Zavrieť

Porady

vratenie vodicskeho preukazu

Nevie mi nahodou niekto poradit ako ziadat naspat vodicsky preukaz. Zobrali mi ho koli havarii . Dakujem.
Usporiadat
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

micko12221, kolok je 16,50 €, nie 16€
0 0
marekmarko marekmarko

marekmarko je offline (nepripojený) marekmarko

dobrý deň...
prečítal som si celú túto diskusiu ale nie je mi jasné ani z toho zákonu či je možné požiadať o vrátenie VO po uplinutí polovici trestu aj keď nie je uhradená celá pokuta udelená na správnom konaní...
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

nechcem otvárať novú tému VP:
môjmu Adamovi vypršala platnosť VP vydaného v Kanade, kde žil 37 rokov (má 67 rokov) teraz trvalo žije na Slovensku má aj slovenský OP poraďte ako má postupovať aby získal VP (do Kanady kvôli tomu nepoletí). Informácie, ktoré dostal z dvoch nezávislých zdrojov (jeden aj od nie veľmi ochotných policajtiek...) sa rozchádzajú...
0 0
Fifo112 Fifo112

Fifo112 je offline (nepripojený) Fifo112

Dobrý deň, 11.9.2011 mi zobrali vodičák ohľadom toho, že som mal zostatkový alkohol (0,4‰)... 11.4.2012 mi ubehne polovica trestu, pomôže mi, keď napíšem do žiadosti, že ma zobrali k hasičom, že ho potrebujem k práci, aby mi ho vrátili?
0 0
draik draik

draik je offline (nepripojený) draik

Závisí to od konkrétneho policajta, ako sa k tomu postaví. Jeden to môže brať tak, že by ste mohli byť nebezpečný, ďalší zase naopak. Ak ste už ale mali zákaz činnosti za posledných desať rokov skrz alkohol alebo drogy, zvyšok trestu nemožno odpustiť.
0 0
Fifo112 Fifo112

Fifo112 je offline (nepripojený) Fifo112

Práveže som nemal nič, ani som nebol trestne stíhaný ani žiadny priestupok som nemal. Som zvedavý jak to dopadne.
0 0
somtojax somtojax

somtojax je offline (nepripojený) somtojax

Joj draik chod na policiu a vyziadaj si to blbe interne usmernenie z prezidia polic zboru . Poriadne precitaj . O retroaktivite tu uz pisat nebudem . To usmernenie je myslim z 26 11 2011 alebo tak nejako okolo toho . Mozno ti ho daju aj , ked im nieco hovori pravo na pristup k informaciam . Inac , tie usmernenia a novinky boli aj na ich stranke , ale len tie ktore im vyhovuju - lebo slova : Policajt moze , a mal by rozhodnut ......no tie uz nezneju ako odporucanie , ale ako tvrda vyhrazka .
0 0
somtojax somtojax

somtojax je offline (nepripojený) somtojax

Zaujimave , ze do 26 11 2011 sa zakonom neriadili ......to neplatil , ci co ? Ako k tomuto pridu ludia , hmm ? Pravny stat ? Snivajte s nami .
0 0
katka278 katka278

katka278 je offline (nepripojený) katka278

to ma daleko od pravneho statu
0 3
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

katka278 Pozri príspevok
to ma daleko od pravneho statu
ty si sa zbláznila a do každej témy vkladáš nezmyselné príspevky?
0 0
sairus sairus

sairus je offline (nepripojený) sairus

dobrý neviete mi poradiť ako mam napísať žiadosť o vrátenie VP lebo už som prezrel dosť podobných tém ale nijako som to stále nepochopil ako to ma vyzerať a najme nevijem či je rozdiel podla odobratia lebo mal som nehodu ale VP mi zobrali až súdnym rozhodnutím na 2roky a teraz budem mat skončenú polovicu trestu tak by som to chcel napísať môj email D1boss@azet.sk za odpoveď alebo celu žiadosť vopred ďakujem.
0 0
draik draik

draik je offline (nepripojený) draik

Musíte dať návrh na súd na podmienečné upustenie zvyšku zákazu činnosti a zároveň musíte preukázať (opísať), že vykonať celý zákaz nie je potrebný. Dobre si to rozmyslite, pretože zároveň Vám súd určí skúšobnú dobu v trvaní minimálne do konca riadneho trestu alebo až na 5 rokov. Pokojne Vám však môže prísť rozhodnutie až tesne pred skončením pôvodného trestu. Ak ste už napr. mali za posledných 10 rokov zákaz kvôli alkoholu alebo drogám (je jedno či uložený súdom alebo policajtmi), návrh súd odmietne.
0 0
sairus sairus

sairus je offline (nepripojený) sairus

no ja som nemal žiadne večie problemi s fízlami akurat jedno nedodržanie vzdialenosti a pokuta za rychlost a tato havaria vodičak mam po prvi krat zadržany a problemi mi narobili akurat ty do ktorych som nabural lebo si povymyšlaly zranenia cez volakeho doktora pritom to bol len taky tukanec ani som len rychlost neprekročil len fizlom prišlo vhodne ma obvinit za neprisposobenie rychlosty a to som išiel ledva 40 a dostal som šmik na neposipanej uskej ceste.A ked mi pride to rozhodnutie na konci tak budem mat skušobnu dobu či ako to je.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sairus Pozri príspevok
no ja som nemal žiadne večie problemi s fízlami akurat jedno nedodržanie vzdialenosti a pokuta za rychlost a tato havaria vodičak mam po prvi krat zadržany a problemi mi narobili akurat ty do ktorych som nabural lebo si povymyšlaly zranenia cez volakeho doktora pritom to bol len taky tukanec ani som len rychlost neprekročil len fizlom prišlo vhodne ma obvinit za neprisposobenie rychlosty a to som išiel ledva 40 a dostal som šmik na neposipanej uskej ceste.A ked mi pride to rozhodnutie na konci tak budem mat skušobnu dobu či ako to je.
...je jedno , o aké priestupky šlo ....porušil si zákon ???

PORUŠIL !!!

...zvyškok nie je podstatný ( Tvoj názor na poškodených ) , nakoľko je to len Tvoj pohľad na situáciu ...
...že nebola posypaná cesta , k tomu ešte aj úzka ???...dostal si pri 40-ke šmyk ???
Predsa aj to je dopravný priestupok - neprispôsobenie rýchlosti , stavu a povahe vozovky , situácie ...


pre Boha živého , posleduj si pravopis , veď to sa nedá čítať ...to je skôr ako krížovka - hádanie výrazov ...
0 0
adrianko088 adrianko088

adrianko088 je offline (nepripojený) adrianko088

odobrali my VP po nafukani 0,25 zbitkoveho alkoholu,chcem sa spytat aku vysku pokuty mozem a na kolko my odoberu VP ked som doteraz nemal ziadny priestupok.VP mam uz 11 rokov.
Dakujem za info.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

adrianko088 Pozri príspevok
odobrali my VP po nafukani 0,25 zbitkoveho alkoholu,chcem sa spytat aku vysku pokuty mozem a na kolko my odoberu VP ked som doteraz nemal ziadny priestupok.VP mam uz 11 rokov.
Dakujem za info.
0,25 promile alkoholu NEOVPLYVŇUJE človeka nijakým sposobom !

v civilizovaných krajinách majú limit až do 0,5 promile

To len u nás sú hov*dá , za volantom, v uniformách a tiež v parlamente.
0 0
draik draik

draik je offline (nepripojený) draik

150-800 e a zákaz činnosti do troch rokov; hornej hranice by som sa za daných okolností neobával.
Indeed: SK v tomto nie je civilizovaná krajina a akékoľvek uvoľnenie pravidiel by situáciu len zhoršilo.
0 0
somtojax somtojax

somtojax je offline (nepripojený) somtojax

No takto : Z vlastnej skusenosti dobre ? Teoria nech ostane teoriou . Nafukal som 0,14mg /liter krvi , co je 0,28 promile a dychova skuska bola povazovana za negativnu ......bez akychkolvek uplatkov , znamosti atd . Za pozitivnu by bola povazovana pri a nad 0,15 mg/l . Tak teraz poprosim draika a inych poradakov , ktory tu tak do vsetkeho vidia o vyjadrenie .
0 0
somtojax somtojax

somtojax je offline (nepripojený) somtojax

Draik - treba si pozriet niektore sudne rozhodnutia aj po 1.11. 2011 a az potom pisat , ako sud navrh automaticky odmietne . Lebo v tomto state je to tak , ze priestupok je viac ako trestny cin .
0 0
xmilans xmilans

xmilans je offline (nepripojený) xmilans

Zdravim, ked ziadate sud o podmienecne upustenie od zvysku trestu, je potrebne na tu ziadost zakupit aj niejaky kolok ??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať