Zavrieť

Porady

Rady do kuchyne a domácnosti

Anketa: Má sa táto téma uzavrieť?

Počet hlasujúcich
12. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    0 0%
  • nie

    12 100.00%
Každý sa potýka s drobnými opravami v domácnosti a rád uvíta radu ako si pomôcť, alebo vyriešiť daný problém. Pripájam prvé drobné rady. Verím, že mnohí z Vás majú v talóne rady aj od svojich babičiek a dedkov.
Pomôžme si drobnou radou.
Naposledy upravil Zitulda : 04.04.09 at 20:15
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
http://www.aktuality.sk/clanok/25537...vyberie-kazdy/
ten šulkáčik vo videu č.2 mám doma....funguje to...
Ja mám síce iný šulkáčik, s tým sa veru cesnak nedá ošúpať...
ALE za 1:07 minút očistiť 3 mesiačiky je vcelku "solídny výkon"...dokonca ten posledný ani poriadne neočistil ...Kua, to je fasa šulkáčik...
Naposledy upravil buchač : 28.03.15 at 21:44
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Pekné, ale nepraktické ak navlhne, splesnivie.
Ja držím v keramike, raz začas vysypem a umyjem, mám mini zbierku.
Ja umyvam riady v umyvacke, takze ich vyberam uz suche. Mne sa toto paci do mojej kuchyne na chalupe, tam mi to bude pasovat . A ked sa poskodi, vymenim, nie je to velka investicia.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap


4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
lujza.j
http://www.aktuality.sk/clanok/25537...vyberie-kazdy/
ten šulkáčik vo videu č.2 mám doma....funguje to...
Ja mám síce iný šulkáčik, s tým sa veru cesnak nedá ošúpať...
ALE za 1:07 minút očistiť 3 mesiačiky je vcelku "solídny výkon"...dokonca ten posledný ani poriadne neočistil ...Kua, to je fasa šulkáčik...
Nič nešulkám...prekrojím celú hlávku napoly a vypadnú samy A potom šup s nimi do drviča:http://www.modrykonik.sk/catalog/ven...ovar/12454418/ Ja ho mám za 0,90€ dobrý biznis robí
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Nič nešulkám...prekrojím celú hlávku napoly a vypadnú samy A potom šup s nimi do drviča:http://www.modrykonik.sk/catalog/ven...ovar/12454418/ Ja ho mám za 0,90€ dobrý biznis robí
Dobrý biznis...fujtajbl, veru "dobrý"...
Čajočka je trochu nenásytná, tovar jej dôjde z Číny (vidˇmodelky) a následne robí bizňis.
Ten drvič ???...kobylka modrá jedna, šak ho predražila pomaly cca 4x...linky nedávam, nech si nájde každý sám.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dobry napad recyklacie, na chalupu s inym dekorom, preco nie.
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Stala som sa zahradkarom, tak vyskusam



Nakrájajte mladú cibuľku na jemno....dajte do plastovej fľaše a zaštupľujte a nechajte zamraziť..Potom si len odsypete koľko budete potrebovať..(len nezabudnite že cibuľka musí byť suchá aby sa vám pri zamrazení nepolepila k sebe.)


1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1




2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
[QUOTE="alaya1"]Stala som sa zahradkarom, tak vyskusam



Nakrájajte mladú cibuľku na jemno....dajte do plastovej fľaše a zaštupľujte a nechajte zamraziť..Potom si len odsypete koľko budete potrebovať..(len nezabudnite že cibuľka musí byť suchá aby sa vám pri zamrazení nepolepila k sebe.)

Nevidím fľašu ako praktický spôsob (aj kvôli rozmerom).Nakrájam nadrobno,kvapnem olej,premiešam a držím v krabičke.Normálne ju naberiem lyžicou,kvôli oleju nezmrzne na kosť.
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

[QUOTE="Peggynka"]
alaya1
Stala som sa zahradkarom, tak vyskusam



Nakrájajte mladú cibuľku na jemno....dajte do plastovej fľaše a zaštupľujte a nechajte zamraziť..Potom si len odsypete koľko budete potrebovať..(len nezabudnite že cibuľka musí byť suchá aby sa vám pri zamrazení nepolepila k sebe.)

Nevidím fľašu ako praktický spôsob (aj kvôli rozmerom).Nakrájam nadrobno,kvapnem olej,premiešam a držím v krabičke.Normálne ju naberiem lyžicou,kvôli oleju nezmrzne na kosť.
Do krabičiek si nakrájam cibuľu keď mi na jar začína klíčiť. Do menších, do väčších na jedno použitie. S tým olejom vyskúšam.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dakujem vam za rady, naozaj je to takto lepsie, ja do krabiciek davam perzlenovu vnatku, no teraz, ked mam uz aj zahradu, tak si musim tieto triky osvojit
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
babka - ježibabka
Do krabičiek si nakrájam cibuľu keď mi na jar začína klíčiť. Do menších, do väčších na jedno použitie. S tým olejom vyskúšam.
Keď tam dáš olej,tak to bude zamrazené ako mletý mak a orechy (tie obsahujú samy veľa oleja);lyžicou naberiem a rovno sypem na rezance
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

tiež nápad
188506_447158405345535_1529944024_n.jpg  
6 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aby sa vám ladili s interiérom, ak ste prístupné k ich úprave.

Stačí bielym nakrojiť stopky a ponoriť do akejkoľvek farby, cviklovej šťavy, mrkvovej, špenátovej, atramentu a pod.

6 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ak ma k tymto retro veciam niekto vztah, tu je inspiracia.

2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
[QUOTE="babka - ježibabka"]
Peggynka
alaya1
Stala som sa zahradkarom, tak vyskusam



Nakrájajte mladú cibuľku na jemno....dajte do plastovej fľaše a zaštupľujte a nechajte zamraziť..Potom si len odsypete koľko budete potrebovať..(len nezabudnite že cibuľka musí byť suchá aby sa vám pri zamrazení nepolepila k sebe.)

Nevidím fľašu ako praktický spôsob (aj kvôli rozmerom).Nakrájam nadrobno,kvapnem olej,premiešam a držím v krabičke.Normálne ju naberiem lyžicou,kvôli oleju nezmrzne na kosť.
Do krabičiek si nakrájam cibuľu keď mi na jar začína klíčiť. Do menších, do väčších na jedno použitie. S tým olejom vyskúšam.
A ja ked vyberam cibulu koncom jula tak vnat ked polahne,nenecham ju vyschnut -odstrihnem v ohnutom mieste,oschnute listy odstranim a cerstve vlozim do mikrot.sacka a zamrazim,potom celu zimu mam zelenu vnat do polievky/pred pouz.umyjem/
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

tu by som si vedela predstaviť nedeľný relax, kávičku, pohodičku
308215_263175073726101_1305310533_n.jpg  
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať