Zavrieť

Porady

A to je čo?! - divoká "chrípka"?

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Dnes som dostala túto SS, neviem, či to nie je nákazlivé, alebo, či to nie je SPAM nového duhu infekčných chorôb, nejaká "divoká " chrípka...

kmotros
Junior Member

Členom od: 08-06-09
Príspevky: 1
Súhlasil: 0x
Získal 1 súhlas
v 1 príspevku
PoradaBody: 0

Chudáčik, nevie sa inak realizovať, a vraj je nákazlivý, tak som ho vymazala aj ja...
Ale SS ste dostali určite väčšina diskutujúcich v témach, ktoré "zopsul"...[
Naposledy upravil ondrejvla : 09.07.09 at 22:44
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Aj mne to prišlo-to bude asi nejaká populistická predvolebná propaganda...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aj mne to prišlo-to bude asi nejaká populistická predvolebná propaganda...
To už teraz? Veď má ešte rok čas! Ale takto sa skrývať, veď keď sa mi niečo nepáči, tak to poviem verejne a nie ohovárať a rýpať do "populácie" niektorých Poraďákov
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vlasti, to sa ti podarilo, všetci Kamila mažú a ty ho vycapíš!
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
kukučka Pozri príspevok
Vlasti, to sa ti podarilo, všetci Kamila mažú a ty ho vycapíš!
Ahá, to je ten - nno, radšej ho vygumujem, lebo fakt chytím nejaký "vírus"...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
netreba si všímať ss takého chorého druhu.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Práve som to dostala aj ja a začínam tomu rozumieť. Ale čomu nerozumiem, ako je možné, že člen s jedným príspevkom môže posielať súkromné správy?

Neviem čo ma viac pobúrilo. To, že člen s jedným príspevkom môže posielať súkromné správy, prezerať si naše profily (je zaujímavé, že aj my jeho. Keď som chcela pozrieť profil iného člena, ale nemal potrebný počet príspevkov, tak ma to nepustilo) alebo jeho slovník a či slovník použitý v niektorých príspevkoch iných členov?
Naposledy upravil tutiola : 10.07.09 at 05:59
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
lenkak Pozri príspevok
netreba si všímať ss takého chorého druhu.
Áno..takéto choré niečo prišlo aj mne..neviem prečo si práve mňa vybral....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja taktiež som dostala dnes ráno SS , mala som na email notifikáciu , že som dostala v noci SS. Tiež ma to nezaujíma, práve naopak tie SS ma obťažujú . Mňa nezaujíma vôbec kto s kým a prečo .......

Rozhodla som sa , že SS vymažem , tak som sa vrátila do svojej pošty na Porade a s prekvapením som zistila , že danú SS tam už nemám .

Tak sa pýtam , ako je možné , že uvedená SS bola vymazaná , ale nie mojou osobou . Mám nepríjemný pocit , že by mi mal niekto chodiť do mojej schránky správ .
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Týmto som ešte obdarovaná nebola, no bola som prekvapkaná niečim iným. Poradu vždy "začínam" tak, že si pozriem Dnešné príspevky. Včera asi o 18:30 mi ich ukázalo až 4 kusy a už nasledovala veta: Témy nižšie neobsahujú nové príspevky od Vašej poslednej návštevy, pod ňou témy časom o pár sekúnd / minút v slede . A to som na Porade nebola od 3.7.09 a PC vypnutý ešte aj zo zásuvky . Mala som chuť založiť novú tému s názvom : Kto sem za mňa dnes nakúkal ?
Zamrníkovala som vám tu teraz, ale od včera ma dusilo, nedalo mi
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Paula Pozri príspevok
Týmto som ešte obdarovaná nebola, no bola som prekvapkaná niečim iným. Poradu vždy "začínam" tak, že si pozriem Dnešné príspevky. Včera asi o 18:30 mi ich ukázalo až 4 kusy a už nasledovala veta: Témy nižšie neobsahujú nové príspevky od Vašej poslednej návštevy, pod ňou témy časom o pár sekúnd / minút v slede . A to som na Porade nebola od 3.7.09 a PC vypnutý ešte aj zo zásuvky . Mala som chuť založiť novú tému s názvom : Kto sem za mňa dnes nakúkal ?
Zamrníkovala som vám tu teraz, ale od včera ma dusilo, nedalo mi
toto isté sa mi stáva často.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

vôbec neviem, o čom alebo o kom píšete. Fakt, bez irónie, už som na porade našla veľa narážok a nelichotivých prívlastkov na akéhosi kamila (hlavne buchač má na neho vysadené), ale neviem, čo sa to deje- niečo mi uniklo, a na tentokrát aj obišlo... (pripomeniem len dva nicky - jumper a joe.black, ktorí už tiež nemajú ban...)
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
ondrejvla Pozri príspevok
Dnes som dostala túto SS, neviem, či to nie je nákazlivé, alebo, či to nie je SPAM nového duhu infekčných chorôb, nejaká "divoká " chrípka...

Chudáčik, nevie sa inak realizovať, a vraj je nákazlivý, tak som ho vymazala aj ja...
Ale SS ste dostali určite väčšina diskutujúcich v témach, ktoré "zopsul"...[
To si presne vtipne trafila.
Aj mne to prišlo, škoda priestoru na neho ....
Skončme túto tému!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
DanielaSĽ Pozri príspevok
Áno..takéto choré niečo prišlo aj mne..neviem prečo si práve mňa vybral....
Dani ja viem, prečo si Ťa vybral...
Najprv písal odkazy, tie Richard nováčikom zrušil, musia mať určitý počet príspevkov, pretože ja som prešla asi 60 členov, ktorých som mala medzi priateľmi, aby som im vymazala jeho odkazy skôr ako si ich prečítajú. Aspoň tým, ktorým som stihla. Odkaz viem zmazať a žiaľ nezmažú sa, keď sa člen vymaže, zrušia sa iba jeho príspevky. Neviem či sa zrušia aj jeho ss.
Ja som to už písala aj v téme:
http://www.porada.sk/t51730-p526-co-...-potesilo.html
Teraz sa mu muselo podariť pár príspevkov aby napísal SS. A preto si vybral Teba, aj Zitku, aj Vlastičku, lebo ste v zozname mojich priateľov. A už nedá pokoja len mne, ale aj mojim priateľom.

a stále platí
http://www.porada.sk/1045253-post68.html
http://www.porada.sk/1068957-post72.html
Naposledy upravil lenkak : 10.07.09 at 09:10
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zita5 Pozri príspevok
Ja taktiež som dostala dnes ráno SS , mala som na email notifikáciu , že som dostala v noci SS. Tiež ma to nezaujíma, práve naopak tie SS ma obťažujú . Mňa nezaujíma vôbec kto s kým a prečo .......

Rozhodla som sa , že SS vymažem , tak som sa vrátila do svojej pošty na Porade a s prekvapením som zistila , že danú SS tam už nemám .

Tak sa pýtam , ako je možné , že uvedená SS bola vymazaná , ale nie mojou osobou . Mám nepríjemný pocit , že by mi mal niekto chodiť do mojej schránky správ .
Zitka,
aj mne sa už takéto stalo, tuším 2x. Neviem, že keď sa zruší člen, či sa zrušia aj jeho ss, viem že sa zrušia jeho príspevky, odkazy nie.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

a ako si mám dať autora týchto ss a príspevkov do neželaných lebo aj ja som tú ss dostala
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Maruška
http://www.porada.sk/1092428-post65.html
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Ďakujem ale myslím že v tomto prípade to už nebude treba všakže?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Prosím diskutujúcich, aby sem už nepridávali príspevky, téma bude vymazaná.

Ďakujem.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Chobot, napriek tomu že chceš tému vymazať, by aj mňa zaujímalo či súkromné správy na PORADe sú súkromné - alebo k nim "niekto" = napr. moderátori majú prístup ?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
moderátor nemá prístup do ss.
A škoda, že sa kurčitým veciam nechce Richard vyjadriť, ale Porada sa stáva pre mnohých nie práve spoľahlivou stránkou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať