Zavrieť

Porady

Preukaz splnomocnenca

ahojte! Vie mi niekto povedat ake doklady potrebujem ku preukazu splnomocnenca na postu? Pre splnomocnencom staci len obciansky preukaz? a pre splnomocnitela? aj zivnostensky list? abo co? diky moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    majenka21
    ahojte! Vie mi niekto povedat ake doklady potrebujem ku preukazu splnomocnenca na postu? Pre splnomocnencom staci len obciansky preukaz? a pre splnomocnitela? aj zivnostensky list? abo co? diky moc
    Na poštu potrebuješ majiteľa ŽL , ktorý poveruje osobu na preberanie poštov.zásielok . Zoberie si so sebou ŽL , pečiatku , OP .

    Toho koho bude splnomocňovať , mal by ísť s ním aj s OP .

    kacena je offline (nepripojený) kacena

    som aká som .... kacena
    Zita5
    Na poštu potrebuješ majiteľa ŽL , ktorý poveruje osobu na preberanie poštov.zásielok . Zoberie si so sebou ŽL , pečiatku , OP .

    Toho koho bude splnomocňovať , mal by ísť s ním aj s OP .
    Ja mám s preukazom splnomocnenca trochu iné skúsenosti. Išla som na poštu , zobrala som čisý preukaz splnomocnenca , v práci som ho vypísala , podpísal mi ho majiteľ a zaniesla som ho späť. Nikto odo mňa nič nepýtal a ani šéf tam nemusel chodiť. Podotýkam , žiadnu známosť tam nemám. Asi je to v každom meste inak - ale u nás v Topoľčanoch to funguje takto.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    V Bratislave na hlavnej pošte som zobrala tlačivo, vo firme vyplnila, podpísal ho konateľ. Musela som doniesť k nahliadnutiu výpis z OR, môj OP a dostala som preukaz splnomocnenca. Asi sa treba opýtať na konkrétnom pracovisku. Podľa ohlasov sú rôzne praktiky.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    kacena
    Ja mám s preukazom splnomocnenca trochu iné skúsenosti. Išla som na poštu , zobrala som čisý preukaz splnomocnenca , v práci som ho vypísala , podpísal mi ho majiteľ a zaniesla som ho späť. Nikto odo mňa nič nepýtal a ani šéf tam nemusel chodiť. Podotýkam , žiadnu známosť tam nemám. Asi je to v každom meste inak - ale u nás v Topoľčanoch to funguje takto.
    Ja mám presne takúto istú skúsenosť ako Kačena, je to pošta Trnava 1.
    A ešte dodám, že keď idem pre poštu s preukazom, tak pracovníčka sa ne neho ani len nepozrie, len sa opýta na číslo priečinku. A ak máte preukaz nemusíte nosiť so sebou pečiatku.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    majenka21
    dakujem vam.. a aky poplatok? 50Sk?
    V Bratislave som platila v decembri 2004 70,-- Sk.

    Preukaz splnomocnenca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.