Zavrieť

Porady

Úprava fotiek.

Ahoj. Poradili by ste mi nejaký program, kde môžem upravovať fotky a to tak, že napríklad vystrihnem nejakú osobu z jednej fotografie a priložím ju na inú fotografiu? Díky.
Usporiadat
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Na úpravu fotiek je veľmi dobrý program Gimp. Je možné k nemu stiahnuť veľké množstvo plug-inov. Samozrejme je veľké množstvo platených programov. Gimp je zadarmo.
Za predpokladu, že chceš aby upravená fotka vyzerala dobre (nebola vidieť úprava) je potrebné s programami vedieť pracovať. Nieje to totiž iba o vystrihnutí (čo nieje až tak jednoduché), po uloženie vystrihnutého objektu na inú fotku, ale aj o zmene jasu, farebnosti, hĺbky, zahladenie hrán a podobne.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
armor1 armor1

armor1 je offline (nepripojený) armor1

Tak ten Gimp. Moja manželka to využíva a dajú sa tam robiť superveci a je to freeware
0 0
Hašlerka Hašlerka

Hašlerka je offline (nepripojený) Hašlerka

Ďakujem.
0 0
julko-1 julko-1

julko-1 je offline (nepripojený) julko-1

mám trochu iny problém s fotkami: pri zmene veľkosti fotky cez microsoft office picture manager neviem následne otvoriť foto na dalšiu úpravu v skicári. poradí niekto čo s tým ??
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo takto najskôr upraviť v Skicári a až potom upraviť veľkosť?
0 0
julko-1 julko-1

julko-1 je offline (nepripojený) julko-1

Vďaka,aj to mi napadlo, ale už som mal všetky upravené. samozrejme mal som zálohu tak som to urobil znovu , len neviem prečo nejde ďalej upravovať keď to urobím naopak, veď formát zostane rovnaký
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

julko-1 Pozri príspevok
mám trochu iny problém s fotkami: pri zmene veľkosti fotky cez microsoft office picture manager neviem následne otvoriť foto na dalšiu úpravu v skicári. poradí niekto čo s tým ??
Ved velkost mozes menit rovno v skicary. Stlacis ctrl+w zadas parametre vodorovne zvislo (resp. percentualne) a das OK
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

julko-1 Pozri príspevok
mám trochu iny problém s fotkami: pri zmene veľkosti fotky cez microsoft office picture manager neviem následne otvoriť foto na dalšiu úpravu v skicári. poradí niekto čo s tým ??
Akú úpravu potrebuješ robiť? Veď v m.o.picture manager si môžeš upraviť aj zmenšiť. Zmenšiť si môžeš aj všetky naraz.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Na zmenu fotiek, veľmi jednoduchá aplikácia, ak sa niekto nechce hrať s vyšším levelom programov ... IrfanViewer... Veľmi jednoduchá zmena veľkosti, zachováva pomer ... alebo Picasa od Googla... Irfan nieje potrebné ani inštalovať...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Chcela by som upraviť (zmenšiť) fotografie v programe Nero PhotoSnap Viewer. Síce sa mi foto zmenší, ale ja by som ju chcela mať v takom formáte ako fotografiu, s bielym orámovaním, prípadne, ak je viac foto vedľa seba, aby tam bolo zorazené - ďalšia, späť, zavrieť...
Vedel by mi niekto povedať čo a ako si tu mám nastaviť a dá sa to v tomto programe vôbec?
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Olice Pozri príspevok
Chcela by som upraviť (zmenšiť) fotografie v programe Nero PhotoSnap Viewer. Síce sa mi foto zmenší, ale ja by som ju chcela mať v takom formáte ako fotografiu, s bielym orámovaním, prípadne, ak je viac foto vedľa seba, aby tam bolo zorazené - ďalšia, späť, zavrieť...
Vedel by mi niekto povedať čo a ako si tu mám nastaviť a dá sa to v tomto programe vôbec?
Veľmi dobre sa pracuje s PICASA3 programom.Je to free-pohľadaj.
0 0
danka28 danka28

danka28 je offline (nepripojený) danka28

Ahojte,

vie mi niekto poradit ako v programe GIMP odstranim z fotky tien, ktory mi tvar vrha na stanu za nou?
Vopred dakujem
0 0
wajda wajda

wajda je offline (nepripojený) wajda

Ja pouzivam freeware program Imager Enhancer, je jednoduchy a ma vsetky potrebne funkcie.
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

Ahojte pordaci, vídím tu su samí profíci,že by som potrebovala poradit aj ja.Vedel by mi niekto úporadit odkial by som si mohla stiahnut detské rámiky na upravu fotiek vo formáte PNG ? Naučila som sa vo Photo filtre studio vložit fotku, ale nič viac .mám pár ramikov z cz torrent, ale prijala by som viac a daju sa vkladat aj do JPG alebo Gif ? v prilohe je jeden obrazog jpg a druhý PND , prívítala by som aj nejaky program aj v slovenčine alebo češtine ten gimp som nejak neovladala. Dakujem
RD041.jpg  
0a0fc6d6d92f.jpg  
1/1
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Skus goole http://images.google.sk/images?hl=sk...=f&oq=&start=0
gimp je v slovencine
0 0
giovanna1 giovanna1

giovanna1 je offline (nepripojený) giovanna1

PHOTOFUNIA - ale to je skôr na zábavu - keď svoj obrázok vložíš ako reklamu na bilboarde, alebo do časopisu...
0 0
giovanna1 giovanna1

giovanna1 je offline (nepripojený) giovanna1

verads Pozri príspevok
Ahojte pordaci, vídím tu su samí profíci,že by som potrebovala poradit aj ja.Vedel by mi niekto úporadit odkial by som si mohla stiahnut detské rámiky na upravu fotiek vo formáte PNG ? Naučila som sa vo Photo filtre studio vložit fotku, ale nič viac .mám pár ramikov z cz torrent, ale prijala by som viac a daju sa vkladat aj do JPG alebo Gif ? v prilohe je jeden obrazog jpg a druhý PND , prívítala by som aj nejaky program aj v slovenčine alebo češtine ten gimp som nejak neovladala. Dakujem
možno Picnik? používajú to moje deti, pozri. Ramiky sú tam určite, aj kreslené obrázky priložíš na fotku, aj text sa dá...
0 0
mp4 mp4

mp4 je offline (nepripojený) mp4

Skus si este pozriet PhotoFiltre Studio X 10.1.0 - maly, rychly je k tomu cestina/slovencina, jednoducho skvely soft
photofiltre.com
cestina: dwn.cz/photofiltre-studio

starsia verzia tusim 6 je free
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Kedysi som robil úpravu fotky-vystrihnutie osoby a prilepenie na inú fotku. Použil som na to: irfanview-na zmenu veľkosti fotiek a jas/kontrast, skicár-na vystrihnutie a prilepenie osoby z jednej fotky na druhú (keď viete ako použiť trik "modré pozadie" v skicári, tak je to hračka), pixia-na rozmazanie prechodov prilepenej osoby (nie je vidno montáž).
A prečo som nepoužil dajaký lepší program? Robil som to totiž na PC Pentium 166 MHz a 128 MB RAM. Lepší program by mal problém bežať sám, a nie ešte v ňom niečo robiť... Aj tak to bolo "o hubu".
0 0
jareso jareso

jareso je offline (nepripojený) jareso

Ahojte pordaci, vídím tu su samí profíci,že by som potrebovala poradit aj ja.Vedel by mi niekto úporadit odkial by som si mohla stiahnut detské rámiky na upravu fotiek vo formáte PNG ? Naučila som sa vo Photo filtre studio vložit fotku, ale nič viac .mám pár ramikov z cz torrent, ale prijala by som viac a daju sa vkladat aj do JPG alebo Gif ? v prilohe je jeden obrazog jpg a druhý PND , prívítala by som aj nejaky program aj v slovenčine alebo češtine ten gimp som nejak neovladala. Dakujem
Kopec (tisíce) rôznych foto-rámikov sa dá nájsť a stiahnuť z fotobanky dreamstime.sk Do vyhladávača zadaj “picture frame”. Vačšina z nich nieje síce zadarmo, ale zase dať pár centov za fotografiu vo vysokom rozlíšení ktoré určite len tak niekde na nete nezoženieš, neje podľa mňa najhoršie, zvlášť pri takom veľkom výbere.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať