Zavrieť

Porady

Rady do kuchyne a domácnosti

Anketa: Má sa táto téma uzavrieť?

Počet hlasujúcich
12. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    0 0%
  • nie

    12 100.00%
Každý sa potýka s drobnými opravami v domácnosti a rád uvíta radu ako si pomôcť, alebo vyriešiť daný problém. Pripájam prvé drobné rady. Verím, že mnohí z Vás majú v talóne rady aj od svojich babičiek a dedkov.
Pomôžme si drobnou radou.
Naposledy upravil Zitulda : 04.04.09 at 20:15
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Inspiracie



5 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ešte zopár nápadov
http://www.babskeveci.sk/moja-suseda...ampaign=buffer
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kuk FB cesta z mesta, pekné fotky
stolička.jpg  
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
kuk FB cesta z mesta, pekné fotky
Už som pozrel...to je iný level chalupárčenia. TOTO sú inšpirácie !!!

Ale pracujem na tom, aby som dostal svoju chalupu (rok 1914) na určitý obraz. Je to síce náročné na čas a aj love (svaly nerátam, tie idú na vrub zdravia ), ale vždy lepšie ako sedieť v paneláku na riti...či ?
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hore peci miesto aj na valkanie...juuj...mňam
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

.
home.jpg  
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

.
chalupkovo.jpg  
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

aby sa nenudili
10 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Celkom vtipné riešenie.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
Celkom vtipné riešenie.....
Len ci tie dnes predavane stoly vydrzia
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tiež dobrá poznámka....
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

máme rozťahovací stôl z Ikea a ten to vydrží úplne v pohode. Cen víkend som videla nový stôl rovnakej značky, dokonca veľmi poeobný tomu na obrázku a myslím, že ten to vydrží tiež.
1 0
elis85 elis85

elis85 je offline (nepripojený) elis85

Co sa tyka toho vzduchu v byte, tak idealna hodnota pre vhlkost vzduchu ma byt 40 az 60 percent. Vplyv na nu ma ozaj vsetko, od omietky, stien, materialov, vetrania, vytaoania atd. Dobre pomoze mokry uterak na radiator alebo zbytocne nepretapat http://bold.sk/sa-zbavit-sucheho-vzduchu-byte/ ...zmerate si to aj malou staniciou z lidlu
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

lujza.j
misoft
Celkom vtipné riešenie.....
Len ci tie dnes predavane stoly vydrzia
presne na toto som hneď myslela
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Terezia13
lujza.j
misoft
Celkom vtipné riešenie.....
Len ci tie dnes predavane stoly vydrzia
presne na toto som hneď myslela
Jaj dievcata, ved to su malinke deti a stol veliky. Horsie by sme tam dopadli my, aj ked sme stihlunke.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja ked som to videla....som si spomenula a na stoly co babka margit mala skutocne drevo orech alebo z coho sa v tedy....ikeacky "nabytok"iba na jedno zlozenie....zlozim ho... v jednej ruke ich "srobovak" a druha ruka sa bude na rici skrabkat
Ked som pred par rokmi likvidovala stare skrine nevedla.som ich rozobrat....musela hruba sila kladivo a velky srobovak,aby som zostiepila spoje....skrine ktore isli po nich...museli roky cakali v garazi-ikeacke...esteze jedna vedla druhej stoja... by leteli do strany ako opilé...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Ja ked som to videla....som si spomenula a na stoly co babka margit mala skutocne drevo orech alebo z coho sa v tedy....ikeacky "nabytok"iba na jedno zlozenie....zlozim ho... v jednej ruke ich "srobovak" a druha ruka sa bude na rici skrabkat
Ked som pred par rokmi likvidovala stare skrine nevedla.som ich rozobrat....musela hruba sila kladivo a velky srobovak,aby som zostiepila spoje....skrine ktore isli po nich...museli roky cakali v garazi-ikeacke...esteze jedna vedla druhej stoja... by leteli do strany ako opilé...
Tak nabytky babiciek je ina kava, ja aj lutujem, ze som vsetko rad radom likvidovala, pri "prekrasleni" by boli este dlho vyrdzali.

My mame z Ikea tento stol, len kvoli tomu, ze je dost velky, ked sa roztiahne a tazky je ako slak. Ale pikoska- stolicky, ktore su k nemu, su vyskovo na nic. Stol nizky, stolicky dlhe nohy, ja nedociahnem z nich na zem
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/90204743/
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/20182278/

Farby mame ine, ako na obrazkoch
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja revem za starymi fotelami
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať