Zavrieť

Porady

Sepsa

Vedel by mi niekto povedať niečo bližšie o sepse? Z čoho to vzniká viem, ale aké sú možnosti liečby?

ĎAKUJEM
Usporiadat
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ale však nech oblbuju zdravých alebo ľudí s nádchou,ale nie,oni si vyberú bud onkologickú tému,alebo tému sepsa,len čakám kedy začnú s liečbou detí s DMO,géniovia.Ako ten kaivorus čo toť nedávno objavil príčinu herpesu a vyliečil ju.Chýba mi smajlík čo krúti hlavou a spína rukami.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Ale však nech oblbuju zdravých alebo ľudí s nádchou,ale nie,oni si vyberú bud onkologickú tému,alebo tému sepsa,len čakám kedy začnú s liečbou detí s DMO,géniovia.Ako ten kaivorus čo toť nedávno objavil príčinu herpesu a vyliečil ju.Chýba mi smajlík čo krúti hlavou a spína rukami.
Here you are!

0 0
srdieckoo40 srdieckoo40

srdieckoo40 je offline (nepripojený) srdieckoo40

Zdravím všetkých.Mne to začalo vracaním a čúraraním zo zadku na nočnej smene.Myslela som si,že v bagete bol skylsý dresing.Než som došla domov,hodila 3šable,zimnica jak hovado.Poobede ma syn musel doniesť k DRRáno mi zobral krv-výsledky mimo hraníc,alebo pod hranicou.Dovtedy som bola OK.Dr bol už zo mńa nešťastný,ešte aj tlak som mala vysoký:205/110,tep do 110.Absolvovala som strašne vela vyšetrení!!!Po 9 mesiacoch PN som nastúpila do zamestnania.Samozrejme mahle senica so so mnou nerátal,robím syráreň Havran.Robota ťažká aj pre chlapov.Slabá jak mucha stále-bojím sa,že sa mi to vracia.Ten zápal koluje po celom tele...vždy si nájde niečo nové
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať