Zavrieť

Porady

Kontakt na Mudr. Teodora Rosinského

Prosím Vás nevie niekto kontakt na Mudr. T. Rosinského. Súrne potrebujem. Je to uznávaný psychotronik a liečiteľ. Ak máte niekto s ním skúsenosti, prosim ozvite sa. Dakujem
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
http://www.cadpress.sk/psychotronika_sk.htm


Skús osloviť vydavateľa, možno Ti pomôže, ak kontakt na neho nie je utajený.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Info: 037/733 59 88, 0911 540 025
Na tomto cisle su ludia z Nitry, co s nim organizuju kazdy rok prednasky ( Krajske osvetove stredisko )

Mozno ti poradia.
2 0
Psycholog Psycholog

Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac
Dr Rosinský je i prezidentem každoročního kongresu v Nitře "Psychotronika Slovaka". Mezi organizátory patří i paní Zuzana Kramplová, Jistě Vám dá kontakt na MUDr.Rosinského, CSc. Petr
Naposledy upravil Dav : 21.11.17 at 05:16 Dôvod: osobné údaje
1 0
Felícia Felícia

Felícia je offline (nepripojený) Felícia

Z celého srdca Vám ďakujem za rýchle odpovede. Veľmi ste mi pomohli. Pekný deň!
0 0
Felícia Felícia

Felícia je offline (nepripojený) Felícia

Psycholog Pozri príspevok
Dr Rosinský je i prezidentem každoročního kongresu v Nitře "Psychotronika Slovaka". Mezi organizátory patří i paní Zuzana Kramplová, tel. 02/20 708 608, mobil 0903 377 511 - volejte jen v době od 10,00 do 20,00 hodin. Mail: hupro@chello.sk. Jistě Vám dá kontakt na MUDr.Rosinského, CSc. Petr
Chcem sa Vám poďakovať, že ste mi chceli pomôcť. Volala p. Kramplovej, ale ta mi odmietla dať kontakt na MUDr. Rosinského a presvedčila ma o tom, že MUDr. Rosinský mi nepomôže. Na moje naliehanie potom povedala, že môžem naoísať list a ona mu ho odovzdá. No ale ta irónia v jej hlase mi hovori, že asi keby som ten list napísala tak sa pobaví a list skončí v koši. Ale Vám ďakujem za ochotu. Pekný deň!
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pán Dr Rosinský na listy odpovedá,treba ale dať obálku so známkou na spiatočnú odpoved.Pýtajte sa skor na jeho adresu ako na telefon,ten si neželá dávať,nakoľko má veľmi veľa roboty. Týmto spôsobom ho kontaktuju aj lekári,ktorých vyškolil,pokiaľ potrebuju nejakú radu.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Môžete mi niekto bližšie vysvetliť čo to je za človek a čím sa zaoberá? Ďakujem krásne
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
zdroj: net

http://www.cadpress.sk/psychotronika_sk.htm
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
díky Barbara.
0 0
Felícia Felícia

Felícia je offline (nepripojený) Felícia

BXLmiami Pozri príspevok
Pán Dr Rosinský na listy odpovedá,treba ale dať obálku so známkou na spiatočnú odpoved.Pýtajte sa skor na jeho adresu ako na telefon,ten si neželá dávať,nakoľko má veľmi veľa roboty. Týmto spôsobom ho kontaktuju aj lekári,ktorých vyškolil,pokiaľ potrebuju nejakú radu.
Ano, to mi povedala, že mám dať oznámkovanú obálku s mojou adresou, ale list mám poslať na jej adresu. Adresu na doktora mi nedá. Úplne mi zobrala nádej, ktorú som mala. Lebo ja som čítala aj tú knihu čo napísal, a je to veľmi zaujímavé. Verila som, že mám nejakú nádej na vyriešenie mojich problémov, ale teraz som sklamaná.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dostane sa to k nemu,ale určite Ti odpovie až za čas,je to už starší človek a má svoje tempo.Skus to a uvidíš.
0 0
Rechtorisová Rechtorisová

Rechtorisová je offline (nepripojený) Rechtorisová

MUDr. Teodor Rosinský

Nitra
Naposledy upravil Dav : 21.11.17 at 05:15 Dôvod: ochrana osobných údajov
1 0
Rechtorisová Rechtorisová

Rechtorisová je offline (nepripojený) Rechtorisová

Ospravedlňujem sa. Oprava
MUDr. Teodor Rosinský, CSc.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Rechtorisová Pozri príspevok
Ospravedlňujem sa. Oprava
MUDr. Teodor Rosinský, CSc.
Prosím Vás, kde sa nachádza tá ulica ? sídlisko...zobor...?
nemôžte bližšie napísať, aké rady poskytuje ?
0 0
lydial lydial

lydial je offline (nepripojený) lydial

moderná žena
Ahojte, všetkým, ktorí sa zaujímajú o MUDr.Rosinského dávam do pozornosti internetovú stránku Krajského osvetového strediska v Nitre, podľa ktorej bude mať v Nitre prednášky v októbri a v novembri.
P.S. Nájdite si web cez google - nedalo sa mi poslať link.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

lydial Pozri príspevok
Ahojte, všetkým, ktorí sa zaujímajú o MUDr.Rosinského dávam do pozornosti internetovú stránku Krajského osvetového strediska v Nitre, podľa ktorej bude mať v Nitre prednášky v októbri a v novembri.
P.S. Nájdite si web cez google - nedalo sa mi poslať link.
Pisala som im, tu je odpoved: "Prednášku Mudr. Rosinského pripravujeme v novembri, presný termín budeme
včas propagovať na webe. Tešíme sa na Vašu účasť."

Mgr. Daniela Gundová - riaditeľka
KRAJSKÉ OSVETOVÉ STREDISKO V NITRE
Fatranská 3, 949 01 Nitra
037/ 653 15 44, 0911 221 466
1 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Pre Rechtorisová:

Myslím, že aj keď je MUDr. Rosinský ochotný vždy pomôcť, nebol by rád, keby videl svoju adresu vycapenú na internete, ak by to chcel, dal by ju rovno do svojej knihy. Ten kontakt cez p. Kramplovú funguje, takže ja by som Ťa chcela poprosiť, aby si tú adresu vymazala. Ďakujem.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

wegamizi Pozri príspevok
Pisala som im, tu je odpoved: "Prednášku Mudr. Rosinského pripravujeme v novembri, presný termín budeme
včas propagovať na webe. Tešíme sa na Vašu účasť."

Mgr. Daniela Gundová - riaditeľka
KRAJSKÉ OSVETOVÉ STREDISKO V NITRE
Fatranská 3, 949 01 Nitra
037/ 653 15 44, 0911 221 466
Posielam pokracovanie mojej odpovede a davam do pozornosti vsetkym, co sa tesia na tuto prednasku, ktora je len raz do roka. Je to informacia priamo od organizatora.
Prednáška MUDr. Rosinského bude 3.12.2009 o 17,00 v KOS v Nitre
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Našla som túto reláciu, v kt.diskutuje aj MUDr.Rosinský, je o homeopatii.http://audio.lumen.sk/download.php?s...16_10_2007.mp3
1 0
Samandi Samandi

Samandi je offline (nepripojený) Samandi

Ahoj.
Už delší dobu na mě někdo působí. Projevuje se to tupým tlakem pod pravou lopatkou a toto působení se v praxi projevuje tím, že se člověku nic nedaří.
Potřebuji poradit jak zrušit působení tohoto cizího vlivu.
Myslíte, že by mi mohl pan Mudr. Rosinský pomoci? Máte s panem doktorem někdo nějaké zkušenosti? Případně nevíte o někom dalším? Prosím o jakékoli info.
Děkuji.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať