Zavrieť

Porady

aký účes?

možno to bude pre niekoho nepochopiteľná otázka....
ale poradte ako spraviť vlasy dcére na 1 sväté prijímanie.
má vlasy po ramená, kaderníčku domov nedotiahnem......je to dosť problém
ako postupovať? mám ísť v sobotu jej dať spraviť účes a v nedelu to len doupravovať??
možno ste tu niekto mali podobný problém...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    piggos Pozri príspevok
    Myslím si že také mladé dievčatko nepotrebuje nejaký extra účes.Podľa mňa bude úplne stačiť keď jej natočíte vlásky na natáčky,trošku tužidla a nejakú ozdobu...
    Neviem, či majú mať aj niečo vo vlasoch (venček), takže by som len natočila a buď vypla sponkami alebo len dozdobila ozdobou, prípadne urobila cop...

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    podla mňa budú môcť mať niečo vo vláskoch....no prajem vám aby sa vám podarilo niečo vymyslieť.. a nech vám to tej vašej dcére dobre dopadne...

    euina je offline (nepripojený) euina

    euina
    my sme mali prijímanie minulý rok. Dcére som urobila falošný cop - navrchu hlavy rozdelila vlasy na cestičku, z každého boku urobila postupný vrkoč, oba sa stretli vzadu a z týchto vlasov dom urobila falošný cop, navrch som dala venček - všetky dievčatá mali rovnaký, podobný čelenke, dal sa pekne ohýbať, takže niektoré mali čelenku a rozpustené vlasy, ja som jej s tým venčekom olemovala ten postupný cop, takže to mala skôr ako venček, na falošný cop som dala ozdobnú sponku s bielou mašličkou a kvetinkou- dostaneš kúpiť v každom obchode so sponkami a spodné vlasy som nechala rozpustené a natočené. Ver mi, všetky dievčatá boli peknučké, spokojné, že majú natočené vlasy ako dospeláčky, žiadna nebola u kaderníčky, maminy sa s tým pohrali samé a zlatučké boli všetky do jednej, či už mali krátke alebo dlhé vlasy. Niektoré mali aj malé štipčeky s kvetinkami rozmiestnené po celej hlave, a to vypadalo tiež pekne. Držím palce pri tvorbe.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Ja by som kúpila tie maličké biele klipsičky (uchytávajú sa takými aj orchidejky), pospletala medzi prstami také malé pramienky vlasov a pospínala ich na temene hlávky spolu s malými bielymi kvietkami. Spodok nechať rozpustený. Alebo urobiť priberaný vrkoč, prípadne dva priberané vrkoče z bokov a v strede spojiť do jedného. Zasa ozdobiť malými bielymi kvietkami a na vrch venček, korunku alebo čo by mala mať.
    Neviem či to je zrozumiteľné, ale možno to pomôže. Držím palce, aby všetko dobre dopadlo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.