Zavrieť

Porady

bolesť pod ľavým rebrom

Už dávnejšie, také 3 mesiace dozadu mám bolesti pod ľavým rebrom, ktorý mi vystreľuje pod ľavú lopatku, dá sa povedať, že ma bolí celý bok. Myslím si, že je to žlčník, ale neviem, nemáte s tým nejakú skúsenosť? Čítam, že žlčník bolí pod pravým rebrom, tak neviem.
Usporiadat
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Mňa bolel pod pravým a hlavne v tej dolinke medzi rebrami a vystreľovalo to pod lopatkou ako hovoríš. No to som už potom aj vracala aj hnačkovala, prudké záchvaty v trvaní aj 30 hodín. Vybrali mi ho v poslednej chvíli.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
a čo nejdeš za lekárom?tu ťa asi ťažko niekto vyšetrí a povie ti čo ti naozaj je
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pod ľavým to veľmi žlčník nebude,tam ťa z vnutorných orgánov veľmi nemá čo bolieť,skôr by som tipovala chrbticu.
0 0
bolacka bolacka

bolacka je offline (nepripojený) bolacka

vsetko ma boli :)
presne tak..ja mavam dokonca ako keby silne krcovite pichanie pri srdci..ale to sa len zda ze ide o srdce, vacsinou ide o nervy, ktore su pricviknute v chrbtici, pretoze vselijako krivo sedime, hrbime sa, mame zle drzanie tela a ani si to neuvedmujeme..v kazdom pripade odporucam navstivit ortopeda a potom mozno aj nejakeho gastroenterologa, ak by som o nejaky vnutorny organ..
..ja som s tymito bolestami pochodila kopec lekarov a ako posledny bol ortoped..zacala som chodit na rehabilitacie, dostala som ortopedicku bandaz, davam si viac pozor..a pomalicky ustupuju nielen migreny, ktore tiez posobuje stuhnuta krcna chrbtica, alebo pricviknute nervy a aj pudke pichanie pod rebrami..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
denisa marekova Pozri príspevok
Už dávnejšie, také 3 mesiace dozadu mám bolesti pod ľavým rebrom, ktorý mi vystreľuje pod ľavú lopatku, dá sa povedať, že ma bolí celý bok. Myslím si, že je to žlčník, ale neviem, nemáte s tým nejakú skúsenosť? Čítam, že žlčník bolí pod pravým rebrom, tak neviem.
Kolika pri žlčníku ide cez pravú stranu , vystreľuje až do / pod / lopatku , postihnutý môže cítiť bolesti až v chrbtici .
Plus pridružené problémy / ako bolo spomenuté / , no tie nemusia byť v každom prípade .

Kolika pri pankrease ide cez ľavú stranu .......viď vyššie .
Táto má však oveľa bolestivejší priebeh , prípadne komplikácie .

Obidve skutočnosti som si mal možnosť odskúšať , jedna báseň ....

Keďže sú to tri mesiace , nejde o akútnu príhodu , to by si nerozchodila už v prvý deň ...

Môže sa jednať o podráždený žlčník nevhodnou stravou alebo iným spúšťacím faktorom .
Tak isto to môže byť aj chrbtica - blok ...

Pripájam sa k názorom - najbližšia cesta k obvoďákovi , následne internista , atď ...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

buchač Pozri príspevok
Kolika pri žlčníku ide cez pravú stranu , vystreľuje až do / pod / lopatku , postihnutý môže cítiť bolesti až v chrbtici .
Plus pridružené problémy / ako bolo spomenuté / , no tie nemusia byť v každom prípade .

Kolika pri pankrease ide cez ľavú stranu .......viď vyššie .
Táto má však oveľa bolestivejší priebeh , prípadne komplikácie .

Obidve skutočnosti som si mal možnosť odskúšať , jedna báseň ....

Keďže sú to tri mesiace , nejde o akútnu príhodu , to by si nerozchodila už v prvý deň ...

Môže sa jednať o podráždený žlčník nevhodnou stravou alebo iným spúšťacím faktorom .
Tak isto to môže byť aj chrbtica - blok ...

Pripájam sa k názorom - najbližšia cesta k obvoďákovi , následne internista , atď ...

Všetko sedí, až na ten žlčník...ten je na pravej strane
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
jan mám žlčník vonku a to bola bolesť vystreľujúca do hrudnej kosti a niekedy som váhala či nemám infarkt. Tvoj problém tipujem na pankreas. Odporúčam ísť za svojím obvodakom a ten Ta poposiela po vyšetreniach.S pankreasom nie sú žarty.Zápal zvykne prejsť do chronického štádia a apotom zjesť hocičo je problém.Všimni si, kedy Ta to bolí . Po akom jedle alebo vtedy, ked si hladná.
0 0
ROBERTE ROBERTE

ROBERTE je offline (nepripojený) ROBERTE

Mna bolieva pod lavym rebrom a ide mi to as ksrdcu citim sa taky nafuknuty sa pycha ma srdco mavam zachvaty trvaju mi 30 min a potom sa to zlepsi toci sa mi hlava a je mi navracanie az mam problemy zdychanim neviete mi nieco poradit vopred dakujem..
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
žlčník je na opačnej strane....
môže to byť pankreatitida... tá vystreluje do lopatky,bolí z toho celý bok...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ROBERTE Pozri príspevok
Mna bolieva pod lavym rebrom a ide mi to as ksrdcu citim sa taky nafuknuty sa pycha ma srdco mavam zachvaty trvaju mi 30 min a potom sa to zlepsi toci sa mi hlava a je mi navracanie az mam problemy zdychanim neviete mi nieco poradit vopred dakujem..
pankreatitida?
0 0
ROBERTE ROBERTE

ROBERTE je offline (nepripojený) ROBERTE

Akym sposobom mi mozu zistit pankrac dasa to aj cez krw lebo uz 3 tyzdne mam bolesty pod lavym rebrom dole stoho ma brala raz sanitka a potom 2 razy som isiel taxikom do nemocnice proste mi zostala zima zacal som sa trast bolest mi isla od rebra az po srdco az som padal do soku braly mi krw a bol som cely cas pripnuty na ekg krw som mal poradku a ekg tiez ale bolest neustupuje dali mi lieky na zaludok byva mi cely cas tak nevolno ja zijem zahranici a tu casom nevysvetlite presne covas boli otazka znie dasa to zistit aj skrvy ze mam pankrac ....


vopred Dakujem...((((
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Pozor! Aj Jánošik na to doplatil!
Pre také veľké zlé činy a prestúpenia prikázaní má byť na hák na ľavom boku prehnutý, a tak na príklad takých iných zločincov zavesený.

0 0
ROBERTE ROBERTE

ROBERTE je offline (nepripojený) ROBERTE

ty si nejako moc mudry nepracujes u policie aelbo ta poslala zidovska policia ....kreten..posly dalej odkaz Pre Zida)))
0 1
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
ROBERTE Pozri príspevok
Mna bolieva pod lavym rebrom a ide mi to as ksrdcu citim sa taky nafuknuty sa pycha ma srdco mavam zachvaty trvaju mi 30 min a potom sa to zlepsi toci sa mi hlava a je mi navracanie az mam problemy zdychanim neviete mi nieco poradit vopred dakujem..
Zaseknuté stavce medzi lopatkami.
0 0
ROBERTE ROBERTE

ROBERTE je offline (nepripojený) ROBERTE

len mam obavy cito neny pankrac zajtra behnem doktorke lebo ekg a krv mam poriadku ale lavom boku pod rebrom ma picha a ide to smerom hore a sa citim stoho taku nafuknty az ma to dusy a je mi na vracanie ....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Presne to isté mala manželka .Takmer skončila na áre.Boli to s prepáčením za výraz "len blbé stavce".Stačilo ju chytiť a podvihnúť.Bola si ich dať napraviť odvtedy no problem.Neodhováram vás od doktorov.Ale na druhú stranu si dobre pamätám ako mi liečili zaseknuté stvce na chrbáte ..huji
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ROBERTE Pozri príspevok
ty si nejako moc mudry nepracujes u policie aelbo ta poslala zidovska policia ....kreten..posly dalej odkaz Pre Zida)))
...hm a ako sa pozerám na nasledujúce vety alebo slová ( o pravopise sa radšej ani nezmieňujem , aj keď o tento až tak nejde ...nik nie je dokonalý ...), tak tie bolesti sú asi preukrutné ....čiste od veci ...

