Zavrieť

Porady

Problem s klavesnicou nefunguje makcen, pise mi dlzen + ´´ ˇˇ

Mam problem s klavesnicou nefunguje mi makcen ked pisem male pismena, - ć,ś pritom ale ked ich pisem velke tak mi napise dobre Č, Š.
to je dost urgentny problem, urobil som vsetko co sa dalo. Ako v nizsie uvedenom pripade.

Este mam obdobny problem na inom pocitaci a to je ze mi pise namiesto jedneho dlzna, makcena rovno dva ´´ ˇˇ. Pokusal som sa to odsratnit vsetkym moznym - ako virus - adaaware, spyboty,... az som skoncil na SDfix a Combofix a nic nepomohlo, reinstaloval som driver na klavesnicu, ... nic nepomohlo.

Nejake riesenie?

dakovala
--..--..-- mne robí to isté ale aj veľké Ć, ´D mi píše dĺžeň namiesto mäkčeňa
ivka70 tak si zacni hladat antivirus ...
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

rasyou je offline (nepripojený) rasyou

rasyou
1. ked pisem tie klavesy na cislach tak mi pekne idu ale ked so shiftom a dlzen tak mi pise dlzen a nie makcen ako by mal.

2. viem ze sa to tu uz riesilo ale ako som povedal SDfix nepomohol, ani combofix.

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu PotPalo
K prvému problému: ako píšeš tie malé písmená? Klávesami s čislami alebo najprv mäkčeň a potom písmeno?

K druhému problému: To sa tu už riešilo, pozri si staršie témy...

rasyou je offline (nepripojený) rasyou

rasyou
1. chlapy poradte urcite to je dajaka stupidita ako napr. som nasiel ze na klavesnici je taky klaves co to sposobuje - vedla F1. ale to nie je moj priapad.

2. uz som na to nasiel vela sposobou ako to odstranit (zatial ziadny nefunguje) ked sa nejaky ujme napisem.

rasyou je offline (nepripojený) rasyou

rasyou
teraz som sa hodil do safe mode a islo to ako ma pekne so shiftom takze to bude asi dajaky vir co sa pusta v startupe.

rasyou je offline (nepripojený) rasyou

rasyou
bol to keylogger, neposliehajte sa na to ze vam to nejaky program najde, treba overit vsetky spustene procesy a podla toho hladat.
to,mas,blbe,mne,zas,nepise,medzera,space,a,backspa ce,ak,by,mi,s,tym,mohol,niekto,pomoct,tak,piste,na ,mail,adam.lehotkai@centrum.sk,alebo,tu,dakujem...

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Pozri pod klávesu medzerníka (označovaný aj ako SPACE), či tam nemáš náhodou omrvinky z chleba od raňajok , prípadne, či nie je vypadnuté pero, ktoré zabezpečuje rovné stláčanie klávesy.
V prípade omrviniek i vyrovnávacieho pera - klávesa nedosadne úplne dole na kontaktnú membránu a preto "nezopne".
Je to častá "príčina" tzv. nefunkčnosti kláves.
BTW: aj mne sa to stávalo, že mi to "nefungovalo", no zistil som, že deťúrence (keď boli malé) pekne papkali keksíky a "svinili" mi klávesnicu.
Napíšem sem moju skúsenosť z dneška (12.4.2014) pre tých, ktorí majú tento problém a na nete zatiaľ nenašli riešenie. Dúfam, že toto bude nápomocné.

Neplechu s ´´ˇˇ mi zapríčiňoval vírus, ktorý SuperAntiSpyware nenašiel. Našiel som ho ja postupným vypínaním (mne neznámych) procesov a vypátral som súbor zvaný MSDCSC.exe spustený v procese wopwap. Po jeho vypnutí všetko išlo krásne, ale sám sa zapol znova. Takže ho treba odstrániť v Safe Mode. Postup je teda:

Vojsť do Safe Modu -> Otvoriť správcu úloh -> v procesoch vyhľadať niečo z vyššie menovaného -> pravý klik na to a otvoriť umiestnenie súboru -> V správcovi úloh ukončiť strom tohto prosecu -> Vymazať z priečinku.
Toto mi stačilo na to, aby mi to znova fungovalo. Snáď to pomôže aj Vám.
misoft http://www.file.net/process/msdcsc.exe.html
Samotný MSDCSC.exe je vírus. Nie je súčasťou Windows.
Podstatné (výpis):
>>Ak msdcsc.exe je umiestnený v podpriečinku zložky Temp systému Windows, bezpečnostné hodnotenie je 64% nebezpečné. Veľkosť súboru je 707072 bajtov (28% zo všetkých výskytov), ​​1391467 bajtov a 4 viac variantov. Msdcsc.exe nie je súbor systému Windows. Program nie je viditeľný. Aplikácia je načítaný počas procesu spúšťania systému Windows (pozri kľúč databázy Registry: HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run, HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon \ userinit). Aplikácia nemá popis súboru. Msdcsc.exe je schopný zaznamenať vstupy, monitorovať aplikácie a manipulovať iné programy.

Ak msdcsc.exe sa nachádza v podadresári C: \ Windows \ System32, hodnotenie zabezpečenia je 48% nebezpečné. Veľkosť súboru je 713216 bajtov (20% všetkých výskytov), ​​1232459 bajtov, 407712 bajtov 359424 bajtov alebo 777216 bajtov. Program je načítaný počas procesu spúšťania systému Windows (pozri kľúč databázy Registry: HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run, HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon \ userinit). Msdcsc.exe nie je súbor systému Windows. Msdcsc.exe je schopný zaznamenať vstupy, monitorovať aplikácie a manipulovať iné programy.

Ak msdcsc.exe sa nachádza v podadresári "C: \ Program Files", hodnotenie zabezpečenia je 18% nebezpečné. Veľkosť súboru je 674816 bajtov (50% zo všetkých udalostí) alebo 816640 bajtov.

Ak msdcsc.exe sa nachádza v podadresári "C: \ Program Files", hodnotenie zabezpečenia je 18% nebezpečné. Veľkosť súboru je 674816 bajtov (50% zo všetkých udalostí) alebo 816640 bajtov.

Ak msdcsc.exe sa nachádza v podadresári C: \ Windows, bezpečnostné hodnotenie je 96% nebezpečné. Veľkosť súboru je 806912 bajtov.<<
mam eset endpoint a dal som hlbkovu kontrolu

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.