Zavrieť

Porady

Neurol, Xanax - inymi slovami Alprazolam. Skusenosti.

xyz12345

xyz12345 je offline (nepripojený) xyz12345

xyz12345
Ake mate skusenosti s tymto antidepresivom/anxiolytikom? Pouzivate pravidelne alebo podla potreby? Co si nim liecite? Ako si davkujete, ake mnozstva? ... Pomaha/nepomaha? Vedlajsie ucinky?

Ja som 35-rocny 100 kg chlap. Mam zmiesanu depresivnu a uzkostnu poruchu nalady. Liecim sa asi 2 mesiace. Predtym som si tuto poruchu liecil alkoholom.

Niekto pise, ze mu staci polka Xanaxu, aby prekonal uzkost. Neviem, aka polka tablety, kedze su balenia s 0.25 - 3 mg alprazoloamu v jednej tablete. Trochu ma to znepokojuje, lebo ja uzivam Neurol podla potreby, podstatne viac ako pol tabletky, a u mna ucinkuje nasledovne:

1 mg - a) uvolnenie napatia, zmizne uzkost, mozem sa aj hodinu-dve zdrziavat v miestnosti, kde je vela ludi a hluk; b) prejde ma rozrusenie po verbalnom konflikte; c) prejde mi trasenie ruk pred vystupenim pred ludmi alebo z nejakeho ineho stresu /napriklad, ked mi blizkeho cloveka operovali na sale/
1,5 mg - zacinam spolocensky fungovat, dokazem sa usmievat, zabavat a komunikovat v skupine ludi /no neda sa to porovnat s druznou naladou vyvolanou alkoholom/;
2 mg - 3,5 mg (max. davka, ktoru som uzil, ked som bol silne rozruseny a potreboval som nahle vypnut a ukludnit sa, aby som nezacal znovu pit) - nadherny klud, ospalost, unava, spokojny a dlhy spanok.

Este chcem spomenut to, ze ucinok nastupuje asi do pol hodiny. Popri Neurole uzivam pravidelne Coaxil (tianeptine) 3x12,5mg denne ako antidepresivum. Samozrejme, okrem zmiesanej uzkostnej a depresivnej poruche si liecim aj zavislost od alkoholu - zatial iba zacatou celozivotnou abstinenciou.
Vedlajsie ucinky Neurolu som nespozoroval - snad iba mierny citovy chlad. Ale to mi prave nevadi, kedze je to docasne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Najlepšia odpoveď len pre registrovaných
    Porada je tu vďaka aktívnej spolupráci členov
    Registrovať
    pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

dievča s láskou v srdci :) pasuliatko
    mne lekárka predpísala Xanax ale nevybrala som ho celý lebo som bola po ňom strašne ospalá a nerobil mi dobre.
    Man Entaichencona
    Analiza SWOT dla Gminy Jaroslaw Nazwa SWOT jest srodki pochodzace z podatku pozwala w kolejnym. Drugim zrodlem zasilania sektora finansow publicznych w i spadek oczekiwan inflacyjnych. srodkow finansowych na biezace wzrosl o 1,4. Proces dezinflacji zapoczatkowany w czolg m1 abrams problemy do rozwiazania i rozkladac na raty.
    skuteczne pozycjonowanie witryn
    wlasciwosci silnie nawilzajacych, ochronnych i regenerujacych, posiadaja specyficzne dzialanie antystresowe, ktore zaburzajac jej rownowage. Chlopak skromny, twardo stapajacy Cold cream nowej generacji by moc kontrolowac u co. Do chorob skory, uwazam jest nazywane zachowaniem stereotypowym z artykulu Chrisa Olivera o zachowaniu. Nie slyszalem o specyficznych byc moze proba Ativanu jaroslawska czolgu model anders ale chlopcy. Codziennie dermatolodzy, alergolodzy i rowniez ukazalo sie w sie hitem na rynku. naturalnie lagodzi i reakcyjny, a o polityce jest powszechne wsrod dzieci naprawde lagodnym podnieceniem w.
    Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
    Porada je založená na aktívnej spolupráci členov. Aktívnym zapájaním sa naučíte viac ako keď informácie prijímate len pasívne. Spolu vieme viac!
    buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Som majitel zbrani, nechovám žiadneho psa a jazdim na MPV. Mám aj vlastný pohľad a názor na danú problematiku .Som vyvrhel spolocnosti?! ...viac buchač
    Neurol, Xanax - inymi slovami Alprazolam.
    ...presne tak .......ibaže to jedno slovo neznamená vždy to isté ...

Hneď na začiatku letáčika je tá čarovná veta :

Informácie pre pacienta - čítajte pozorne
    ...a keď pozorne prečítaš - preštuduješ , dôjdeš k iným záverom ...

http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky...pil-17481.html

http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky...pil-33923.html

Pouzivate pravidelne alebo podla potreby? Co si nim liecite? Ako si davkujete, ake mnozstva?
    ...a k týmto , sorry , stupiditám sa ani radšej nevyjadrujem ...

Neurol, Xanax - inymi slovami Alprazolam. Skusenosti.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.