Zavrieť

Porady

Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
provokatééérka
Prečo? Iba som sa slušne opýtala.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Prečo? Iba som sa slušne opýtala.
takéto veci sa vôbec nemusíš pýtať ...rovno posielaj
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
takéto veci sa vôbec nemusíš pýtať ...rovno posielaj
No super, tak najprv, že provokujem, a teraz príkaz. Tak nech sa páči, ale už len malý kúsok.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
No super, tak najprv, že provokujem, a teraz príkaz. Tak nech sa páči, ale už len malý kúsok.
dakujééééém...budem jesť pomaly, aby som mala ako že viac...budem si šetriť
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja sa s kakovníkom nehrám: zarobím klasické kysnuté cesto od oka, vyvaľkám ho a rovnomerne (na výšku tak 3-4 mm) ho do 3/4 posypem s u c h o u zmesou z kakaa a kryštálového cukru. Potom pokladiem stružlinkami masla (hery). Rolujem tak že boky zapracovávam dovnútra. Celé potriem olejom, položím na pomastený pekáč a ešte potieram aj počas pečenia.

Môj názor prečo praskne a vytečie plnka: lebo cesto máš suché.
Česť pečeniu!
2 0
pohodička pohodička

pohodička je offline (nepripojený) pohodička

1Dara Neviem presne odpovedať, ja som stále kysnuté miesila ručne, no odkedy som skúsila v pekárničke ( a to vďaka porade) mám to veľmi ľahké, bez problémov. Nahádžem suroviny do pekárne a vyberiem až hotové cesto. Nechávam všetko ako na základný chlieb až do vykysnutia, vyklopím na dosku a pokračujem. Je poriadne vymiesené a vykysnuté. Dcéra najnovšie dáva aj langoše a hovorí, že sú oveľa lepšie vymiesené. Nás je doma šesť a chlieb je pre nás z pekárničky malý, tak po vymiesení z 1 kg múky ho pečiem v rúre, tak ako kedysi, akurát to mám ľahšie z miesením. Snáď aj riadu je menej na umývanie.
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Marína Pozri príspevok
Tak ja neviem, Dari, nevesta pečie v pekárničke, mne sa nezdá, že by som ja viac ako pár minút s tým roboty mala. Kysne samo, pečie sa samo, jedine, že cesto musím pred pečením vytvarovať. S kváskovým mám o niečo viac roboty, ale to je už o inom.
Takže konštatujem, každý robí tak ako mu to najviac vyhovuje.
mas pravdu, kazdy nech pecie jak mu vyhovuje

este som ja jedno zabudla - pekarnicka ma este tu vyhodu, ze nahadzes vecer suroviny a rano mas cerstvy chlebik - mozes si nacasovat zaciatok pecenia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
mas pravdu, kazdy nech pecie jak mu vyhovuje

este som ja jedno zabudla - pekarnicka ma este tu vyhodu, ze nahadzes vecer suroviny a rano mas cerstvy chlebik - mozes si nacasovat zaciatok pecenia
toto som ešte nikdy...nevyužila ....tým, že vyberám háky asi aj....
0 0
Topas Topas

Topas je offline (nepripojený) Topas

Ja využívam pekárničku väčšinou na miesenie a kysnutie. Robím takto knedle, buchty na pare, šišky, langoše a tiež chlieb a rožky. Niekedy som chlieb piekla v pekárničke, no odkedy som skúsila v rúre, pečiem iba takto. Má lepšiu kôrku.
Piekli sme v pekárničke však sekanú a robili sme aj oškvarky a bábovku. Chcem vyskúšať aj džem.
Sú na webe stránky len na recepty v pekárničke - sama som sa divila čo všetko v pekárničke môžem pripraviť.

Môžte vyskúšať napr. aj toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=46679 Ja dávam vanilkový a mandľový puding 2+2 ks.

0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Topas Pozri príspevok
Ja využívam pekárničku väčšinou na miesenie a kysnutie. Robím takto knedle, buchty na pare, šišky, langoše a tiež chlieb a rožky. Niekedy som chlieb piekla v pekárničke, no odkedy som skúsila v rúre, pečiem iba takto. Má lepšiu kôrku.
Piekli sme v pekárničke však sekanú a robili sme aj oškvarky a bábovku. Chcem vyskúšať aj džem.
Sú na webe stránky len na recepty v pekárničke - sama som sa divila čo všetko v pekárničke môžem pripraviť.

Môžte vyskúšať napr. aj toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=46679 Ja dávam vanilkový a mandľový puding 2+2 ks.

ja peciem aj francuzaky, zemlovkku, ryzovy nakyp v pekarni ... ale to sme uz mimo temy na pekaren mame samostatnu
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať