Zavrieť

Porady

Kung pao

Čaute všetci. Dúfam, že som sa nepomýlila, ale tak sa volalo kuracie mäsko /Kung pao/ čo som nedávno jedla. Bola v ňom kapia, arašidy a ešte všeličo iné. Nemá niekto presný recept? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Robím ho tak ako je v týchto uvedených receptoch, ale pridávam mrazenú čínsku zeleninovú zmes, tam sú také výhonky a je tam aj chilli a tie oriešky nepražím, ale tak pozdlžne narežem na rezančeky a pridám až na tanieri. Vlastne tak akoby som posolila po vrchu, po mäsku. No a urobím tak, že dám do prostriedku ryžu a potom taký veniec mäska a zeleniny a orišky. Mňam...

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Do kung pao určite nejde cesnak.
    Tam sa robí taká marináda, v ktorej sa to cez noc odleží a druhý deň môžeš robiť.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    V tom recepte je napísané chili alebo cesnak, čiže niečo na ostrosť chuti, ale ja dávam chili a z dvoch vyberám jadierka a jednu nechám s jadierkami. Už mám odskúšané že nám to tak vyhovuje. A aj v marináde nechávam postáť, vlastne všetko tam dám čo je v recepte a keď odleží tak je to hneď hotové, taká minútka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.