Zavrieť

Porady

Sieť proti hmyzu na balkonove dvere

Ahojte, potrebujem poradiť pri výbere otvaratelnej sietky proti hmyzu na balkonové dvere (sietka bude mat samozatvaracie panty, okop aj stredník).
Predajca ponúka na výber sieťku buď s válcovaného AL profilu alebo z extrudovaného AL profilu.

1. Ktorý profil je lepší a prečo?
2. Odporúčate mi kúpiť radšej rolovaciu dvernu sietku namiesto klasickej otvaratelnej ?
Naposledy upravil 44mail : 23.07.09 at 19:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
KEJKA Pozri príspevok
vdaka za tipy,ktorý však odporúčate?
chcem rolovacie sieťky aj na okna aj na dvere.
spoľahlivý dodávateľ sieťok včítae montáže a záruky za optimálnu cenu.....
Nemám páru... vybrala som pár linkov z vyhľadávača, zostali tam ďalší výrobcovia...max. poradím prečítať referencie, zistiť ceny, najbližší kontakt na výrobcu podľa bydliska a podľa toho sa rozhodnúť...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dakujem, ale touto cestou oslovujem ľudí, ktorí to maju, ake maju skusenosti aako sú po čase spokojní so svojou voľbou.
vyguglim kde čo aj kde koho, ale výber je aj tak iba loteria.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.lamelland.sk/siete-proti-hmyzu.html
Týchto tu si zo zonamu môžete kľudne vyškrtnúť.Odhadom 50% výrobkov bolo od nich na reklamáciu.Som nič iné nerobil len doštelovával a dorábal ich nepodarky.Nikdy viac.Vidím ich reklamu tak sa nožík vo vačku otvára.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
KEJKA Pozri príspevok
dakujem, ale touto cestou oslovujem ľudí, ktorí to maju, ake maju skusenosti aako sú po čase spokojní so svojou voľbou.
vyguglim kde čo aj kde koho, ale výber je aj tak iba loteria.
Sieťky mám, dodali ich spolu s oknami od firmy Incon, ale výrobcu sieťok nezistím...závisí s kým má každý predajca podpísanú zmluvu. Najlepšie je kupovať sieťky spolu s oknami a dverami. Mám istotu a môžem reklamovať nedostatky.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
alla66 Pozri príspevok
Sieťky mám, dodali ich spolu s oknami od firmy Incon, ale výrobcu sieťok nezistím...závisí s kým má každý predajca podpísanú zmluvu. Najlepšie je kupovať sieťky spolu s oknami a dverami. Mám istotu a môžem reklamovať nedostatky.
aha, dakujem, cenná informácia. Takže si vyberiem dodávateľa okien a zadám si tam všetky požiadavky, ktoré zozbieram. Prípadné reklámacie budemuplatňovať u dodávateľa okien.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
220870 Pozri príspevok
http://www.lamelland.sk/siete-proti-hmyzu.html
Týchto tu si zo zonamu môžete kľudne vyškrtnúť.Odhadom 50% výrobkov bolo od nich na reklamáciu.Som nič iné nerobil len doštelovával a dorábal ich nepodarky.Nikdy viac.Vidím ich reklamu tak sa nožík vo vačku otvára.
ano, presne také info potrebujem - vítam pozitívne i negatívne skúsenosti
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať