Zavrieť

Porady

Nod 32 aktulizecia zdarma

mam problem aktualizacia mi isla ale zrazu prestala ist kto by s tym vedel daco urobit????vraj existuje daka cinska stranka kde to sa da obnovit......
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso
Cinske stranky na aktualizaciu NODky su super. Len zalezi na tom, ci chces naozaj aktualizovat databazu antiviru, alebo naopak stiahnut do PC stovku novych trojanov.

Jurho je offline (nepripojený) Jurho

Jurho
mne to tiež už pár krát spravilo....... a už som tu aj o tom pisal... (hladaj - nechce sa mi )

mne pomohlo to znova preinštalovať , príp. ho vyslovene "odžubať" - kompletne všetko, čo sa týka nodu odstrániť..... a na cd mam instalačku.... a znova.......a ked aj tak nezačal ťahať, tak skus dat - priamo - aktualizace - stiahnuť teraz ......
a ak bude stale pindať - databaza je aktualna (pritom je tam datum napr. 27.2.2007 ) tak som stále klikal na - aktualizovať teraz......

chce to len pevné nervy..

good luck

Maatulko02 je offline (nepripojený) Maatulko02

Maatulko02
no tak rad bych si to aktualizoval.......sak porad daku co by isla na 100%.......

nudzikpa je offline (nepripojený) nudzikpa

nudzikpa
Pre Stefan2005 Sorry
Naposledy upravil nudzikpa : 03.03.09 at 19:52 Dôvod: Stiahnutie prispevku

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

! Stefan2005
... pánovia, pomýlili ste si webové stránky; doporučil by som vám prečítať si etiketu Porady....
myslím si, že ste trošku vedľa. ak chcete mať kvalitný antivírus, zakúpte si ho. nejakých 50€ za rok vás nezabije. ak je to pre vás veľa, používajte nejaký free antivírus. ale neznevažujte prácu ľudí z esetu, aby sa sem dávali nejaké kódy na antivírak zadarmo. toto zaváňa warezom.

Maatulko02 je offline (nepripojený) Maatulko02

Maatulko02
mno ja mam na haku nebudem to kupovat ked to mam zadara na nete len tu cinsku stanku potrebujem poradit pls nevete niekto o dakej????????
ak si taký múdry, zisti si to. pokiaľ ide o tú stránku aj vrabce na strome ju čvirikajú, len ty to nevieš. a keďže to nevieš, zaplať si za to.
moderátori, poprosím zakročiť. toto je warez a na to sú iné stránky.

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž ajobs
Maatulko02 Pozri príspevok
mno ja mam na haku nebudem to kupovat ked to mam zadara na nete len tu cinsku stanku potrebujem poradit pls nevete niekto o dakej????????
Neviem, čo si - kto si, ale je úplná ignorancia v dnešnom svete IT, kde je v sieti plno hackerov a vírusov nepoužívať kvalitný a legálny antivírový soft. Ak chceš mať všetko zadarmo, tak si vyviň sám nejaký soft.

mepa je offline (nepripojený) mepa

mepa
vies mat dobry antivir, denne aktualizovany (a nemusi to byt len eset) je fajn, ale predstav si aj tych ludi, ktori okolo toho robia a udrziavaju ho v pohotovosti....najlepsie bude ist za nimi - oni Ti "urcite" povedia tu "cinsku stranku..."

miro_c je offline (nepripojený) miro_c

miro_c
Keď chceš antivír zadara, stiahni si Avast. Ročná licencia je zadarmo (pre domáce použitie!), potom sa znova musíš zaregistrovať a ďalší rok máš novú licenciu. Ja mám oficiálne NOD 32 ver. 4 (prechod z ver. 3 je zadarmo) a maximálna spokojnosť + Ad-Aware (free verzia) a vírusy sa mi zďaleka vyhíbajú.

A pravidelná aktualizácia systému!!!

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto duves
Maatulko02 Pozri príspevok
mno ja mam na haku nebudem to kupovat ked to mam zadara na nete len tu cinsku stanku potrebujem poradit pls nevete niekto o dakej????????
No ved predsa tato
www.chuakuofeng.chi

potom je dobra aj vietnamska stranka:
www.hochimin.vie

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.