Zavrieť

Porady

Ako postupovat, ak mi bola sposobena skoda pri dopravnej nehode?

Dobrý deň, prosí Vás poraďte mi, čo robiť? Uvoľnený kus plechu z auta vinníka dopr. nehody mi spôsobil škodu na VW Polo r. v. 1996 na prednej náprave, chladiči, kapote, zadných dverách a blatníku... Vinník nahlásil poisťovni všetko ako treba , likvidátor auto obhliadol, zdokumentoval a vyzval ma,ak chcem dať opraviť auto neautorizovanému opravárovi teda rozpočtom, mám mu oznámiť cenu opravy a on sa rozhodne, čo ďalej. s dotyčným likvidátorom mám nedobré skúsenosti, má okruh známych opravárov, s ktorými robia kšefty . Obavám sa, či na to nedoplatím, ak si vyberiem niekoho iného, keďže peniaze na opravu nemám. Poradťe ako postupovať ďalej. Ďakujem
Naposledy upravil ivka70 : 26.01.15 at 13:50 Dôvod: velke pismena v nazve
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    preboha je offline (nepripojený) preboha

    preboha
    môžete si vybrať opravu u hociktorého servisu, nedoporučujem nechať si vyplatiť škodu bez účtov ( rozpočtom). Nemáte povinnosť oznamovať mu cenu opravy, ani nič iné, a nemá žiadne právo o čomkkoľvek rozhodovať.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik peboha, odpovedas na otazku z roku 2009
    misoft ...a auto je už možno dávno v šrote.....
    preboha ale ako vidím čítajú to aj v r 2015...
    bubkoch kde to vidis ?
    lebo ked tak sudis na zaklade NASLEDNYCH komentarov na tvoj prispevok, tak vedz, ze po novom prispevku sa tema z bohom zabudnuteho a 5 rocnou pavucinou prerasteneho kuta dostane na samy vrchol najnovsich tem na titulnej stranke porady ... :-)))
      zbaliť

    Ako postupovat, ak mi bola sposobena skoda pri dopravnej nehode?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.