Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 20:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

VERONIKA6 Pozri príspevok
To kurča pod perinou nepoznám. Môžeš priložiť aj recept?
Kurča pod perinou
Ja radšej kupujem len nohy a tie rozpolím, alebo kúpim zvlášť horné a dolné kuracie stehná, tie obalíš v kuracom, grilovacom korení. Pekáč vymastíš, poukladáš kuraci kúsky. Neviem, aké mastné používaš mleté mäso, ja bôčik nemusím, skôr chudé mleté bravčové plece. Na ½ kg 1 menšiu lyžicu vegety a ½ šľahačkovej smotany. Vymiešam a nechám chvíľu odležať v chladničke. Smotana do mäsa úplne vsiakne. Pridáš rozdrvený cesnak, rožky, čierne mleté korenie, vajcia, zelený posekaný petržlen(zmes robíš ako na fašírku). Zmes rozvrstvíš na kurča. Ja vrstvu mletého mäsa dávam tak, aby kurča „vykúkalo“, aby koža bola po upečení chrumkavá. Upečieš. Uprostred pečenia zvyknem prikryť alobalom, ak vidím, že kurča ešte nie je mäkké, ale koža tmavne. Je to veľmi sýte jedlo, keďže máš tam kuracie, aj bravčové mäso. Podávam k tomu zemiakové pyré. Je to vhodné jedlo aj na studeno.
Aby som nezabudla, pečiem vo väčšom a vyššom plechu, v ktorom sa pečú koláče.
Ak sa pre neho rozhodneš, prajem dobrú chuť.
Poznámka: Keď pečiem kurča pod perinou, zvyknem „perinu“ robiť z 1 kg mäsa a čo sa mi nezmestí pomedzi kurča, urobím fašírky.

Dodatočne pridané: Ešte som zabudla, že pre lepšiu chuť na vrch dávam, či už na kurča, tak aj na "perinu" tenučké plátky slaniny. Samozrejme, nemusí to byť.
Naposledy upravil Marína : 17.06.09 at 16:39
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Zita5 Pozri príspevok
Myslíš , že v stredu by sme nemali variť ?
Presne tak a ja stredu nazývam: zbytková streda a to preto, že každý má niečo iné na tanieri a to sú zbytky - teda čo sa zvyšilo z obedov zo soboty, nedele, pondelka ..., treba vyprázdniť hrnce.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Marína Pozri príspevok
Kurča pod perinou
Ja radšej kupujem len nohy a tie rozpolím, alebo kúpim zvlášť horné a dolné kuracie stehná, tie obalíš v kuracom, grilovacom korení. Pekáč vymastíš, poukladáš kuraci kúsky. Neviem, aké mastné používaš mleté mäso, ja bôčik nemusím, skôr chudé mleté bravčové plece. Na ½ kg 1 menšiu lyžicu vegety a ½ šľahačkovej smotany. Vymiešam a nechám chvíľu odležať v chladničke. Smotana do mäsa úplne vsiakne. Pridáš rozdrvený cesnak, rožky, čierne mleté korenie, vajcia, zelený posekaný petržlen(zmes robíš ako na fašírku). Zmes rozvrstvíš na kurča. Ja vrstvu mletého mäsa dávam tak, aby kurča „vykúkalo“, aby koža bola po upečení chrumkavá. Upečieš. Uprostred pečenia zvyknem prikryť alobalom, ak vidím, že kurča ešte nie je mäkké, ale koža tmavne. Je to veľmi sýte jedlo, keďže máš tam kuracie, aj bravčové mäso. Podávam k tomu zemiakové pyré. Je to vhodné jedlo aj na studeno.
Aby som nezabudla, pečiem vo väčšom a vyššom plechu, v ktorom sa pečú koláče.
Ak sa pre neho rozhodneš, prajem dobrú chuť.
Poznámka: Keď pečiem kurča pod perinou, zvyknem „perinu“ robiť z 1 kg mäsa a čo sa mi nezmestí pomedzi kurča, urobím fašírky.
Tak toto ja dnes vyskúšam, k tomu spravím nové zemiačiky s vňaťou a zeleninový šalát. Evka aj ja ďakujem .
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Darina1234 Pozri príspevok
U nas dnes vari manžel, vari važecku pochuťku.
Hmmm, čo je to za dobrotu? Pridaj aj recept, pravda, ak to nie je manželovo "tajomstvo šéfa kuchyne"
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Zita5 Pozri príspevok
Tak toto ja dnes vyskúšam, k tomu spravím nové zemiačiky s vňaťou a zeleninový šalát. Evka aj ja ďakujem .
Kedy to budeš mať hotové, že by som zaskočila to omrknúť?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kazu Pozri príspevok
Hmmm, čo je to za dobrotu? Pridaj aj recept, pravda, ak to nie je manželovo "tajomstvo šéfa kuchyne"
Nepoznáš ...?

Važecká pochúťkahttp://www.receptar.sk/index.php?ID=...recID=82223821

250 g roštenky, 250 g bravčové stehna, 250 g bravčovej pečene, 75 g údenej slaninky, 75 g oleja, 75 g eidamu, 10 g cesnaku, čierne korenie, soľ, 60 g múčneho masla. Osobitne si k pochúťke pripravíme 'tradičným' spôsobom 5 zemiakových placiek.

Mäso a pečeň narežeme na plátky, naklepeme, osolíme, okoreníme a opečieme na rozpálenom oleji. Výpek zahustíme múčnym maslom (t.j. maslom zmiešaným s hladkou múkou v pomere 1:1), dochutíme cesnakom. Zemiakové placky naplníme mäsom, prelejeme šťavou, posypeme strúhaným syrom a ozdobíme vejárikom opečenej slaninky. Ako prílohu podávame rôzne šaláty z čerstvej zeleniny.

Ja to robím inak / určite aj ostatní majú to svoje / , fantázii sa medze nekladú , ale toto je základ ...

P.S.
Mäso režem na rezance
Je dobré hodiť aj lečo
Malo by to byť pikantnejšie
....
Naposledy upravil buchač : 17.06.09 at 14:37
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

My to robime podobne, bravčove mäso, kuracie mäso, pečen, nakrajam na kocky, orestujem na cibuľke, pečen pridam trochu neskôr, okorením, podusím , pridam nakrajane zelene papriky, olupane paradajky, môžu byť aj šampiony, znovu necham podusiť do výpeku. Hotove mäso naložim do zemiakovej placky. Dobru chuť
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tá vážecká pochúťka sa podobá na to, čo občas robievam ja. Orestovanú pečeň (najskôr kuraciu) vložím do omelety. S čerstvou zeleninkou je to fajn.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Áááá, tak to robievam. Len my tomu hovoríme erteplová placka s masem
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ani variť nemusím, tak som si zamlsala. mňam, mňam, mňam
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

ja som bola dnes u mamy...boli šnicle ale kukla jej na ne cigánka
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Maruška54 Pozri príspevok
ja som bola dnes u mamy...boli šnicle ale kukla jej na ne cigánka
.... a čo sa potom stalo, keď na ne kukala? pri kukaní pľula? Dúfam, že nám to vysvetlíš. Ďakujem
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tak my sme dneska mali pizzu. fajnú domácu. Jednu šunkovú so šampiňónmi a kukuričkou pre staršieho synátora, druhú 4 druhy syra tiež so šunkou a tretiu zeleninkovú ( paradajky, paprika, kukurička, olivy, syr ) pre mňa, a mangel zje všetko tomu je to jedno. Akurát že sme doma len dvaja ( mladší je na výlete a mangel má službu ), ale čo už narobím keď neviem už ani menšie množstvo navariť. A včera sme mali plnené pšeničné kapsičky s pohánkotom. ( dusená pohánka so zeleninou na spôsob rizota ). Zajtra asi špagety, v piatok nevju a na sobotu som sa inšpirovala tým kuraťom pod perinou.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Bionda Pozri príspevok
.... a čo sa potom stalo, keď na ne kukala? pri kukaní pľula? Dúfam, že nám to vysvetlíš. Ďakujem
trošku stmavli
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Marína Pozri príspevok
Kurča pod perinou
Ja radšej kupujem len nohy a tie rozpolím, alebo kúpim zvlášť horné a dolné kuracie stehná, tie obalíš v kuracom, grilovacom korení. Pekáč vymastíš, poukladáš kuraci kúsky. Neviem, aké mastné používaš mleté mäso, ja bôčik nemusím, skôr chudé mleté bravčové plece. Na ½ kg 1 menšiu lyžicu vegety a ½ šľahačkovej smotany. Vymiešam a nechám chvíľu odležať v chladničke. Smotana do mäsa úplne vsiakne. Pridáš rozdrvený cesnak, rožky, čierne mleté korenie, vajcia, zelený posekaný petržlen(zmes robíš ako na fašírku). Zmes rozvrstvíš na kurča. Ja vrstvu mletého mäsa dávam tak, aby kurča „vykúkalo“, aby koža bola po upečení chrumkavá. Upečieš. Uprostred pečenia zvyknem prikryť alobalom, ak vidím, že kurča ešte nie je mäkké, ale koža tmavne. Je to veľmi sýte jedlo, keďže máš tam kuracie, aj bravčové mäso. Podávam k tomu zemiakové pyré. Je to vhodné jedlo aj na studeno.
Aby som nezabudla, pečiem vo väčšom a vyššom plechu, v ktorom sa pečú koláče.
Ak sa pre neho rozhodneš, prajem dobrú chuť.
Poznámka: Keď pečiem kurča pod perinou, zvyknem „perinu“ robiť z 1 kg mäsa a čo sa mi nezmestí pomedzi kurča, urobím fašírky.

Dodatočne pridané: Ešte som zabudla, že pre lepšiu chuť na vrch dávam, či už na kurča, tak aj na "perinu" tenučké plátky slaniny. Samozrejme, nemusí to byť.
Evka odskúšané , rodina spokojná a chutilo im . Slaninku som nedávala , lebo už to bolo v rúre a až potom som si išla skontrolovať , či som si dobre zapamätala postup.

Super a ďakujeme za receptík .
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zitka, som rada, že vám chutilo a s tou slaninkou, to je moja chyba, pridala som ju tam až dodatočne. Aspoň ste to mali "zdravšie".
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
kačer Pozri príspevok
ja tiež varím ak nie každý , tak každý druhý deň. Taktiež som z toho zúfalá, ale náhodou som objavila stránku mimibazár.sk alebo aj cz. a z toho čerpám inšpirácie. Skuste sa tam pozreť. Ja dnes budem variť brokolicu s novými zemiačkami s maslom a vňatkou, a k ešte mám v páce bravcové mäsko - jogurt zmiešaný s 1 vajíčkom, 1 PL hladkej múky, strúčik cesnaku , obaliť v struhanke a vypražit
dík za typ. Na víkend akurát.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zajtra varím koložvársku kapustu a pečiem čerešňovú bublaninu.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

K obedu som robila tú čínu. Je to rýchle a aby som len tak zbytočne nepostávala v kuchyni vytiahla som údené kuracie stehná a dala dusiť s kyslou kapustou. Kapusty nebolo veľa, len ako príloha k mäsu a novým zemiakom na cibuľke. Myslela som, že to bude už na zajtra, pretože mladí si k večeri zvyčajne niečo ľahké ukuchtia /to sa realizuje nevesta, aby mal môj syn pocit, že má manželku/, môj manžel zvyčajne doje čo je od obeda a ja s tým sto kilovým pozadím už len niečo zelené s bielym jogurtom. Dnes mi však skrížili plány, na stavbe vyhladli a zajtrajší obed je fuč. Som zvedavá, čo zase vymyslím Kdesik som tu čítala o francúzskych erteploch, tak asik to
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
Čerešňové halušky sme vykúpali v dažďovici, na šnicle povedali "Už zaséééé", v obchode mali nádherné pariky /3 farby/ a paradajky. Cibuľa bola doma, domáca klobása tiež, aj vajíčka, tak som narobila hrniec leča.
Zuzka, ani sa nečudujem,že toho leča si urobila veľa, však také pariky toho spapajú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať