Zavrieť

Porady

Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

tibor1000 Pozri príspevok
Ahojte. Prosím Vás,čo to znamená,že kontroly chodia aj večer,aj večer po 20 hod? ved to pacient niekedy idem hadam aj spať a neviete ako je to s tehotnými na rizikovom? ja som počul,že vraj tým nechodia,ale moc by som sa na to asi nespoliehal.. ďakujem
Kontroly chodia aj vecer o 20,00, dokonca cez vikend o tomto case.
A ked spis, tak ta aspon najdu doma, nie )
A chodia ja k zenam na rizikovom tehoternstve, nemusia ku vsetkym, ale poznam pripady, ze za riz. tehotenstvo boli 3x na kontrole.
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

mala som kontrolu zo SP ale bol doma len manzel, ja som bola u otca, nakolko je chory a musela som ho vziat do nemocnice...ale to je aj tak asi jedno, lebo mam celodenne vychadzky, mam psychiatricku diagnozu...staci zajst zajtra rano do SP a ukazat im papier od lekara, kde mam napisane tie vychadzky? na listku od SP je napisane, ze mam zajst k obvodnemu, ale na to nemam cas, mam ho 35 km od domu....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

poisonkatka Pozri príspevok
mala som kontrolu zo SP ale bol doma len manzel, ja som bola u otca, nakolko je chory a musela som ho vziat do nemocnice...ale to je aj tak asi jedno, lebo mam celodenne vychadzky, mam psychiatricku diagnozu...staci zajst zajtra rano do SP a ukazat im papier od lekara, kde mam napisane tie vychadzky? na listku od SP je napisane, ze mam zajst k obvodnemu, ale na to nemam cas, mam ho 35 km od domu....
aspoň lekárovi zavolaj a informuj ho o návšteve SP......
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

ok, dam dr. vediet...manzelovi tetusky povedali, ze obvodaka budu informovat...neviem, ako to chodi, este som kontrolu nemala...je mozne, ze ta kontrola bola na podnet zamestnavatela? da sa to zistit? pretoze sef moze za moj psychicky stav a za moju PN a dokonca vyzvedal u dr. ze co mi je...ta ho odpalkovala
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať