak divé, tiež voňavé frézie rôznych farieb, aj irisy,... na jeseň bude toho viac na rozdávanie..

a ešte mám mrte čiernych kvetináčov z výsadby, rôznych veľkostí a je mi to ľúto vyhodiť, tak to skladujem...
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  P6170225.jpg
Zobrazení: 13
Veľkosť:  45.8 KB


Ak ti zavadzajú, skús sa opýtať v záhradníctvach, kde predávajú rastlinky z vlastnej produkcie, ja tak vraciam všetky kvetináče, ktoré si nechcem nechať. Občas mi majiteľka za to dá niečo zadarmo k nákupu.
0 0
Samir Samir

Samir je offline (nepripojený) Samir

Už sa nevedia dočkať, kedy budú zasadené v skalke
Mix2.jpg  
6 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Samir Pozri príspevok
Už sa nevedia dočkať, kedy budú zasadené v skalke
To je nádhera!
1 0
Samir Samir

Samir je offline (nepripojený) Samir

lavanda Pozri príspevok

Ak ti zavadzajú, skús sa opýtať v záhradníctvach, kde predávajú rastlinky z vlastnej produkcie, ja tak vraciam všetky kvetináče, ktoré si nechcem nechať. Občas mi majiteľka za to dá niečo zadarmo k nákupu.
Pokiaľ sa Vám hromadí množstvo plastových kvetináčov a neviete čo s nimi, tak skúste vyskúšať biokvetináče, tie môžete zasadiť do pôdy spolu s rastlinami. Rastliny kvetináče prekorenia do okolitej pôdy, postupne sa v pôde rozložia a poslúžia navyše ako biologické hnojivo. A je to ekologické, na rozdiel od plastových kvetináčov vyrobených z ropy.
2 0
YVETTE YVETTE

YVETTE je offline (nepripojený) YVETTE

hmmm presne také som si minulý rok vysadila do opravenej skalky, krásne sa mi to rozrástlo....ale diviačiky a iná lesná zver mi to všetko spapkala.....hádam im chutilo toho roku kúpim opäť
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
mne už veselo kvitnú snežienky a krokusy... a takú radosť z nich mám.... len keby malý bandita- malá dcéra ich nechodila trhať do svojej vázičky....
1 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

aj mne ešte stále kvitnú
P3123487.jpg  
P3123488.jpg  
P3123489.jpg  
P3123491.jpg  
1/1
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....už sa neviem dočkať tvojich tulipáááánov
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
waw biely krokus sa mi este nepodarilo kupit...
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Je zima a zamračené, takže všetky krókusy aj tavolín sú zavreté, ale o týždeň už možno budú odkvitnuté... Fialová čemerica ma potešila, je to môj nový prírastok od jesene.
Cemerica biela.jpg  
Cemerica fialová.jpg  
Kalina bodnanská2.jpg  
Krókus biely.jpg  
Krókusy fialové.jpg  

Krókusy žlté.jpg  
Krókusy a Agina na ulici.jpg  
Tavolín.jpg  
1/1
12 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať