Zavrieť

Porady

aké dojčenské mlieko?

Prosím za kamarátku všetky maminy, ktoré nemohli dojčiť, že kto im poradil konkrétnu dojčenskú výživu (ako je napríklad BEBA, ...a pod.) Bol to lekár ešte v pôrodnici alebo to bol niekto známy?
Usporiadat
monkadlo monkadlo

monkadlo je offline (nepripojený) monkadlo

My sme začali dávať malej umelé mliečko až okolo 7 mesiaca, lebo už som ďalej kojiť nemohla. Lekárka nám odporučila viac značiek, aby sme skúsili čo bude malej chutiť. V podstate si sama vybrala Sunar a je na ňom spokojná už skoro rok. A samozrejme, že už plnohodnotne papá normálnu stravu, ale ranný a večerný rituál pitia mliečka nám zostal.
0 0
Medveka Medveka

Medveka je offline (nepripojený) Medveka

Ja teraz tiež riešim takú dilemu. Malá má 2 mesiace, zatiaľ sa kojíme, ale akoby som občas nemala dosť mlieka. Zatiaľ skúšam rôzne babské recepty na podporu tvorby, ale ak ho budem mať stále málo doktorka mi ju kázala prikrmovať. Odporúčala mi viac značiek, ale najviac premýšľam nad Sunarom, lebo tým som ju dokrmovala pár krát aj v pôrodnici a celkom jej vyhovoval. Čo myslíte?
0 0
monkadlo monkadlo

monkadlo je offline (nepripojený) monkadlo

V prvom rade sa naozaj snaž podporiť tú laktáciu. Mne pomáhla káva Melta, zapražené polievky, Vinea na litre a Gravimilk (to je mliečko od Sunaru určené pre tehotné i kojace matky a jedným z jeho účinkov je aj podpora laktácie). Ak to predsa len nepôjde, tak by som zostala pri overenom Sunare a hotovo. To by bolo moje riešenie.
1 0
Medveka Medveka

Medveka je offline (nepripojený) Medveka

Ďakujem za rady. Vyskúšala som a akoby sa mi tá mliekotvorba vrátila späť do normálu. Gravimilk je naozaj dobrý produkt už som ho sama odporúčala pár maminám v okolí a tiež boli spokojné.
0 0
monkadlo monkadlo

monkadlo je offline (nepripojený) monkadlo

To ma veľmi teší, že vám podarilo zostať pri kojení. Držím palce, nech to datiahnete na čo najdlhšie, lebo pre dieťa nieje nič lepšie ako mliečko od mamy.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať