Zavrieť

Porady

odhlasenie vozidla v čechach

ahojte potrebujem informáciu ohľadom odhlásenia vozidla v čechách viete mi niekto poradiť ako mám postupovať je to vozidlo r.1991 na českých značkách. Nemá niekto skúsenosť či je možné odhlásiť auto tak aby mi zostalo na náhradné diely
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Je to mozne. Je potrebne zajst na DI, kde je auto zaregistrovane a tam ho prepisat na seba. Tam urobis poistku za cca 1000 KC platnu jeden mesiac a dostanes prevozne ceske znacky za 500 KC platne jeden mesiac. S takymto autom mozes ist kde chces a rozobrat ho na suciastky.

    Jovana je offline (nepripojený) Jovana

    Jovana
    auto mam prepísané na seba s českými značkami lebo mám vybavený prechodný pobyt v čechách lenže teraz potrebujem auto odhlásiť lebo to už je staršie auto a je naň aj drahá poistka a už mám nové auto kúpené na slovensku tak sa ho potrebujem zbaviť a auto mám teraz doma na slovensku nestačí len zobrať značky a technický a odhlásiť ho v čechách?

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Ano, staci Ti zobrat znacky, technicky a ist do Ciech, kde ho odhlasis na adresu Tvojho trvaleho pobytu na Slovensku. Neviem aky je tam poplatok, najskor by som tam asi zavolal a opytal sa...

    odhlasenie vozidla v čechach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.