Zavrieť

Porady

Preberací protokol - vec do užívania

Dobrý deň.

Prosím vás, potrebujem nejaký vzor Preberacieho protokolu. Ide o notebooky, ktore su majetkom firmy,ale na vykon prace ich budu pouzivat zamestnanci. Co vsetko musi obsahovat taky preberaci protokol okrem osobnych udajov preberajuceho, zakl.udajov odovzadavjuceho a identifikacnych udajov predmetu odovzdania. Ako mam formulovat ten PP,aby bola stanovena zodpovednost za skody a pod.
Dakujem vopred, pevne verim, ze mi niekto poradi.
Pekny a uspesny den vsetkym "poradujucim" prajem, A.V.
Usporiadat
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Ahojte Poraďáci, nie je to najšťastnejšie zaradenie, ale nechcela som zakladať novú tému,tak pokračujem, takže:
prosím Vás, nemá niekto "návod" na preberací protokol? Linky v tejto téme sa nedajú zobraziť - pravdepodobne zrušené. Ďakujem.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Posúvam......
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

...............
2 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zdeni
Posúvam......
Neviem, či celkom presne rozumiem otázke. Ale domnievam sa, že podľa ceny ste nooteboky alebo zaradali do DHM, alebo do spotreby. Podkladom pre zaradenie bol preberací protokol a zaraďovací protokol / tlačivá, ktoré sa dajú kúpiť/. Ak tieto nooteboky odovzdávate zamestnancovi, zaevidujete ich na jeho osobnú kartu s údajmi podľa účtovníctva oproti jeho podpisu. Pri fyzickej inventarizácii je povinný Vám predložiť k nahliadnutiu predmety tejto osobnej karty, za ktoré zodpovedá.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Danila
Neviem, či celkom presne rozumiem otázke. Ale domnievam sa, že podľa ceny ste nooteboky alebo zaradali do DHM, alebo do spotreby. Podkladom pre zaradenie bol preberací protokol a zaraďovací protokol / tlačivá, ktoré sa dajú kúpiť/. Ak tieto nooteboky odovzdávate zamestnancovi, zaevidujete ich na jeho osobnú kartu s údajmi podľa účtovníctva oproti jeho podpisu. Pri fyzickej inventarizácii je povinný Vám predložiť k nahliadnutiu predmety tejto osobnej karty, za ktoré zodpovedá.
Danilka, ja nie som starpress. To on mal záujem o notebooky. Ja som celkom inde. No, ale keď sa pýtaš , tak ja idem odovzdávať kórejcom /Kia Žilina/ vodiace dráhy na zakladače. A potrebujem vytvoriť preberací protokol.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

..............
0 0
nikto nikto

nikto je offline (nepripojený) nikto

ahojte, xcel by som sa opytat alebo potrebujem poradit. dali sme robit peciatky firemne a rozdelujeme ich zamestnancom. bossovia xcu preberaci protokol a mozem pouzit klasicky alebo mal by byt nejaky odlisný od klasickeho. ak ano poprosim nejaky typ alebo link. dakujem
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
nikto Pozri príspevok
ahojte, xcel by som sa opytat alebo potrebujem poradit. dali sme robit peciatky firemne a rozdelujeme ich zamestnancom. bossovia xcu preberaci protokol a mozem pouzit klasicky alebo mal by byt nejaky odlisný od klasickeho. ak ano poprosim nejaky typ alebo link. dakujem
Urobi si tabuľku Meno: prevzal / názov/: dátum: podpis:. Nič špeciálne som zatiaľ nepoužila a stačilo.
0 0
nikto nikto

nikto je offline (nepripojený) nikto

dakujem hned sa citim lepsie
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Ja som tam ešte otlačila pečiatku, ktorú zamestnanec preberal, mali číslovanie.
0 0
marco04 marco04

marco04 je offline (nepripojený) marco04

potrebovala by som preberací protokol na ZŠ, ktorá má právnu subjektivitu a obec ako zriadovateľ odovzdáva do užívania elektrický šporák, nemá niekto takýto preberací protokol? Ďakujem
0 0
margaretka71 margaretka71

margaretka71 je offline (nepripojený) margaretka71

Potrebovala by som nejaký vzor na preberací protokol na zverené služobné motorové vozidlo. Čo by mal obsahovať? A hlavne za čo bude preberajúci zodpovedný. Ďakujem.
0 0
margaretka71 margaretka71

margaretka71 je offline (nepripojený) margaretka71

Prosím, potrebujem to súrne.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

............
0 0
jakubeclukas jakubeclukas

jakubeclukas je offline (nepripojený) jakubeclukas

chcel by som sa spytat podobne ako predchadzajuci uzivatel,len ten preberaci protokol na osobny automobil by mal byt len na pozicanie auta na umytie a nasledne vratenie, fakt neviem aku formu to ma mat, neporadite mi neikto?
0 0
jakubeclukas jakubeclukas

jakubeclukas je offline (nepripojený) jakubeclukas

prosim o pomoc, potrebujem to surne
0 0
GC_DIABLO GC_DIABLO

GC_DIABLO je offline (nepripojený) GC_DIABLO

zdravím všetkých, tiež by som potreboval vzor preberacieho protokolu, špeciálne teda na výpočtovú techniku a najlepšie aj s nejakou klauzulou o zodpovednosti. Vopred veľmi ďakujem.
0 0
josuatko josuatko

josuatko je offline (nepripojený) josuatko

dobry den, hladam niekde na nete preberaci protokol na IT sluzby vie mi niekto pomoct?
D.
Josua
0 0
andrea palcova andrea palcova

andrea palcova je offline (nepripojený) andrea palcova

už čoskoro mamičkou :)
možno niekomu pomôže takýto vzor preberacieho protokolu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať