Zavrieť

Porady

Ako zabranit vzniku vodneho kamena

Nasla som si vase rady, ako odstranit vodny kamen z roznych predmetov a spotrebicov. Chcela by som sa ale opytat, da sa aj nejakym sposobom predist usadeniu kamena?? Varnu konvicu cistim kazdy druhy den, rada by som sa toho zbavila. Poradi niekto?
Usporiadat
gaspi gaspi

gaspi je offline (nepripojený) gaspi

Chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti s fyzikalnou upravou vody? Presnejsie mam na mysli polarizacnu upravu - IPS - Iónový polarizačný systém (ide o trubku s 2 elektrodami, ktore menia polarizaciu vody, cim zababranuju usadzaniu vodneho kamena).

Rozmyslam, co na odmakcenie vody, ktoru mame mestsku, no aj tak tvrdu .
Rad by som sa vyhol chemickej uprave, teda mi ostava len elektromagneticka, ktorej ucinky su ale otazne, alebo vyssie spominana pasivna metoda.

Rad by som nieco podobne umiestnil na privod vody do domu, aby som ulavil pracke, kotlu a rychlovarnej kanvici, ktoru cistim pomaly kazdy tyzden.
0 0
tatranska tatranska

tatranska je offline (nepripojený) tatranska

Ja viem ze sa da kupit v domacich potrebach dobri pripravok na odstranenie vodneho kamena
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Téma je síce stará, aj ja prispejem: odkedy používam Britu, kanvica sa nezanáša.
0 0
Gregaz Gregaz

Gregaz je offline (nepripojený) Gregaz

Odkedy mi používame do konvice filtrovanú vodu tak sa nám vôbec nerobí vodný kameň!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať