Zavrieť

Porady

T-mobile/o2

Poprosím o radu,mám mobil v T-mobile na izy kartu,uvažujem prejsť k o2,ponuku majú celkom dobrú,ale neviem či nemajú aj neakú nevýhodu ktorú samozrejme nezverejnia,keď vtáčka lapajú pekne spievajú.Ďakujem.
Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
alla66 Pozri príspevok
ahojky, ak si zoberieš paušál 55 Viac, Relax 60 a vyššie.....
bez telefónu..dvojnásobok minút dostaneš na dva roky
Ved hej, ale ja nepotrebujem dvojnasobok. Nepotrebujem "kupit" dvakrat tolko chleba ako mi stacilo doteraz. To je ten ich ofajč.

alla66 Pozri príspevok
do konca mesiaca dostaneš k paušálu kupón na 50% zľavu, ktorý môžeš podarovať blízkej osobe
To som už raz využil. Pred 2 rokmi. Na inzerat som to strelil.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dobrý den, potrebujem sa v T-mobile priamo spojiť s operátorkou ohľadom fa. Poradte mi ako. Skúšala som to cez 12345 ale tam som nič nepočula ako priame spojenie. Dakujem
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...po spojení s 12345 hláskou zvol volbu 3 a potom hned volba 1
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

31Jankal Pozri príspevok
Dobrý den, potrebujem sa v T-mobile priamo spojiť s operátorkou ohľadom fa. Poradte mi ako. Skúšala som to cez 12345 ale tam som nič nepočula ako priame spojenie. Dakujem
Po spojení stlačiť možnosť 3 - hlavné menu, ďalej stlačiť 6 - spojenie s operátorom a lebo 4 - kontrola faktúr.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Pozor, pozor

Možno mnohých z Vás zaujme táto info

http://www.sk.o2.com/ludia/novinky/5...nske-ceny.html

do Českej republiky voláte, smskujete, mmskujete za tie isté ceny ako na Slovensku - týka sa všetkých sietí.
Tj.
hovory ... 0,13 € / minúta ( sekundová tarifikácia )
sms....... 0,06 €
mms...... 0,25 €

Dokonca do ČR voláte a smskujete v rámci balíčkov pri službe O2Fér.

Myslím, že je to veľmi výhodná ponuka pre ľudí čo majú veľa kontaktov v ČR.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
T-Mobile od dnes predstavuje úplnú novinku:

6 000 minút na volania do siete T-Mobile, ktoré možno využívať každý deň v čase od 9. do 17. hodiny skombinuje s balíčkom s 3 000 minútami od 19. do 7. hod. počas pracovných dní a celých víkendov a s balíčkom so 40 voľnými minútami do všetkých sietí / alebo 400 SMS do všetkých slovenských sietí. / môže zákazník získať nekonečný paušál za 19,99 € mesačne.

Pri kúpe svojho paušálu má k dispozícii aj doplnkový balíček web'n'walk 1 500 za špeciálnu cenu 4,995 € mesačne na celé dva roky pri svojej štandardnej 24-mesačnej viazanosti.

Môže si vziať aj ďalší bonusový balíček na dva roky zadarmo a k tomu akciový telefón alebo kupón na paušál pre blízkeho.
Naposledy upravil alla66 : 16.11.09 at 19:04
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Prečo využiť vianočné akcie mobilných operátorov v čase krízy?
http://komunikuj.sk/blog/zwaro/preco...v-v-case-krizy
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

alla66 Pozri príspevok
T-Mobile od dnes predstavuje úplnú novinku:

6 000 minút na volania do siete T-Mobile, ktoré možno využívať každý deň v čase od 9. do 17. hodiny skombinuje s balíčkom s 3 000 minútami od 19. do 7. hod. počas pracovných dní a celých víkendov a s balíčkom so 40 voľnými minútami do všetkých sietí / alebo 400 SMS do všetkých slovenských sietí. / môže zákazník získať nekonečný paušál za 19,99 € mesačne.

Pri kúpe svojho paušálu má k dispozícii aj doplnkový balíček web'n'walk 1 500 za špeciálnu cenu 4,995 € mesačne na celé dva roky pri svojej štandardnej 24-mesačnej viazanosti.

Môže si vziať aj ďalší bonusový balíček na dva roky zadarmo a k tomu akciový telefón alebo kupón na paušál pre blízkeho.
Ta ja kočka neviem i tak skúšam i tak skúšam v Tmobile si to takto namodulovať a nedá sa mi ... dačo mi ušlo? Ja som nikde nenašla 6000 minút v čase od 9 do 17 hodiny.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pri písaní príspevku to bola asi dve hodiny nová akcia...asi ešte nenabehla do systému.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

alla66 Pozri príspevok
pri písaní príspevkuto bola asi dve hodiny nová akcia...asi ešte nenabehla do systému.
A více info nájdem kde? Celkom ma to zaujalo. Díky.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
http://fony.sk/index.php?podstranka=...lo_clanku=2717

http://www.mobilmania.sk/bleskovky/t...3/default.aspx
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať