Zavrieť

Porady

Ako zmeniť ukladací priečinok Windows LiveMail

Zdravím,
Používam program Windows LiveMail ako poštového klienta a chcel som zmeniť predvolený ukladací priečinok pre poštu, kt. sa nachádza v adresári C:\Documents and Settings\...\Local Settings\Data aplikací\Microsoft\Windows Live Mail.
Po zadaní nového umiestnenia a kliknutí na tlačidlo OK (Nástroje/Možnosti/ karta Spresnenie/ Údržba - Priečinok na ukladanie ) mi však nechce program túto voľbu vziať.

Môže mi niekto prosím poradiť v čom je problém, resp. ako mám postupovať.
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Agostino je offline (nepripojený) Agostino

    Agostino
    Keď si chceš premiestniť poštu do iného sektoru na hardisku kúp si Microsoft Office 2007.
    januarq8 Ak nevieš poradiť, radšej mlč a nemudruj.

    Jaguár je offline (nepripojený) Jaguár

    Jaguár
    Agostino Pozri príspevok
    Keď si chceš premiestniť poštu do iného sektoru na hardisku kúp si Microsoft Office 2007.
    Hej, dobrý nápad len keby som našiel dobrého sponzora. http://www.porada.sk/images/smilies/wink.gif

    januarq8 je offline (nepripojený) januarq8

    januarq8
    V ceste k ukladaciemu priečinku musia byť v názvoch iba znaky bez diakritiky, teda bez mäkčeňov, dĺžňov a pod. A musí to byť na lokálnom disku, sieťový nezoberie.

    Ako zmeniť ukladací priečinok Windows LiveMail

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.