ROBERTE
Junior Member
Členom od:
06-11-11
Príspevky:
3
Súhlasov:
0
pochváliť
Re: bolesť pod ľavým rebrom
Akym sposobom mi mozu zistit pankrac dasa to aj cez krw lebo uz 3 tyzdne mam bolesty pod lavym rebrom dole stoho ma brala raz sanitka a potom 2 razy som isiel taxikom do nemocnice proste mi zostala zima zacal som sa trast bolest mi isla od rebra az po srdco az som padal do soku braly mi krw a bol som cely cas pripnuty na ekg krw som mal poradku a ekg tiez ale bolest neustupuje dali mi lieky na zaludok byva mi cely cas tak nevolno ja zijem zahranici a tu casom nevysvetlite presne covas boli otazka znie dasa to zistit aj skrvy ze mam pankrac ....


vopred Dakujem...((((
...ešte aj lekár by z toho miš -maš mal ...nie to aj " laická " verejnosť..........nechce sa mi reagovať , na dlhší príspevok by to bolo a nakoniec by som sa ešte dokonca dočkal uznania .....že " židovský policajný kretén "...


...a ozaj ....Marian Maslak nepomohol ...respektíve nevie ????....alebo iní ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ROBERTE Pozri príspevok
len mam obavy cito neny pankrac zajtra behnem doktorke lebo ekg a krv mam poriadku ale lavom boku pod rebrom ma picha a ide to smerom hore a sa citim stoho taku nafuknty az ma to dusy a je mi na vracanie ....
...ale na toto sa aspoň dá reagovať .....

Pancreolan forte
Pancreolan forte sa užíva pri poruchách trávenia v dôsledku nedostatočnej alebo chýbajúcej funkcie tráviacich enzýmov podžalúdkovej žľazy, pri zápalových a iných ochoreniach podžalúdkovej žľazy a pri ťažkostiach po operácii v oblasti zažívacieho traktu. Prípravok je vhodný aj na liečbu detí od troch rokov.

...prečítaj charakteristiku ...
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky...pil-19472.html
0 0
ROBERTE ROBERTE

ROBERTE je offline (nepripojený) ROBERTE

Jako dakujem za odpovede zajtra behnem doktrorke sak ona je odtoho aby pracovala dost velke peniaze jej zato davam takze musi pracovat a musim uznat ze Polaci su lepsi lude nez slovaci slovak slovaka by zabil motyku a polak polakovy pomoze aspon vidim ze slovenska mentalita narodu sa nezmenila a any sa nezmeny zakomplexovany od dectva ........Gratulujem setkym demonom ....
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ROBERTE Pozri príspevok
Jako dakujem za odpovede zajtra behnem doktrorke sak ona je odtoho aby pracovala dost velke peniaze jej zato davam takze musi pracovat a musim uznat ze Polaci su lepsi lude nez slovaci slovak slovaka by zabil motyku a polak polakovy pomoze aspon vidim ze slovenska mentalita narodu sa nezmenila a any sa nezmeny zakomplexovany od dectva ........Gratulujem setkym demonom ....
...jako neďakuj ...Ty démon ...

...šak sa čítaj ...preboha ....

ROBERTE
Junior Member
Členom od:
06-11-11
Príspevky:
5
Súhlasov:
0
pochváliť
Re: bolesť pod ľavým rebrom
Akym sposobom mi mozu zistit pankrac dasa to aj cez krw
...aj cez krv ...aj prehmataním...aj ....
lebo uz 3 tyzdne mam bolesty
...ak by si mal bolesti .....myslím a zdôrazňujem to slovo " bolesti " ...tak sa po plafóne štveráš a omietku škrabeš dole ...
pod lavym rebrom dole
...kde ???....vzadu , vpredu ...???????
stoho ma brala raz sanitka a potom 2 razy som isiel taxikom do nemocnice proste mi zostala zima
...zimnica je vtedy a nie zima ...
zacal som sa trast bolest mi isla od rebra az po srdco az som padal do soku braly mi krw a bol som cely cas pripnuty na ekg krw som mal poradku a ekg tiez ale bolest neustupuje
...to nie je ani tak o krvi alebo o EKG....tu ide oto , že daný orgán bol niečim podráždený ( zároveň aj okolie , t.j. pečeň a žlčník ..je to uzatvorený okruh ...) a tým pádom je potrebné ho ukludniť ....obvykle hladovka , lieky proti bolesti vnútorných orgánov ( napr. Novalgin ) atď ...počas hospitalizácie sa zvyknú dávať aj infúzie s mixom na daný problém , no je to individuálne ...
dali mi lieky na zaludok byva mi cely cas tak nevolno ja zijem zahranici a tu casom nevysvetlite presne covas boli otazka znie dasa to zistit aj skrvy ze mam pankrac ....
...pankreas má každý ( teda skoro každý ...kto nemá - dlho nevydrží .....).....Pankrác je len jeden - v Prahe ...


vopred Dakujem...((((
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať