Zavrieť

Porady

žiadosť o sponzorský dar

Nemáte náhodou niekto vzor žiadosti o sponzorský dar? Robíme detský letný tábor a potrebovali by sme sponzora. dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Na to neexistuje vzor, je to len list, ktroého obsah závisí od úcelu pouzitia sponzorstva, od výsky pozadovanej sumy a od "tvorivého creva" autora.

    Na tvojom mieste by som skoncipoval list, v ktorom by som v úvode predstavil zámer - detský tábor. Potom trochu opísal, comu sa tam chcete venovat, akej skupine bude zameraný (veková kategória, záujmové specializácie - tu by som to robil úcelovo, napr. pre pocítacovo zameraný tábor by som ziadal peniaze od nejakej pocítac. firmy, ...), potom trochu vychválil tú firmu, od ktorej ziadate (napr. frázami: veríme, ze Vasa firma má záujem o rozvoj vedomostí detí; dúfame, ze pomozete detom strávit nezabudnutelné prázdniny...).

    Potom uz len opatrne urcit ziadanú ciastku a na záver sa podakovat.

    Ked som ja ziadal sponzorstvo na skôlku od bývalého zamestnávatela, tak to bol list na 10 riadkov a schválili to.

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    Už to tu bolo napísané, ale ešte raz sa opýtam, či náhodou nemá niekto už skoncipovaný list - žiadosť o poskytnutie sponzorského daru. Mám kamarátku, ktorá má choré dieťa a našla v Egypte lekárku, ktorá túto chorobu lieči. Liečba je však časovo aj finančne náročná a je treba hľadať sponzorov, ktorí by vedeli poskytnúť sponzorský dar pre toto dieťa. Niečo som už aj vytvorila, ale ak má niekto lepší list, bola by som rada, keby ho priložil do témy.
    Tiež Vás poprosím, ak mi viete poradiť, na ktoré organizácie by sa rodičia mohli obrátiť so žiadosťou o poskytnutie sponzorského daru, napíšte mi. Možno ak oslovíme viac firiem a organizácií, ktoré pošlú aspoň po tisíc korún, nazbierame potrebné financie potrebné na liečenie.

    Zároveň by som sa chcela opýtať, ak má niekto skúsenosti, ako je to s bankovým účtom určeným na tento účel. Samozrejme, že rodičia vytvoria osobitný účet, na ktorý budú chodiť peniaze od sponzorov. Nie je mi však jasné, či tento účet musí znieť na meno dieťaťa, alebo môže znieť aj na meno rodičov, resp. jedného z rodičov?!

    Ďakujem za všetky Vaše rady!

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    ahoj,

    ja by som to mala mať pripravené, ale žiaľ doma... môžem ti to zajtra doniesť, ak ti to pomôže

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    Prikladám vzor sponzorskej zmluvy, samozrejme treba si ju upraviť podľa vlastných požiadaviek, ale my sme to už takto využili a bolo to ok. Verim že pomôže...

    Prepáč, až teraz čítam poriadne, že ty si chcela skôr žiadosť o sponzorstvo, nie priamo zmluvu. Máme vypracovanú aj žiadosť, ale je to v podstate klasický list, v ktorom predstavujeme kto sme, o čo nám ide, o čo sa snažíme a prečo žiadame peniaze.

    Pekný deň prajem

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    bendži, ďakujem aj za sponzorskú zmluvu. Aj tá sa mi zíde.
    Btw, nevieš ako je to s tým bankovým účtom, čo som písala vyššie? Musí znieť na meno toho dieťaťa, alebo môže byť zriadené aj na meno rodiča?

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    S bankovým účtom ti neporadím, v tejto oblasti nemám žiadne skúsenosti. Ja som členkou občianskeho združenia, a účet máme vedený tiež na združenie...
    Dobrý deň hľadám nejakého sponzora kôli tomu že my vypadli vlasy nemôžem si dovoliť parochňu dlhšiu som z deckeho domova mama nemala a ani nemá záujem otec mi zomrel a chcela by som vyskúšať nejakú parochňu dlhšiu ďakujem ak sa niekto nájde čo mi pomôže tak vopred ďakujem veľmi pekne
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Si onkologicky pacient?
    veronikasad www.vystrihajsaslovensko.sk
    lujza.j Poistovna dava "poukaz "na parochnu.....ale uz si nepamatam kolko...
      zbaliť

    žiadosť o sponzorský dar

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.