Zavrieť

Porady

"Zlata zila"

Neviem ako sa odborne nazyva ta choroba alebo co to je ale ja to poznam pod nazvom Zlata zila. Poznate to alebo mate s tym skusenosti? Ako sa to lieci a ako sa tato choroba prejavuje? Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    stanco007 Pozri príspevok
    Neviem ako sa odborne nazyva ta choroba alebo co to je ale ja to poznam pod nazvom Zlata zila. Poznate to alebo mate s tym skusenosti? Ako sa to lieci a ako sa tato choroba prejavuje? Dik
    Hemeroidy - "zlatá žila"

    http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8

    A čííííííííítať teraz môžeš až do rána .....

    Inak , v krátkosti , nič príjemne ...sú prípady , ktoré skončili aj na operačnom stole , je ich veľa ...
    Naposledy upravil buchač : 18.09.09 at 18:45

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    mastička a čípky Faktu to je na to najlepšie.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Sedavý kúpeľ v dubovej kôre

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Rozalka Pozri príspevok
    Sedavý kúpeľ v dubovej kôre
    A vysledny efekt po tomto kupeli? Ja mam pravdepodobne vonkajsi mali hemeroid. V utorok idem na vysetrenie, tak uvidim.

    Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

    Silvernola
    Neviem či okrem chirurgickej existuje aj iná možnosť sa tohto "pokladu" zbaviť, všetky ostatné metódy sú len na zmiernenie problémov. Na prvom mieste hygiena, čistota a sucho inkriminovanej oblasti. Ale rozhodne sa s tým dá žiť. S´aj oveľa horšie veci. Niekedy ale naozaj čo je veľa, to je veľa. Najväčšou chybou je - hambiť sa ísť tam, kde ti môžu pomôcť.

    ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

    ja.nus.ka34
    Tak ja osobne s tym skusenost nemam,ale mam dceru a ta mala nieco cez 13 rokov a hemoroid bol na svete......To bol este len sok,ja ziadne skusenosti,ona dieta v puberte a chodte k lekarovi ....ale zvladli sme to a liecili sme to taktiez ako sa tu uz spominalo FAKTU mastou a capikmi...pomaha to super a dubova kora ju osobne vraj stipala.....no a teraz po roku a pol sa ten maly zmrd ozval zas,lebo mala hnacku,tak ho asi vyhnala z ukrytu...ale stacilo par krat natriet a je lepsie...da sa to zatial prezit....

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Ludia ten vonkajsi hemeroid za pomoci faktu masticky, tabletok Detralex a vitaminov B-komplex za necely tyzden uplne zmyzol. Sam tomu nemozem uverit...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač

    Tento môj príspevok síce patrí do srandičiek , ale neodolal som...

    Čiže , ak všetky možné recepty nepomôžu , skús ísť do záložne ...alebo sa daj ku zlatokopom ....

    P.S.:
    Ospravedlňujem sa , sorry , pardon , prepáč .....

    P.S.2:Inak , jeden čas som mal aj ja problémy , takto si zo mňa usierali kolegovia ....ale s humorom ide všetko lepšie ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.