Zavrieť

Porady

Nákupy Maďarsko/Poľsko

Dobrý deň,
chcela aby som sa spýtať, aké máte skúsenosti s nákupmi v Maďarsku/Poľsku, týkajúce sa oblečenia! Poprosila by som Vás ak je to možné, aby ste mi uviedli aj názovy obchodov v ktorých nakupujete.
Ďakujem
Usporiadat
Tarif Tarif

Tarif je offline (nepripojený) Tarif

som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac
vo štvrtok som bola s kamarátkami v Mošonmagyarovári aveľmi dobre sme nakúpili. Oplatí sa ísť do Tesca na potraviny a oproti sú značkové obchody dá sa kúpiť aj o 40 percent lacnejšie ako u nás. Nehovoriac o kozmetike .Platte s kartou.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Chodi niekto na potraviny do Gyoru? Kde sa tam oplati nakupit? A co? Kde je lepsie menit eura na forinty - u nas alebo u nich?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
rodičia boli v Maďarsku na nákupe (síce nekupovali oblečenie) hovorili,že viac slovákov ako maďarov. názvy boli maďarsky,slovensky a nemecky a pri pokladňách sa dalo aj slovensky dorozumieť, platili kreditkami lebo to je výhodnejšie ako si remieňať peniaze a keby ste platili eurami maďari si za to pýtajú dosť veľký poplatok.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
dievčatá, kedy bývajú trhy v gyori?
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Trhy sú v stredu a v sobotu. Je tam dosť dobrý výber.
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Nákupné centrum ÁRDKÁD /ako u nás AVION/ - značkové obchody,dobrý výber a hlavne dobré ceny.
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

Okrem nákupov doporučujem natankovať plnú nádrž auta. Ceny PHM sú omnoho lacnejšie ako u nás cca 25 Sk/l. A Árkád v Gyori je super.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
V Miškolci som minulú nedeľu nechal cca 700 EUR.
oplatí sa komplet všetko od potravin ,drogerie až po oblečenie.
napr. detsky čaj HIPP stojí u nás 4 EUR tam 2,20 EUR.
Nafta 60Centov, kuracie prsia 100 Skk/kg , morčacie stehno vykostene 80 Skk/kg , 10kg prášok ARIEL 20 EUR.
http://www.metro.co.hu/index.php?

http://www.auchan.hu/
0 0
bulnova bulnova

bulnova je offline (nepripojený) bulnova

Platí tam naša Metro karta ?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
bulnova Pozri príspevok
Platí tam naša Metro karta ?
Pri vchode ti po predložení našej karty s OP vydajú jednodňovú.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Dobrý deň, o tom Auchane som ešte nepočula, je tam potrebné mať nejakú kartu pre vstup, tak ako v metre, alebo je vstup voľný? Ďakujem
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
seda Pozri príspevok
Dobrý deň, o tom Auchane som ešte nepočula, je tam potrebné mať nejakú kartu pre vstup, tak ako v metre, alebo je vstup voľný? Ďakujem
Nie netreba nič je to podobny hypermarket ako TESCO , je to oproti Metru v Miškolci.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Ďakujem za informáciu.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Vedeli by ste pridať nejaké aktuálne linky na katalógy maďarských hypermarketov?
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Tak bola som v Gyori, sestra ma zaviedla do tesca na sidlisku a skoro som mala klaustrofobiu - velkost ako nasa jednota. Jedine co som si kupila bol slenecnicovy olej 5 l za 1660 forintov, inak nic take vyhodne som nevidela.

V Arkadii je celkom dopry dopredaj textilu, svetre po 100 -120 sk.

Inak Spar je tam dost drahy, ten rakusky sa mi zda lacnejsi - teda lepsie si viem vyratat tie akcie. Je to asi tym, ze sa mi to zle preratuva. 1 sk mi vychadza podla kurzu ako som menila na 9,33 forinta.

Je inde v madarsku vacsie tesco? Alebo v Gyori nejake vacsie potraviny? Zostalo mi 8 tis. forintov, ktore mienim este minut.

Benzin je alcnejsi, ale akurat sa tam menili sluzby , tak sa mi tam nechcelo vyckavat.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Stačí ich ceny predeliť 10,1 a máš ich v SKK.
0 0
bulnova bulnova

bulnova je offline (nepripojený) bulnova

Tak som bola včera v Miškolci na nákup. Všetky obchodné strediská sme videli zďaleka, prípadne nás k nim doviedli značenia na ceste. Proste všetko bez problémov. Avšak pre mňa (ako aj možno stovky ďalších) to nebol deň nákupu. Maďari si zmysleli mať veľký sviatok a všetko bolo zatvorené. Kúpili sme plnú nádrž benzínu (1l/253,90for. Nakupili sme v Košiciach v Metre - možno tiež výhodne - chladené kur. prsia bez kosti 1kg/ 3,9 eur, eidam cca 2,7 eur, atd
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
bonita Pozri príspevok
Tak bola som v Gyori, sestra ma zaviedla do tesca na sidlisku a skoro som mala klaustrofobiu - velkost ako nasa jednota. Jedine co som si kupila bol slenecnicovy olej 5 l za 1660 forintov, inak nic take vyhodne som nevidela.

V Arkadii je celkom dopry dopredaj textilu, svetre po 100 -120 sk.

Inak Spar je tam dost drahy, ten rakusky sa mi zda lacnejsi - teda lepsie si viem vyratat tie akcie. Je to asi tym, ze sa mi to zle preratuva. 1 sk mi vychadza podla kurzu ako som menila na 9,33 forinta.

Je inde v madarsku vacsie tesco? Alebo v Gyori nejake vacsie potraviny? Zostalo mi 8 tis. forintov, ktore mienim este minut.

Benzin je alcnejsi, ale akurat sa tam menili sluzby , tak sa mi tam nechcelo vyckavat.
Boli ste v nesprávnom TESCU. V Gyori je ešte jedno veľké TESCO, neďaleko BAUMAXU. Ja som bola v sobotu, oblečenie som síce nekupovala, ale potraviny (hlavne morčacie mäsko, syry a na trhu miestne špeciality a drogériu).
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
bulnova Pozri príspevok
Tak som bola včera v Miškolci na nákup. Všetky obchodné strediská sme videli zďaleka, prípadne nás k nim doviedli značenia na ceste. Proste všetko bez problémov. Avšak pre mňa (ako aj možno stovky ďalších) to nebol deň nákupu. Maďari si zmysleli mať veľký sviatok a všetko bolo zatvorené. Kúpili sme plnú nádrž benzínu (1l/253,90for. Nakupili sme v Košiciach v Metre - možno tiež výhodne - chladené kur. prsia bez kosti 1kg/ 3,9 eur, eidam cca 2,7 eur, atd
Ten štátny sviatok majú každý rok, treba pred vycestovaním trochu pokukať kalendár.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
bulnova Pozri príspevok
Tak som bola včera v Miškolci na nákup. Všetky obchodné strediská sme videli zďaleka, prípadne nás k nim doviedli značenia na ceste. Proste všetko bez problémov. Avšak pre mňa (ako aj možno stovky ďalších) to nebol deň nákupu. Maďari si zmysleli mať veľký sviatok a všetko bolo zatvorené. Kúpili sme plnú nádrž benzínu (1l/253,90for. Nakupili sme v Košiciach v Metre - možno tiež výhodne - chladené kur. prsia bez kosti 1kg/ 3,9 eur, eidam cca 2,7 eur, atd
Maďari si to nezmysleli zo dňa na deň, 15. marec je jednoducho v Maďarsku štátny sviatok. Ak sa nabudúce vyberieš do sveta za nákupom, otvor si stránku ministerstva zahraničných vecí, vyhľadaj si príslušný štát a tam máš vypísané všetky štátne sviatky toho štátu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať