Zavrieť

Porady

Bachmayerove hrnce

Zdravím všetky odborníčky a odborníkov na hrnce. Moja mamka kúpila Bachmayerove hrnce (Bachmayer Solingen 16 dielna súprava) s 3 vstvovým termickým dnom, vyrobené z chirurgickej nehrdzavejucej ocele ... atď. A teraz, keď už naisto vie, že v nich nevie variť a v podstate to, čo sa v nich variť odporúča ona ani veľmi neje, tak sa ich chce zbaviť. Ja ako dobrá dcéra ich dobrovoľne odkúpim, ale ak máte niekto skúsenosti ako a čo v tom variť, rada uvítam každú radu. Musím totiž ešte presvedčiť aj svojho manžela, že práve tieto hrnce potrebujeme ))) (prosím napíšte niekto niečo o výborných rezňoch )))
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    Rozalaia Pozri príspevok
    Zdravím všetky odborníčky a odborníkov na hrnce. Moja mamka kúpila Bachmayerove hrnce (Bachmayer Solingen 16 dielna súprava) s 3 vstvovým termickým dnom, vyrobené z chirurgickej nehrdzavejucej ocele ... atď. A teraz, keď už naisto vie, že v nich nevie variť a v podstate to, čo sa v nich variť odporúča ona ani veľmi neje, tak sa ich chce zbaviť. Ja ako dobrá dcéra ich dobrovoľne odkúpim, ale ak máte niekto skúsenosti ako a čo v tom variť, rada uvítam každú radu. Musím totiž ešte presvedčiť aj svojho manžela, že práve tieto hrnce potrebujeme ))) (prosím napíšte niekto niečo o výborných rezňoch )))
    Ja používam niečo podobné AMC hrnce ,je to fantázia ked dám variť mäso na šťave ,bez vody a nemusím sa o to viacej starať,pustí to vlastnú šťavu ktorá sa vdaka pokrievke a správne nastavenej teplote neodparuje.Horák musím dať na maximálnu úsporu a niekedy aj to je vela.Využívam to hlavne na mäso,zemiaky sa uvaria bez vody,dávam len trochu vody na spodok hrnca.Ja ich používam velmi rada.
    Monika Kováčová
    Varím v nich normálne ako v obyčajných hrncoch. Aj vysmážam ako na normálnej panvici.

    Rozalaia je offline (nepripojený) Rozalaia

    Rozalaia
    Dakujem, uz som uvarila polievku, rezne, zemiaky aj perkelt a zatial je to OK.

    Viete mi poradit na co a hlavne AKO sa presne pouziva ten hrniec co ma dierkovane dno? Pochopila som ze sa da zapasovat do ineho hrnca a ze zrejme sa da varit v 2 naraz, ale ak mozete, poslite mi podrobnejsi postup.

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    maca.tt Pozri príspevok
    Ja používam niečo podobné AMC hrnce ,je to fantázia ked dám variť mäso na šťave ,bez vody a nemusím sa o to viacej starať,pustí to vlastnú šťavu ktorá sa vdaka pokrievke a správne nastavenej teplote neodparuje.Horák musím dať na maximálnu úsporu a niekedy aj to je vela.Využívam to hlavne na mäso,zemiaky sa uvaria bez vody,dávam len trochu vody na spodok hrnca.Ja ich používam velmi rada.
    Kde si kupovala AMC?

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    amc sa dajú kúpiť len na prezentáciách,lacné náhrady predávali na čínskych trhoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.