Zavrieť

Porady

vlasy

rada idem do detailov vecí
uz dlhší čas si neviem poradiť s mastením mojich vlasov.Som nútená si ich umývať každý deň aj v zime.Poradí mi niekto ako zamedziť tomu masteniu?Skúšala som rôzne vlasové prípravky a šampony používam iba kvalitné renomovaných značiek a nič nepomáha
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Umyť odvarom z rumančeka. Na 1 liter vody dať 4 polievkové lyžice.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Musíš sa s tým zmieriť, a okrem toho je to správne, že si ich umývaš každý deň. Patrí to k hygiene. Na západe je to bežné. Ja si ich tiež každý deň umývam.
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
m.hladka Pozri príspevok
Musíš sa s tým zmieriť, a okrem toho je to správne, že si ich umývaš každý deň. Patrí to k hygiene. Na západe je to bežné. Ja si ich tiež každý deň umývam.
vieš ale ony popoludní vyzerajú akokeby som zmokla
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
zmeň účes a nemusíš používať žehličku na vlasy...
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

a nemas nejaké iné problémy? hormonalne? štítna žlaza je OK?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
m.hladka Pozri príspevok
Musíš sa s tým zmieriť, a okrem toho je to správne, že si ich umývaš každý deň. Patrí to k hygiene. Na západe je to bežné. Ja si ich tiež každý deň umývam.
Možno Ale ...

Nech idú všetci, ktorí tvrdia, že PLEŠINA NIE JE SEXI , do čerta!
Ak máte telo a tvár Brucea Willisa a nosíte „koleno" dobrovoľne,
nie je holá hlava pre každého muža depresiou .

0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
Pohar Pozri príspevok
a nemas nejaké iné problémy? hormonalne? štítna žlaza je OK?
preventívna prehliadka mi vysla dobre. žiadne zvýšene hodnoty. u endokrinologa som ešte nebola ale nepotím sa a necítim sa nejak choro
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

buchač Pozri príspevok
Možno Ale ...

Nech idú všetci, ktorí tvrdia, že PLEŠINA NIE JE SEXI , do čerta!
Ak máte telo a tvár Brucea Willisa a nosíte „koleno" dobrovoľne,
nie je holá hlava pre každého muža depresiou .

No hej, u mužov to môže byť sexi... ale u žien?
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

lijana1 Pozri príspevok
preventívna prehliadka mi vysla dobre. žiadne zvýšene hodnoty. u endokrinologa som ešte nebola ale nepotím sa a necítim sa nejak choro
Je to proste genetika, niektorí majú suchú pokožku, lupiny..., niektorí mastnú pokožku, mastné vlasy... treba nájsť značku šampónu ktorá Ti bude najviac vyhovovať. Mne pomáha aj používanie penových tužidiel, keď si ho nedám, vlasy sú na druhý deň ako zmoknutá slama. A samozrejme lak na vlasy.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lijana ja si vlasy umývam každý deň už veľa rokov, nie preto, že sa mi mastia, ale preto, že ich mám riedke. Vypadali mi po druhom pôrode. Čerstvo umyté pôsobia aspoň trošku hustejšie. Musíme sa asi s tým zmieriť a každodenne si ich umývať. I keď som Ti asi veľa neporadila, vedz,že takých je nás viac.
Ale existuje jeden šampón Cliven natura lopúchový- je talianskej výroby, ktorý vlasy vysušuje, možno by Ti pomohol. Značka Cliven sa normálne predáva v niektorých obchodoch. Až budeš mať záujem, poradím kde.
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
KED EMANCIPáCIA, TAK VO VšETKOM!!!
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

lijana1 Pozri príspevok
KED EMANCIPáCIA, TAK VO VšETKOM!!!
lijana1, sú aj horšie veci, na toto sa dá zvyknúť a prispôsobiť sa tomu... ale určite pomôže aj dobrý strih vlasov
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

možno by pomohlo opláchnutie žihľavovým čajom po umytí. proti lupinám to pomáha, proti mastným vlasom neviem, ale po tom opláchnutí sú vlasy akokeby ťažšie, tak neviem, či to pomôže aj na to
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Blankake Pozri príspevok
No hej, u mužov to môže byť sexi... ale u žien?
1.Veď preto som tam dal

ale

2.Kto videl .....nielen vo vlasoch je krása ..
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

buchač Pozri príspevok
1.Veď preto som tam dal
...a na tej fotke v prvom príspevku si Ty alebo Bruce Willis?
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
alebo skús používať šampóny z ovocných extraktov ako je napr.Fruktis..; a pokiaľ je možné nechávaj si vlasy po umytí voľne vysušiť...(žiadny fén)..a ak si ostrihaná úplne na krátko v tedy vlasy strašne rýchlo zmastnejú..skús si ich nechať narásť:....
Alebo skoč za svojou kaderníčkou,možno ti poradí...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Blankake Pozri príspevok
Je to proste genetika, niektorí majú suchú pokožku, lupiny..., niektorí mastnú pokožku, mastné vlasy... treba nájsť značku šampónu ktorá Ti bude najviac vyhovovať. Mne pomáha aj používanie penových tužidiel, keď si ho nedám, vlasy sú na druhý deň ako zmoknutá slama. A samozrejme lak na vlasy.
Penové tužidlo spôsobuje mastenie vlasov, lepšie je používať klasické ako u kaderníčky, po ktorom máš vlasy tvrdé ako prilba
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Žiadny šampón nepomôže, škoda vyhadzovať bubačiky. Nič ti ine neostáva len umývať a umývať ...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

alla66 Pozri príspevok
Penové tužidlo spôsobuje mastenie vlasov, lepšie je používať klasické ako u kaderníčky, po ktorom máš vlasy tvrdé ako prilba
Na každé vlasy platí niečo iné, treba vyskúšať. Mne pomáha tužidlo značky Lybar - styling mousse - má spevňujúci účinok, takže vlasy mám po ňom dosť pevné. A šampón sa mi osvedčil Fructis (ako už tu bolo spomenuté) a Sunsilk - samozrejme na mastné vlasy.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Tipy navyše
Proti mastným vlasom sa dá bojovať aj rôznymi trikmi. Skúsili ste napríklad špeciálnu sťahujúcu zmes? Namiešajte napríklad lieh a ústnu vodu s fluoridom v pomere 1 : 1, alebo orechový extrakt (získate z orechov vylúhovaných v liehu) a vody zmiešaných v tom istom pomere. Do roztoku namočte vatový tampón a potierajte si vlasovú pokožku. Orech pôsobí sťahujúco, lieh a ústna voda majú dezinfekčné účinky. Urobte tak po každom umývaní vlasov, vlasy by sa mali postupne prestať nadmerne mastiť. Vyskúšať môžete aj účinky octu. Dve lyžice vínneho octu a liter vody zmiešajte a roztokom opláchnite umyté vlasy. Ocot okrem toho, že sťahuje vlasovú pokožku, navyše dobre odstraňuje zvyšky šampónu.

Vlasy si sušte zásadne v protismere. Nebudú totiž pôsobiť tak spľasnuté, ak ich pri fénovaní hrebeňom pri korienkoch jemne nadvihnete a v protismere vysušíte.

http://primar.sme.sk/c/4116991/mastne-vlasy.html
Naposledy upravil alla66 : 26.04.09 at 19:50 Dôvod: doplnenie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať