Zavrieť

Porady

bylinne kupele???

prosim, prosim vas poradte mi niekto ak viete. na nete som sa uz nahladala, ale nejak sa neviem dopracovat k odpovedi na otazku "je mozne pouzivat rastlinku pod nazvom vlkovec obycajny (Aristolochia clematitis) ako kupel???". za kazdu odpoved vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    z knihy dužinaté plody bylinky-dobrý prostriedok na vonkajšie a vnútorné použitie,zápal žíl
    zapálené rany predkolenia,vredy,hnisanie,podporuje celkovú obranyschopnosť.Aplikácia vlkovca patrí do rúk lekára!Predávkovanie vyvoláva degeneratívne zmeny.Aplikácia-vňať 1č.l.na nálev,na vonkajšie použitie možno zobrať 1p.l.koreň krátko povariť

    bebusyk je offline (nepripojený) bebusyk

    bebusyk
    dakujem vam veeeeeeeeelmi pekne za kazdu odpoved, vsetko co pisete je mi zname. napriek tomu to pomohlo, tuto otazku som potrebovala zodpovedat pre svokru :-)). mne sa zda dost nebezpecne pouzivat tuto rastlinu len tak na zaklade "niekoho" odporucania. preto suhlasim, ze aplikacia vlkovca patri do ruk lekara. este raz dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.