Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 20:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

alla66 Pozri príspevok
v stredu urobte tvarohové rezance a máte čas na iné povinnosti:
Veď tie máme furtj
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
na sladko aj na slano? s kyslou smotanou?....tak makové, orechové, s osmaženou strúhanku....kombinácií je veľa
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Rozhodla som sa, že v stredu budú špagety, moje dieťa to miluje,
a čo štvrtok?
Ináč všetkým ďakujem za dobré nápady, normálne sa mi slinky zbiehali pri niektorých jedlách. A to musím držať líniu, lebo sa nezmestím do plaviek a dovolenka sa blíži.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Marti, čo tak vo štvrtok francúzske zemiaky? V piatok paradajkovú polievku a palacinky, v sobotu kurča pod perinou a kúp ho také veľké, aby si v nedeľu nemusela variť. Môže byť?
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Marína Pozri príspevok
Marti, čo tak vo štvrtok francúzske zemiaky? V piatok paradajkovú polievku a palacinky, v sobotu kurča pod perinou a kúp ho také veľké, aby si v nedeľu nemusela variť. Môže byť?
To kurča pod perinou nepoznám. Môžeš priložiť aj recept?
0 0
kačer kačer

kačer je offline (nepripojený) kačer

ja tiež varím ak nie každý , tak každý druhý deň. Taktiež som z toho zúfalá, ale náhodou som objavila stránku mimibazár.sk alebo aj cz. a z toho čerpám inšpirácie. Skuste sa tam pozreť. Ja dnes budem variť brokolicu s novými zemiačkami s maslom a vňatkou, a k ešte mám v páce bravcové mäsko - jogurt zmiešaný s 1 vajíčkom, 1 PL hladkej múky, strúčik cesnaku , obaliť v struhanke a vypražit
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
ja tiež dnes asi cestoviny - al dente uvarené, omáčka na cesnak tuniak , chilli a štvrťky rajčín ošúpaných, trochu spolu podusiť a nastrúhať parmezan rýchle, dobré , moja násť ročná, veľmi prieberčivá, ale toto môže

Pridávam i dnes, veď dnes tiež treba obedovať a slečne sa ani školská kuchyňa nepáči- vraj vyhadzujeme zbytočne peniaze, tak obed musím kvôli nej mať každý deň navarený.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Dnes varím zeleninovú polievku z novej zeleniny s krupicovými haluškami a nové mastené zemiaky a k tomu kyslé mlieko.(chýba mi tu mľaskajúci alebo brucho hladiaci smajlík)
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Po prečítaní pár strán tejto zamrníkovanej témy som sa najedla, ale určite zhodím iba 1 dkg, pretože som mala prílohu jednoduchú, ale sýtu : smiech
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

A my máme dnes na obed:
dusené hovädzie mäsko na smotane, kôprová omáčka, knedla = mňam
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Manual Pozri príspevok
A my máme dnes na obed:
dusené hovädzie mäsko na smotane, kôprová omáčka, knedla = mňam
Tak to je ozaj mňam......to si nechám na sobotu , lebo naši sú fajnoví , knedľu chcú len domácu a to by som v týždni nestíhala . Dík Janko .
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Manual Pozri príspevok
A my máme dnes na obed:
dusené hovädzie mäsko na smotane, kôprová omáčka, knedla = mňam
Janko dnes vás tuším navštívim.Mňam
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

ALDA Pozri príspevok
Janko dnes vás tuším navštívim.Mňam
Ešte jedna poria a dosť slušná zostala = najedli by sa aj dvaja, tak čakám do 15,oo
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Manual Pozri príspevok
Ešte jedna poria a dosť slušná zostala = najedli by sa aj dvaja, tak čakám do 15,oo
Janko o 15.00 idem do salónu a budem slintať a myslieť na váš obedík. Zajtra uvarím to isté.

Prepáčte za mrník.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Manual Pozri príspevok
A my máme dnes na obed:
dusené hovädzie mäsko na smotane, kôprová omáčka, knedla = mňam
To isté som varila v nedeľu /kôpor mi v sobotu na záhrade tak voňal, že som neodolala/, knedlu som si robila a mäsko bolo bravčové stehno na šťavičke. Mňam.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tutiola Pozri príspevok
Dnes varím zeleninovú polievku z novej zeleniny s krupicovými haluškami a nové mastené zemiaky a k tomu kyslé mlieko.(chýba mi tu mľaskajúci alebo brucho hladiaci smajlík)
Sú aj iné , ale .....

0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
m.hladka Pozri príspevok
Rozhodla som sa, že v stredu budú špagety, moje dieťa to miluje,
a čo štvrtok?
Ináč všetkým ďakujem za dobré nápady, normálne sa mi slinky zbiehali pri niektorých jedlách. A to musím držať líniu, lebo sa nezmestím do plaviek a dovolenka sa blíži.
Kašli na plavky, nechaj ich doma


U nás dnes bude súťažno-kvízová večera. Kto skôr dobehne k chadničke a čo v nej nájde! Perfektný recept, rýchla príprava minimálne náklady, strata časužiadna
Naposledy upravil Sabadka : 17.06.09 at 12:41
0 0
Darma111 Darma111

Darma111 je offline (nepripojený) Darma111

Ja dnes asi urobím vysmažaný syr bez smaženia, našla som ten recept na mimibazari, snad to bude dobre...
0 0
AMIELIA AMIELIA

AMIELIA je offline (nepripojený) AMIELIA

Ja keďže držím 90 dňovú dietu, tak na dnes mam grécky šalát. Mňamky.. Môj manžel príde domov až o 22,30, takže si dnes varím len pre seba.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

U nas dnes vari manžel, vari važecku pochuťku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať