Zavrieť

Porady

Tmobile SK - dobitie kreditu

Dobry den.
Neviem nakoho sa mam uz obratit tak to skusim tu...
Jedna sa o dobitie kreditu cez telefon ktory sa uskutocnil dna 3.2.2009,v telefone uz ako skoro vzdy, bolo navyber niekolko moznosti dobitia sumou ktora zacinala cca od 200,300,500....az do okolo 2000.Prve co ma napadlo je to ze asi Tmobile nezmenil tarifu z SK a € (ved kto by si chcel dobit kredit za 2000€) a tak som stlacil za 200.O cca 5min mi prisla sprava ze dobitie karty Easy nebolo uspesne.Easy kredit nebol navyseny o{amountWithIncentive}Sk.T-Mobile -takto to tam je presne napisane...Lenze!O 10min mi prisla sprava z banky ze mi Tmobile strhaju 200€ za kredit,ktory mi ani neprisliel!!!Hned som volal do Tmobilu co to ma znamenat atd.Za par dni volania a vybavovania vratenia penazi ,mi prisla sms z Tmobile dna 27.2.2009 ze peniaze mi poslu na ucet dna 27.3.2009 a ze sa ospravedlnuju a ze moju poziadavku eviduju pod cislom C-090227-23479.Trosku som sa upokojil ked mi 23.3.2009 prisla sms ze peniaze budu prevedene na ucet.Ale v piatok 27.3.2009 som sa bol informovat co je stymi peniazmi.Pracovnicka v T-mobile zistovala situaciu a povedala ze sa ozvu v najkratsom case.Cca za hodinu prisla sms z Tmobile "Vazeny zakaznik,Vasu poziadavku evidujeme pod cislom C-090327-19608 a pracujeme na jej vybaveni.Budeme Vas informovat do 28.4.2009. !!!!! A TO JE CO? A dnes mi prisla taka ista sms ako ta posledna iba ze rozdiel je zasa s cislom pod ktorym ma eviduju!!! To je zasa C-090330-10964. Uz naozaj neviem co mam robit,nakoho sa mam obratit a odkoho si mam dat poradit.Mam to poslat na telekomunikacny urad SR?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Skús zavolať na 12345 operátorovi(ak máš paušál,tak hovor je zadarmo) a spýtať sa , prečo ťa evidujú pod toľkými číslami...Takéto naťahovanie času nechápem. Alebo, nechať sa prepojiť na retenčné oddelenie,tam majú väčšie právomoci. ( Najlepšie volať doobeda)

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Odporucam zajst na najblizsiu predajnu T-Mobile a spisat pisomnu reklamaciu. Tato reklamacia musi byt vybavena v zakonnej 30-dnovej lehote. Pokial nebude, mozete podat podnet na SOI.
    Taktiez este odporucam poslat staznost prostrednictvom portalu staznosti.sme.sk, urychli to cely proces vybavovania reklamacie, pretoze sa T-Mobile bude snazit vystupovat v dobrom svetle vo vztahu k zakaznikovi.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Skôr, než sa rozhodne riešiť problém cez staznosti.sme.sk, je potrebné najprv kontaktovať operátora a tam to reklamovať. Tie požiadavky evidované pod číslom sú vybavované ako reklamácie. I mne tak vybavovali sťažnosť.

    kotlas666 je offline (nepripojený) kotlas666

    kotlas666
    alla66 Pozri príspevok
    Skôr, než sa rozhodne riešiť problém cez staznosti.sme.sk, je potrebné najprv kontaktovať operátora a tam to reklamovať. Tie požiadavky evidované pod číslom sú vybavované ako reklamácie. I mne tak vybavovali sťažnosť.
    hm.Ja uz som to tam poslal .....

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    kotlas666 Pozri príspevok
    hm.Ja uz som to tam poslal .....
    Nic sa nedeje. Cez staznosti sa to da riesit aj bez pisomnej reklamacie. Kazdopadne by som ale podal aj tu. Nikdy nie je na skodu mat to cierne na bielom.

    Tmobile SK - dobitie kreditu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.