Zavrieť

Porady

Program na nahrávanie videí .

Ahoj chcel by som sa spýtať či by sa nenašiel program na nahrávanie videí ale nie fraps-(Napr.chcem natočiť video z filmu ale zapnem film dám nahrať a my to sekne a keď potom dám ukončiť program celý počítač my zamrzne a musím ho reštartovať )potreboval by som taký program ktorí je dobrý používa ho veľa ľudí a žeby som na nom vedel robiť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    puk001 Pozri príspevok
    CAWTE

    chcel by som sa opytata ci mi nepomozete
    Mam adobe photoshop cs5 a chcel by som dat volake vydea na youtube.com ale neviem cez aky program mam nahravat.....neviete????

    za odpovede dakujem
    Ked stlacis "odovzdat" a das si pridat z PC tak ti to nejde?

    na yuotube mas aj pokyny ako na to, staci si precitat

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    martin35710 Pozri príspevok
    Ahoj chcel by som sa spýtať či by sa nenašiel program na nahrávanie videí ale nie fraps-(Napr.chcem natočiť video z filmu ale zapnem film dám nahrať a my to sekne a keď potom dám ukončiť program celý počítač my zamrzne a musím ho reštartovať )potreboval by som taký program ktorí je dobrý používa ho veľa ľudí a žeby som na nom vedel robiť
    Nechapem, pises chcem natočiť video z filmu, to stojis s kamerou pred TV, alebo ako ?
    Pokial sa nevyjadris konkretne, tak ti sotva niekto pomoze

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    martin35710 Pozri príspevok
    Ahoj chcel by som sa spýtať či by sa nenašiel program na nahrávanie videí ale nie fraps-(Napr.chcem natočiť video z filmu ale zapnem film dám nahrať a my to sekne a keď potom dám ukončiť program celý počítač my zamrzne a musím ho reštartovať )potreboval by som taký program ktorí je dobrý používa ho veľa ľudí a žeby som na nom vedel robiť
    Upresni, odkiaľ natáčaš to video. Z akého zariadenia, cez aký vstup na PC to chceš a čo chceš aby bolo výstupom takejto činnosti. Upresni!

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ..to čo je za somarina? natočiť film z PC?...to sa ako dá? hadam niečo len vystrihnuť z filmu, nie?...či pospajať uložené videa do jedneho? alebo pospájať nejaké obrazky do videosúboru?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    martin35710 Pozri príspevok
    Chcem natočiť film z PC ...
    Ak chceš relevantnú odpoveď či radu, musíš sa vyjadriť v otázke zrozumiteľne a jasne a čo najpresnejšie popísať svoj problém. Pod pojmom "natočiť film z PC" si neviem nič predstaviť. Keby si napísal "natočiť film v PC" tak by som si domyslel, že chceš vytvoriť napr. animovaný film v PC. Ale to asi nechceš, lebo by si sa nepýtal.

    Chceš v PC zaznamenať (zdigitalizovať) nejaký film? Odkiaľ? Z kamery, TV, videa,...?

    Alebo chceš nejaký videosúbor nahrať na videorekordéri? Vôbec nemám ani tušenia, čo chceš.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    martin35710 Pozri príspevok
    Chcem taký program ktorí nahráva videá z hier .
    Najviac odkazov som našiel práve na ten Fraps. Ale ak ho nechceš, existujú aj iné, stačí len zagúgliť:

    http://www.softplatz.com/software/game-video-recording/

    puk001 je offline (nepripojený) puk001

    puk001
    CAWTE

    chcel by som sa opytata ci mi nepomozete
    Mam adobe photoshop cs5 a chcel by som dat volake vydea na youtube.com ale neviem cez aky program mam nahravat.....neviete????

    za odpovede dakujem

    Dodkoo je offline (nepripojený) Dodkoo

    Dodkoo
    Cez program XMedia Recode si skonvertuješ video v PC do formátu a rozmerov vhodných pre YouTube, treba si vybrať profil YouTube. Program je aj v češtine.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.