Zavrieť

Porady

Saty pre moletky- fotoinspiracie a dobre rady.

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tato tema by mohla zaujimat viacero zien, ktore su tak"trocha pri sebe" a riesia dilemu, co na seba - na svadbu, ples, ci inu spolocensku udalost?
Tak ja prave teraz riesim tuto vec- co na svadbu ako svadobna mama?
Nechcem vyzerat ako stara pani v kostimceku, poradte
Usporiadat
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

alaya1 Pozri príspevok
porozmyslam, hoci si myslim, ze aj tak ta cierna vyhra. Ak je tu niekto z KE, nepoznate v nakupnom centre O.nepisem cely nazov obchod, kde maju spolocenske saty - vacsie cisla,?
To neviem... ale sú aj v meste (Alžbetina, Mäsiarska, Hlavná)
Aj v OD na Štúrovej
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

A ak chcete luxusnejšie oblečenie, vrele odporúčam značku Marina Rinaldi.
Predajňa Rina Mode, ktorá túto značku predáva, je v BA a aj v Nitre.

alebo internetovú stránku www.moletkaplusmoletka.sk
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

http://www.margott.pl/index_c.html

Ja som mala od tohto výrobcu komplet.Pozri si ich kolekciu.

Písala si večerné šaty, hej ale ako svadobná mama aj keď "mladá" na obrad by jednoznačne niečo decentné, nenápadné, trochu pridať vážnosť tej udalosti, ... samozrejme potom si môžeš dať večerné šaty aj s väčším výstrihom, či holým chrbtom.

Napíšem Vám jednu moju skúsenosť a veľmi smutnú. Pripravovala sa svadba mojej krstnej dcéry (bratová dcéra). Mali sme pripravené "róby" tak svadobná mama a všetky ostatné dámy a slečny, aj ja ako svedok nevesty. V stredu ráno zomrela moja mamička,...svadba bola v sobotu.

S tým chcem povedať, ...nezáleží na šatách...
Naposledy upravil VladoaKatka : 05.06.09 at 12:28 Dôvod: preklep
0 0
zltalienka zltalienka

zltalienka je offline (nepripojený) zltalienka

alaya1 Pozri príspevok
porozmyslam, hoci si myslim, ze aj tak ta cierna vyhra. Ak je tu niekto z KE, nepoznate v nakupnom centre O.nepisem cely nazov obchod, kde maju spolocenske saty - vacsie cisla,?
Ak si z Košíc, skús na hlavnej ulici (cca oproti AIDE) je obchod aj s väčšími číslami, tiež je jeden tuším na Zvonárskej ulici. Najnovšie som si všimla na jednom obchodíku na Alžbetinej odkaz, že majú aj väčšie čísla nielen pre supermodelky. Držím palce.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dakujem vsetkym za rady a napady, mozno pomohli aj inym pri vybere siat na nejaku prilezitost. Ja kostymceky nenosim, ani sa v nich necitim dobre, takze to v ziadnom pripade. Ja mam predstavu- dlhe cierne saty, doplnky, bolerko, vrchny diel siat, kabelka- zlata farba, pripadne cierno zlata kombinacia.. To sa mi paci a citim sa v takej kombinacii dobre. Len som chcela poradit skor v strihu, nakolko naozaj, ak pozriem niektore saty pre moletky, tak vyzeraju, skor ako nocna kosela, nie spolocenske saty.
Myslim si, ze ani v dlhych decentnych satach nic na obrade nepokazim, ja mam dlhe vlasy, budem mat vyces aj s rozpustenymi, k tomu sa mi dlhe saty zdaju najvhodnejsie, kostymcek by vyzeral smiesne a ja v kostyme velmi vazne. Ja sa zo svadby tesim a na smutne veci, ktore by sa mohli stat ani nepomyslam.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Moja krstná mama si kúpila veľmi pekné šaty na svadbu, ale to bolo pred rokom a pol, takže neviem, či ten obchod ešte existuje. Je to v Košiciach na Nám. Osloboditeľov tam, kde sa točia autobusy (napr. č. č.52), nevie mi povedať názov obchodu. Krstná je malá, okrúhlejšia moletka, šaty jej sadli ako uliate, nič nebolo treba prešívať a neboli ani veľmi drahé.
P.S.Ja by som osobne nekupovala šaty z lesklej látky, tie zvyknú rozširovať postavu.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

JarkaL Pozri príspevok
Moja krstná mama si kúpila veľmi pekné šaty na svadbu, ale to bolo pred rokom a pol, takže neviem, či ten obchod ešte existuje. Je to v Košiciach na Nám. Osloboditeľov tam, kde sa točia autobusy (napr. č. č.52), nevie mi povedať názov obchodu. Krstná je malá, okrúhlejšia moletka, šaty jej sadli ako uliate, nič nebolo treba prešívať a neboli ani veľmi drahé.
P.S.Ja by som osobne nekupovala šaty z lesklej látky, tie zvyknú rozširovať postavu.
dakujem za radu, ja nie som z KE, no chodim tam. Ja som skor myslela muselin, sifon a pod.Nedavam si sit, takze latky velmi nepoznam,
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Ja asi nie som moletka, ale obezna a tiež mám s týmto svoje skúsenosti. Váhu mám v poriadku, len ta výška mi k nej chýba. Nuž mám niekoľko zásad pri výbere akéhokoľvek oblečenia. Pre takúto príležitosť:
- dĺhe šaty bez rázporkov, ale dole rozšítené (silné nohy v rázporkoch príťažlivo nepôsobia),
- bez rukávov
- výstrih tvaru U alebo V - lodičkový veľmi rozširuje v horných partiach,
- kabátik s krátkym alebo 3/4 rukávom(ten si nikdy nevyzliekam - hompaľajúce sa svalstvo - bŕŕŕ
- siahajúce minimálne do pol zadku (nikdy nie bolérko, lebo skracuje driek a odkrýva kypré boky)
- najlepšie s fazonkou, alebo ak sú šaty s výstrihom hranatého U, vtedy môže byť aj bez fazonky
- roznych farieb zladených so šatami
- nohavice zladené s topom a k tomu sako s dlžkou pod zadok
- jediné čo môže byť typu satén je top.

topánky na opätku, nikdy nie rovné ale ak sa dá tak čím vyššie, tým lepšie. Dodá to aspon pár centimetrov a tým uberie pár kíl.

Toto sú moje zásady, ktoré napriek tomu že som aká som, mi vždy zaručujú úspech.

Nakoniec to najdôležitejšie: aj keby som mala robu od najuznávanejšieho návrhara a necítila sa v tom pohodlne, nebudem mať pôžitok so slávnosti a budem sa cítiť ako strašidlo.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

tutiola Pozri príspevok
Ja asi nie som moletka, ale obezna a tiež mám s týmto svoje skúsenosti. Váhu mám v poriadku, len ta výška mi k nej chýba. Nuž mám niekoľko zásad pri výbere akéhokoľvek oblečenia. Pre takúto príležitosť:
- dĺhe šaty bez rázporkov, ale dole rozšítené (silné nohy v rázporkoch príťažlivo nepôsobia),
- bez rukávov
- výstrih tvaru U alebo V - lodičkový veľmi rozširuje v horných partiach,
- kabátik s krátkym alebo 3/4 rukávom(ten si nikdy nevyzliekam - hompaľajúce sa svalstvo - bŕŕŕ
- siahajúce minimálne do pol zadku (nikdy nie bolérko, lebo skracuje driek a odkrýva kypré boky)
- najlepšie s fazonkou, alebo ak sú šaty s výstrihom hranatého U, vtedy môže byť aj bez fazonky
- roznych farieb zladených so šatami
- nohavice zladené s topom a k tomu sako s dlžkou pod zadok
- jediné čo môže byť typu satén je top.

topánky na opätku, nikdy nie rovné ale ak sa dá tak čím vyššie, tým lepšie. Dodá to aspon pár centimetrov a tým uberie pár kíl.

Toto sú moje zásady, ktoré napriek tomu že som aká som, mi vždy zaručujú úspech.

Nakoniec to najdôležitejšie: aj keby som mala robu od najuznávanejšieho návrhara a necítila sa v tom pohodlne, nebudem mať pôžitok so slávnosti a budem sa cítiť ako strašidlo.
velmi uzitocne rady, pre nas zacinajuce moletkyeste keby boli aj foto...to by potesilo tiez
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať