Zavrieť

Porady

Certifikácia - Manažerské účtovníctvo skúška

Ahojte, otváram tému k skúške Man. účtovníctvo z Certifikácia 2. stupeň. Poprosím každého, kto si spomenie na akékoľvek info k tejto skúške, či už otázky, príklady a podobne, aby nám ostatným pomohol. A či sa vôbec oplatí ísť na školenie. A ak má niekto navyše knihy, mohol by ponúknuť. Vďaka vopred.
Usporiadat
Zuzana210 Zuzana210

Zuzana210 je offline (nepripojený) Zuzana210

Oplatí sa školenie u Ing. Štubňovej. Vyriešila s nami 3 príklady a ozaj také isté boli aj na skúške.(postup riešenia ten istý, len iné čísla). Boli na to tri hodiny, treba kalkulačku. O týždeň idem na ústnu skúšku, dám vám vedieť, čo a ako. Ak to spravím, ponúknem na predaj knihu. Tá kniha sa asi oplatí, lebo neviem z čoho by som sa inak učila.
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

Kto sa chystá na skúšku z Manažérského účtovníctva?
0 0
Zuzana210 Zuzana210

Zuzana210 je offline (nepripojený) Zuzana210

Predávam tú knihu z MÚ. Má niekto záujem?
0 0
Aknazuz Aknazuz

Aknazuz je offline (nepripojený) Aknazuz

certifikovaná účtovníčka
viktoria
Kto sa chystá na skúšku z Manažérského účtovníctva?
Ja pojdem, prave dnes mi prisla pozvanka na 29.11. o 13:00.
0 0
Renca Renca

Renca je offline (nepripojený) Renca

Aknazuz
Ja pojdem, prave dnes mi prisla pozvanka na 29.11. o 13:00.
Aj ja idem 29.11. na MU. Mas nejake info o skuske? Nemam predstavu ako budu vyzerat otazky v teste. A co priklady....?
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Aj keď nejdem na tú skúšku teraz, pozrela som ti to v sborníkoch otázok z minulých skúšok v Čechách. Ale žiadne testové otázky na MU tam nie sú, len na vypracovanie.
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

Testy budú po prvý krát, takže asi nikto nevie ako budú otazky formulované. Mňa skôr znepokujuje ten sylabus čo vydali ku skúške. Učím sa zo slovenskej knížky a tá neobsahuje tematiky č. 9,11,15,20. Máte nejaké zdroje k uvedeným témam?
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Viktorka, poslala somm Ti SS.
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

JanaSys
Viktorka, poslala somm Ti SS.
Ok Janka, skúška bude budúci utorok, takže do konca týždňa je aktuálne, lebo v pondelok cestujem. Mail ti poslem cez SS.
0 0
Renca Renca

Renca je offline (nepripojený) Renca

Co si myslite o skuske z MU? Udajne bola extremne nizka uspesnost. Mne povedali v Suvahe, ze z 39 ludi urobilo 17. (Podla mna bolo na skuske viac ludi ako 39, ved nas bola plna miestnost!) Vraj sa boli nejaki ludia aj stazovat na Suvahe na obsah skusky a bolo im vraj slubene, ze v dalsom semestri je mozne absolvovat prednasky bez poplatku. Ma niekto o tom nejake info?
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

Ja som bola na skúške z MÚ. Bola ťažká, lebo každý čakal viac otázok z teória, ale boli len 4 a všetko ostatné príklady.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Zhanam knihu na skusku od Bohumila Krala Manazerske uctovnictvo. Bud tu co vydala Suvaha alebo original od neho od vydavatelstva Management Press rok vydania 2006.
na www.elita.sk stoji 1003.50 (bezna cena 1115)
na www.emporium.sk stoji 919 Sk (bezna cena 1022 Sk)
Neskutocne.

UZ JE TO NEAKTUALNE, nechavam len kvoli linkom pre ostatnych.
Naposledy upravil JanaSys : 10.02.07 at 22:15
0 0
Zuzana210 Zuzana210

Zuzana210 je offline (nepripojený) Zuzana210

JanaSys
Zhanam knihu na skusku od Bohumila Krala Manazerske uctovnictvo.
Ahoj,
mam na predaj tu co vydala SUVAHA, ale z roku 2001. Mas zaujem?
Zuzana
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Ahojte, hladam niekoho kto bol na skoleniach k MU teraz v maji (hlavna prve dva dni) . Potrebujem vediet, co sa tam bralo. Mozem ako protihodnotu ponuknut prednasky od Thumpacha z EU, cvicenia k nim od p. Maderu.
0 0
Zuzana210 Zuzana210

Zuzana210 je offline (nepripojený) Zuzana210

JanaSys Pozri príspevok
Ahojte, hladam niekoho kto bol na skoleniach k MU teraz v maji (hlavna prve dva dni) .
Ak to nezoženieš, tak môžem ponúknuť aspoň poznámky zo školenia z leta 2005 s Ing. Štubňovou.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Diky, hocico je dobre. Mozes to naskenovat a poslat mi to alebo to mozes poslat postou? Jana
0 0
wladis wladis

wladis je offline (nepripojený) wladis

Ahojte.. ma niekto nieco na utorkovu skusku z manazerskeho uctovnictva? Kto ma prosim priklady z prednasok.. plis, help.. poslite ich.. pripadne aj prednasky, hocico by mohlo pomoct. D.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Dnes je uz pondelok! Na tretom dni ratali priklady zo skusky z minula a par z knihy. Kedze sa nenasiel nikto, kto ma prednasky z prvoch dvoch dni, smola.
0 0
wladis wladis

wladis je offline (nepripojený) wladis

Ahoj ahoj.. viem, ze uz je pondelok.. a tak trochu za 5 min 12, ale mas nejake priklady na skusku, ktore boli trebars minuly rok? Ja by som si po nich vedel aj operativne prist niekam v okolo BA. Pripade scan, alebo fax. Vieme si zavolat? Moj email je wladis@zoznam.sk. D.
0 0
janceslava janceslava

janceslava je offline (nepripojený) janceslava

Ahojte, chystá sa niekto v decembri na skušku z MU?? d.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať