Zavrieť

Porady

Bolest pri pupku

Dobry den , chcela by som vediet ,ci ma niekto skusenosti s takymto typom bolesti .Uz vyse roka mam dotykovu bolest pri lavej strane pupka.Podstupila som rozne vysetrenia ,gastroskopiu ,sonografiu aj CT brucha.Vysetrenia boli negativne.Odporucena mi bola aj kolonoskopia ,z ktorej mam velke obavy. Bolest ma teraz zacina obtazovat kazdu noc , ked ma toto miesto bolí pri pretacani sa na druhu stranu.Sucasne mam aj vyse roka zvysenu telesnu teplotu.
Usporiadat
MarieK MarieK

MarieK je offline (nepripojený) MarieK

Mali Ste vyšetrený krvný obraz a stolicu na parazity?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Tie parazity môžu byť riadna "pranta" - preliečenie Vermoxom vhodné. Ak sa nejaký nedostane do stolice- bude negatívna, ale skúsiť to treba.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Bol mi spraveny aj kompletny KO , aj vysetrena stolica aj na parazity aj na okultne krvacanie .Tak ja fakt neviem , ze co by to mohlo byt.Tri mesiace pred tym ,ako zacala ta bolest ,ma pohryzal pes, tak ma napadlo , ci tiez ma neinfikoval nejakymi parazitmi a niekde sa mi usadili a robia šarapatu.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

MarieK Pozri príspevok
Mali Ste vyšetrený krvný obraz a stolicu na parazity?
Aký je počet vzoriek na vyšetrenie vylúčenia že nejde o parazity?Nie zaužívaný,ale potrebný? Z počutia viem o troch vzorkách, ale od známej lekárky viem, že sa niekedy potvrdia až po pätnástej vzorke. Ako môže človek požiadať v dnešnom stave zdravotníctva o seriózne vyšetrenie? Ako presvedčiť lekára?
Je možnosť požiadať nejaké súkromné laboratórium?

Aké hodnoty sa zisťujú z krvného obrazu na zistenie parazitov?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

katalóg Pozri príspevok
Aký je počet vzoriek na vyšetrenie vylúčenia že nejde o parazity?Nie zaužívaný,ale potrebný? Z počutia viem o troch vzorkách, ale od známej lekárky viem, že sa niekedy potvrdia až po pätnástej vzorke. Ako môže človek požiadať v dnešnom stave zdravotníctva o seriózne vyšetrenie? Ako presvedčiť lekára?
Je možnosť požiadať nejaké súkromné laboratórium?

Aké hodnoty sa zisťujú z krvného obrazu na zistenie parazitov?
tu sa dá všetko, ak si to zaplatíš "keš"
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

katalóg Pozri príspevok
Aký je počet vzoriek na vyšetrenie vylúčenia že nejde o parazity?Nie zaužívaný,ale potrebný? Z počutia viem o troch vzorkách, ale od známej lekárky viem, že sa niekedy potvrdia až po pätnástej vzorke. Ako môže človek požiadať v dnešnom stave zdravotníctva o seriózne vyšetrenie? Ako presvedčiť lekára?
Je možnosť požiadať nejaké súkromné laboratórium?

Aké hodnoty sa zisťujú z krvného obrazu na zistenie parazitov?
Nepresviedčaj lekára ale toho komu platíš.Pochybujem,že aj 3 vzorky zaplatia,jedine ak si to zaplatiš ty.
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
..bolo by najrozumnejšie dať si urobiť aj tú kolonoskopiu, aby si mala istotu, je to síce dosť bolestivé, ale robia to aj v narkóze.., ja si myslím, že to nie je od toho pohrýzenia, ale môže to byť aj nervového pôvodu..
0 0
marianased marianased

marianased je offline (nepripojený) marianased

Kolonoskopia v narkóze-v Bratislave centrum "ABAWI",bola som,bez problémov,na internete sú tel.čísla,doporučujem!!
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
kolonoskopia v narkóze... aké vtipné... v dnešnej dobe ľudia už nič nevydržia...
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
..prezraď nám, čo si ty v tvojom veku už toľko vydržala, že sa tomu divíš????a je to pre teba vtipek.., škoda, že si sestrička..
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pokial na to nie sú vážne zdravotné dôvody, tiež sa divím každému, kto sa dá "uspať" počas kolonoskopického vyšetrenia, pretože počas vyšetrenia treba spolupracovať s lekárom. Vyšetrenie som pred dvoma rokmi absolvovala ...
Naposledy upravil veronikasad : 05.06.11 at 08:46
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
..prezraď mi, aká je to spolupráca? sestrička povie uvolnite sa, ja jojkám a doktor hovorí ..vydržte..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
kolonoskopia v narkóze... aké vtipné... v dnešnej dobe ľudia už nič nevydržia...
Narkóza ???
Sestrička ...neblbni ...

Dormicum - ...............
Dolsin - ...............
Kto nevie , nech si zistí , na čo sú hentie preparáty ...

Len tak , mimochodom ...
veronikasad Re: Bolest pri pupku
Pokial na to nie sú vážne zdravotné dôvody, tiež sa divím každému, kto sa dá "uspať" počas kolonoskopického vyšetrenia, pretože počas vyšetrenia treba spolupracovať s lekárom. Vyšetrenie som pred dvoma rokmi absolvovala ...
...ja každý rok pravidelne absolvujem ...

Viem porovnať aj s oblbovákmi , aj bez ...
Spolupráca v podstate spočíva v tom , že si ľahnem do embryonálnej polohy , sestrička mi dve šľahy do žili dá ...do 2 minút som v limbe...doktor v pohode kolonoskop zavedie do patričného miesta , až k tenkému črevu ...následne pomalým a jemným vyťahovaním sleduje kameru , poprípade si vzorku cvikne a fajront ...celé to trvá cca 20 minút .
Svojho času mi aj slabšiu dávku dali , celé to bolo dosť citeľné ...kua " spolupráca to bola " ...tá spočívala v tom , že doktor manévroval , ja sa napínal ( nedalo sa ovplyvniť ) a v duchu a potom aj nahlas nadával ( mal som povolené ..." že kľudne si od srdca uľavte ..." )...


Osobne som toho názoru , že prečo by mal jedinec zbytočne trpieť ak nemusí ...videl som už aj chlapíka , ktorý vyšiel z endoskopického pracoviska - menšie prasiatko by mu medzi nohami prebehlo , tak naširoko šiel ...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nemachrujem, bála som sa aj ja - ale viac ako bolesti, výsledku vyšetrenia a toho, že si počas vyšetrenia urobím hanbu a po....m sa ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Netvrdím , že machruješ !!!

...ja sa zasa , pre zmenu , pred vyšetrením statočne zosi...m ....holt Šaratica nemá chybu ...

Vo výsledky ( dobré ) verím vždy ...
0 0
marianased marianased

marianased je offline (nepripojený) marianased

pasuliatko Pozri príspevok
kolonoskopia v narkóze... aké vtipné... v dnešnej dobe ľudia už nič nevydržia...
"Pasuliatko"-ľudia toho vydržia veľmi veľa,asi ste veľmi mladý/á,neviete a nezažili ste bolesť,lebo by ste celkom inak hovorili.Prajem vám jej aspoň toľko ako je pri tej kolonoskopii!!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marianased Pozri príspevok
"Pasuliatko"-ľudia toho vydržia veľmi veľa,asi ste veľmi mladý/á,neviete a nezažili ste bolesť,lebo by ste celkom inak hovorili.Prajem vám jej aspoň toľko ako je pri tej kolonoskopii!!!
...hm ...no neviem , neviem ...

Pasuliatko je podľa môjho vedomia zdravotná sestra ...

Či je mladá ???...súdim , že hej ...no to nie je predsa určovací moment na názor .
Poznám ( osobne ) , alebo som mal možnosť vypočuť si názory starších ľudí a to nespomínam , že boli aj titulovaní ...no trieskali 3,14čoviny , až to hučalo ...
Že aj Pasuliatko občas netresne vedľa ????......no a ????
Kto z nás prispievajúcich je neomylný ...????
Slovami Ježiša :......" nech ten prvý hodí kameňom , kto je bez viny "...

Tvrdíš , že nezažila ( Pasuliatko ) a nevie teda , čo je bolesť ...
No myslím si , že ono tej bolesti niekedy je veľa aj v tom prípade , keď sa na ňu len dívať je nutné ...z hľadiska ošetrujúceho personálu ...
Aj mladá , neskúsená sestrička môže mať nejaké pocity bolesti , aj keď len také súcitiace ...niekedy je to aj na tú psychiku dosť namáhavé ...

Č týmto chcem povedať ???
Nič v podstate ...nič zvláštne , akurát len to , že také niečo by som si len tak halabala netrúfol niekomu zadrieť , jak žeravý nožík do pečene ...to by už fakt muselo byť niečo osobné a dosť silné kafe ...

Hej ...a ani ja nie som svätý ...hej , priznám sa , že aj ja som svojmu šéfovi raz spomenul :
..." vieš Janko , neprajem Ti nič zlého ..." ....
Veľmi rýchlo pochopil moju iróniu , okamžite sa mi ospravedlňoval , veľmi dobre vedel , že v našej debate brutálne prestrelil ( téma rozhovoru nie je teraz podstatná ...) .

Takže , len tak na margo ... marianased....dobre by Ti teraz padlo napríklad , keby som Ti tak ja niečo také poprial ???????????????
Ono by bohate stačilo len polovička mojich bolestí ...špecifikovať všetky nemienim ...a bolo by to pre slabšie povahy na mašľu ....

súhlasím užitočné (0), zábavné (0), mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)
Z týchto možností Tvoj príspevok nie je možné ohodnotiť ....
2 0
marianased marianased

marianased je offline (nepripojený) marianased

buchač Pozri príspevok
...hm ...no neviem , neviem ...

Pasuliatko je podľa môjho vedomia zdravotná sestra ...

Či je mladá ???...súdim , že hej ...no to nie je predsa určovací moment na názor .
Poznám ( osobne ) , alebo som mal možnosť vypočuť si názory starších ľudí a to nespomínam , že boli aj titulovaní ...no trieskali 3,14čoviny , až to hučalo ...
Že aj Pasuliatko občas netresne vedľa ????......no a ????
Kto z nás prispievajúcich je neomylný ...????
Slovami Ježiša :......" nech ten prvý hodí kameňom , kto je bez viny "...

Tvrdíš , že nezažila ( Pasuliatko ) a nevie teda , čo je bolesť ...
No myslím si , že ono tej bolesti niekedy je veľa aj v tom prípade , keď sa na ňu len dívať je nutné ...z hľadiska ošetrujúceho personálu ...
Aj mladá , neskúsená sestrička môže mať nejaké pocity bolesti , aj keď len také súcitiace ...niekedy je to aj na tú psychiku dosť namáhavé ...

Č týmto chcem povedať ???
Nič v podstate ...nič zvláštne , akurát len to , že také niečo by som si len tak halabala netrúfol niekomu zadrieť , jak žeravý nožík do pečene ...to by už fakt muselo byť niečo osobné a dosť silné kafe ...

Hej ...a ani ja nie som svätý ...hej , priznám sa , že aj ja som svojmu šéfovi raz spomenul :
..." vieš Janko , neprajem Ti nič zlého ..." ....
Veľmi rýchlo pochopil moju iróniu , okamžite sa mi ospravedlňoval , veľmi dobre vedel , že v našej debate brutálne prestrelil ( téma rozhovoru nie je teraz podstatná ...) .

Takže , len tak na margo ... marianased....dobre by Ti teraz padlo napríklad , keby som Ti tak ja niečo také poprial ???????????????
Ono by bohate stačilo len polovička mojich bolestí ...špecifikovať všetky nemienim ...a bolo by to pre slabšie povahy na mašľu ....

súhlasím užitočné (0), zábavné (0), mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)
Z týchto možností Tvoj príspevok nie je možné ohodnotiť ....
Nepadlo by mi to dobre,ale reakcia "Pasuliatka"bola vlastne výsmechom ľudí,ktorí sa boja bolesti,preto to tak bolo napísané!A čo je na tom,že sa dajú uspať? Nevidím na tom nič,a okrem toho-spolupráca pri kolonoskopii nie je potrebná. Tvoj príspevok
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
kolonoskopia v narkóze... aké vtipné... v dnešnej dobe ľudia už nič nevydržia...
marianased Pozri príspevok
"Pasuliatko"-ľudia toho vydržia veľmi veľa,asi ste veľmi mladý/á,neviete a nezažili ste bolesť,lebo by ste celkom inak hovorili.Prajem vám jej aspoň toľko ako je pri tej kolonoskopii!!!
marianased Pozri príspevok
Nepadlo by mi to dobre,ale reakcia "Pasuliatka"bola vlastne výsmechom ľudí,ktorí sa boja bolesti,preto to tak bolo napísané!A čo je na tom,že sa dajú uspať? Nevidím na tom nič,a okrem toho-spolupráca pri kolonoskopii nie je potrebná. Tvoj príspevok
...či už to bol výsmech , alebo nie ...no holt , každý usudzuje inak ...

No na druhej strane ???
Nemyslím si ale , že je potrebné nejak takýmto spôsobom niekomu priať .
Ako sa vraví ..." na každého raz dôjde "....alebo ..." božie mlyny melú pomaly ..................."

Ono by stačilo v zvýraznenom pozmeniť len jedno jediné slovíčko ...:

Prajem vám jej aspoň toľko ako je pri tej kolonoskopii!!!
...nie aspoň ....iba
0 0
marianased marianased

marianased je offline (nepripojený) marianased

buchač Pozri príspevok
...či už to bol výsmech , alebo nie ...no holt , každý usudzuje inak ...

No na druhej strane ???
Nemyslím si ale , že je potrebné nejak takýmto spôsobom niekomu priať .
Ako sa vraví ..." na každého raz dôjde "....alebo ..." božie mlyny melú pomaly ..................."

Ono by stačilo v zvýraznenom pozmeniť len jedno jediné slovíčko ...:


...nie aspoň ....iba
Myslím si,že medzi tými dvoma slovíčkami nie je žiadny rozdiel! Myslené to nebolo zle,bolo treba si z toho všetkého zobrať to hlavné,podstatné!!!Text nebol zvýrazňovaný mnou!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať