Zavrieť

Porady

Prvotné príznaky tehotenstva zmizli

Ahojte, chcem sa poradiť. 23/08 som mala poslednú menštruáciu. 29/09 som si urobila dva tehotenské testy a boli pozitívne. Boleli ma prsia, bolelo ma v podbrusku, menstruacia mi uplne vynechala. Citila som vykyvy nalad. Zajtra sa chystam k lekarovi.
Dnes rano ako som sa zobudila, zistila som, že prsia ma už takmer vôbec nebolia a brucho už nemám napäté. Pravdu povediac, prestala som sa ako tehotná cítiť. Niaktoré príznaky som ani vôbec nemala, ale tak to bolo aj pri prvom dieťati. Nemám ranné nevoľnosti, nie som unavená, bradavky mi ešte neztmavli, nemám problém s pachmi, mám len zvýšený výtok. Nemohla som o dieťatko prísť? Nekrvácam, ale veľmi sa bojím. Je možné, že mi príznaky tak veľmi poľavili, že skoro nič necítim?? Nemôže ísť o mimomaternicové tehotenstvo? Ďakujem za rady.
Naposledy upravil Dav : 28.06.10 at 14:26
Usporiadat
ajkaben ajkaben

ajkaben je offline (nepripojený) ajkaben

maryann.b Pozri príspevok
Ajkaben, tak si predstav, že MUDr. Oťapkovú (za slobodna Vlčkovú) poznám vyše 10 rokov. Kedysi sme spolu pracovali, ale to ešte študovala. Včera som u nej bola (bála som sa, či ma spozná), ale objala ma a povedala mi: "Majka vitaj, veď ty si sa vôbec nezmenila!" Super pocit. Teším sa, že sa o mňa postará. Len toho 30/05, kedy mám ja termín, tak je na školení v Prahe. Za dva týždne idem k nej opäť do poradne. Zobrala mi stery a odporučila ma na sono. Tam pôjdem v 36 tt. Som rada, že aj ty ju chváliš. Ona je fakt zlatá.
A mala si aj epidurál? Ja som mala prvý pôrod rýchly. Dalo sa to prežiť. Slabé bolesti v krížoch ma chytili okolo piatej ráno a 10,30 bol malý na svete. Po pravde, ani som nad tým nerozmýšľala, lebo sa hovorí, že druhý pôrod je rýchlejší ako ten prvý. A manžel bude so mnou. Ale práve lekárka sa ma pýtala, čo som sado-maso, tak neviem.
to som rada majka, ze si v ruzinove tak dobre vybavila, sama teraz uznas ze som nekecala, otapkova je najsuper doktorka... mozno budes rodit po termine, alebo trolinku skor a stihnes aj petru - ved sa snou dohodni.

... ano, mala som epiduralku - ziadne bolesti :-) to je jedine stastie lebo tych 10 hodin by som asi nevydrzala. a to mi od rana tvrdili ze porodim okolo obeda - nakoniec o 22,30 s teplotou a zimnicou ... mozno je druhy porod rychlejsi - otazke je ci ide dieta tou istou cestou von :-) moja mala isla cisarakom... a este ak chces priplat si nadstandartnu izbu - ja som bola spokojna - dokonca sme tam mali byt dve a tri dni som tam bola sama:-) tusim robili aj take prehliadky - izieb , opytaj sa na to otapkovej. ja ked som videle 6 mamiciek na jednej izbe a kazdej plakolo dieta, tak som si radsej priplatila...
ok, koncim lebo budem pisat do zajtra :-)
ada

osky - drzkaj sa ...
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

[QUOTE=osky;1372384]dopadla som dobre aj zle.
ale tesim sa ze som nadabila na ludi,ktori su uplne mili,zhovievavi a dokonca ma zobrali aj bez odporucania mojho zenskeho lekara-lebo ta pani pri okienku,co mi davala termin asi myslela ze ho mam,ani sa o niecom takom nezmienila.az ked si ho vcera pytala,pucila som na nu kukadla-co vravi.
no ale z hrbou inych papierov z nemocnice ma vzali cakom praskom.nikomu ten odporucaci papierik nechybal,vsak videli ze idem rovno z nemocnice.....

vsetko som im vyrozpravala a doktorka si vyziadala moje nalezy,ktore mi mali prist postou-este stale ich nemam!!!
je neuveritelne,ako rychle dokazu veci fungovat-ani nie 2 minuty a mali faxom doruceny moj presny chorobopis z nemocnice!!!
doktorka ma ubezpecila,ze ked ma lekarka neoperovala,bude to v poriadku-pozna ju a ozaj je v tejto oblasti jednicka.napriek tomu ma objednali este raz na zvlastne sono,kde si overia to co vravela lekarka co ma mala operovat.a este na endoskopiu-vobec neviem co to je.vzali krv a skratka ma prevetraju od hlavy po päty aby zistili,co je vo veci.
nalezy z nemocnice vsak vravia o pravdepodobnosti tzv.uterus bicornis,nie je vsak az tak prehnuta,ze by vadila babätku a preto neoperovali.len keby to septum/prepazka/bolo velmi dlhe,operovali by.
tato doktorka vravi,ze ked som uz raz donosila dieta do 17.tyzdna,neveri,ze by bol problem v tom.vtedy mi to skomplikovala jedina placenta previa a preto som krvacala.tvrdi,ze taketo defekty na maternici zapricinuju to,ze zeny nikdy nedovedu svoje tehotenstvo do terminu.vzdy rodia medzi 30.a 40.tyzdnom a su sledovane,tehotenstvo je rizikove.ale inak ziadne potiaze alebo uplne nemozne mat deti...
prave naopak.bola veeeeelmi optimisticka a vobec nepochybuje o tom ze budem mat deti.mam trochu zhodit,lebo ked budem nosit dieta,budu ma boliet klby.stale sa usmievala a jednala so mnou,ako keby som uz zajtra mala otehotnietdalsi termin mam 4.maja.tak som zvedava.

Osky super! Vidím, že Ti to dodalo optimizmus, tak som rada. Tá správna chvíľa určite raz príde. To beháš po doktoroch v Rakúsku že? To je úplne iná káva ...
Ja som o prvé bojovala s manželom (on nechcel žiadne dieťa, veď načo, keď už jedno mal) a boj som vyhrala. Ale to sme boli už skoro na rozvod. Potom som ho tri roky lámala na druhé dieťa, s ktorým nakoniec súhlasil. Alebo si len myslel, že už neotehotniem, ale mýlil sa . Nakoniec po roku a mesiaci, čo nie je až také zlé.
Ale teraz to tak vyzerá, že môj drahý je nejaký odkundes bez trochy citu, ale nie je to tak. V živote sa sklamal a všetko to išlo nejako ťažšie. No teraz je naozaj rád, že nás všetkých má. Je to aj tým vekovým rozdielom. Bál sa, že ho nechám, predsa som pri ňom "mladá baba". A keď on bude mať 60 naša Mia bude mať len 14 rokov ...

Drž sa, pekný víkend. Utekám dnes na chalupu. Asi to bude už posledný krát. Mám problém hodinu obsedieť v aute. A potom, chcem byť radšej v BA, ak by sa niečo skomplikovalo. Veď Mia tu bude čo nevidieť.

A písala si, že sa tešíš na foto. Kde sa tu dajú umiestniť fotky? Nevedela som o tom.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

ajkaben Pozri príspevok
to som rada majka, ze si v ruzinove tak dobre vybavila, sama teraz uznas ze som nekecala, otapkova je najsuper doktorka... mozno budes rodit po termine, alebo trolinku skor a stihnes aj petru - ved sa snou dohodni.

... ano, mala som epiduralku - ziadne bolesti :-) to je jedine stastie lebo tych 10 hodin by som asi nevydrzala. a to mi od rana tvrdili ze porodim okolo obeda - nakoniec o 22,30 s teplotou a zimnicou ... mozno je druhy porod rychlejsi - otazke je ci ide dieta tou istou cestou von :-) moja mala isla cisarakom... a este ak chces priplat si nadstandartnu izbu - ja som bola spokojna - dokonca sme tam mali byt dve a tri dni som tam bola sama:-) tusim robili aj take prehliadky - izieb , opytaj sa na to otapkovej. ja ked som videle 6 mamiciek na jednej izbe a kazdej plakolo dieta, tak som si radsej priplatila...
ok, koncim lebo budem pisat do zajtra :-)
ada

osky - drzkaj sa ...
Ahoj Aďka,

ďakujem za rady, no u mňa sú dosť rozhodujúce peniaze. Takže ani na epidurál ani na nadštandard peniažky nemôžem dať, musím a chcem ich dať radšej bábätku. Pri prvom pôrode som si priplatila lekára a zvrzal ma. To som vtedy oľutovala, že som mu niečo dávala. Ak sa bude dať zazmluvniť Petra, tak to spravím.
Veď preto som bola aj na amniocentéze v normálnej nemocnici a čakala som tri týždne. Inak som mohla ísť za necelých 300 EUR do Vojenskej a FISHkou mať výsledky do dvoch dní. Nejako bolo, nejako bude ... som optimista.

Maja
0 0
jana_bariencikova jana_bariencikova
Ahojte
Dnes ráno som si robila test a znovu vyšiel negatívne... A pred chvíľkou som začala trošku špiniť, takže už nemá význam veriť a dúfať, že som tehu... Na jednej strane som rada a na druhej som sklamaná... Mám z toho také zmiešané pocity. Čo už snáď to vyjde o tie 2 roky ako plánuje polovička... Pekný deň prajem. Pa
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

[QUOTE=maryann.b;1374613]
osky Pozri príspevok
dopadla som dobre aj zle.
ale tesim sa ze som nadabila na ludi,ktori su uplne mili,zhovievavi a dokonca ma zobrali aj bez odporucania mojho zenskeho lekara-lebo ta pani pri okienku,co mi davala termin asi myslela ze ho mam,ani sa o niecom takom nezmienila.az ked si ho vcera pytala,pucila som na nu kukadla-co vravi.
no ale z hrbou inych papierov z nemocnice ma vzali cakom praskom.nikomu ten odporucaci papierik nechybal,vsak videli ze idem rovno z nemocnice.....

vsetko som im vyrozpravala a doktorka si vyziadala moje nalezy,ktore mi mali prist postou-este stale ich nemam!!!
je neuveritelne,ako rychle dokazu veci fungovat-ani nie 2 minuty a mali faxom doruceny moj presny chorobopis z nemocnice!!!
doktorka ma ubezpecila,ze ked ma lekarka neoperovala,bude to v poriadku-pozna ju a ozaj je v tejto oblasti jednicka.napriek tomu ma objednali este raz na zvlastne sono,kde si overia to co vravela lekarka co ma mala operovat.a este na endoskopiu-vobec neviem co to je.vzali krv a skratka ma prevetraju od hlavy po päty aby zistili,co je vo veci.
nalezy z nemocnice vsak vravia o pravdepodobnosti tzv.uterus bicornis,nie je vsak az tak prehnuta,ze by vadila babätku a preto neoperovali.len keby to septum/prepazka/bolo velmi dlhe,operovali by.
tato doktorka vravi,ze ked som uz raz donosila dieta do 17.tyzdna,neveri,ze by bol problem v tom.vtedy mi to skomplikovala jedina placenta previa a preto som krvacala.tvrdi,ze taketo defekty na maternici zapricinuju to,ze zeny nikdy nedovedu svoje tehotenstvo do terminu.vzdy rodia medzi 30.a 40.tyzdnom a su sledovane,tehotenstvo je rizikove.ale inak ziadne potiaze alebo uplne nemozne mat deti...
prave naopak.bola veeeeelmi optimisticka a vobec nepochybuje o tom ze budem mat deti.mam trochu zhodit,lebo ked budem nosit dieta,budu ma boliet klby.stale sa usmievala a jednala so mnou,ako keby som uz zajtra mala otehotnietdalsi termin mam 4.maja.tak som zvedava.

Osky super! Vidím, že Ti to dodalo optimizmus, tak som rada. Tá správna chvíľa určite raz príde. To beháš po doktoroch v Rakúsku že? To je úplne iná káva ...
Ja som o prvé bojovala s manželom (on nechcel žiadne dieťa, veď načo, keď už jedno mal) a boj som vyhrala. Ale to sme boli už skoro na rozvod. Potom som ho tri roky lámala na druhé dieťa, s ktorým nakoniec súhlasil. Alebo si len myslel, že už neotehotniem, ale mýlil sa . Nakoniec po roku a mesiaci, čo nie je až také zlé.
Ale teraz to tak vyzerá, že môj drahý je nejaký odkundes bez trochy citu, ale nie je to tak. V živote sa sklamal a všetko to išlo nejako ťažšie. No teraz je naozaj rád, že nás všetkých má. Je to aj tým vekovým rozdielom. Bál sa, že ho nechám, predsa som pri ňom "mladá baba". A keď on bude mať 60 naša Mia bude mať len 14 rokov ...

Drž sa, pekný víkend. Utekám dnes na chalupu. Asi to bude už posledný krát. Mám problém hodinu obsedieť v aute. A potom, chcem byť radšej v BA, ak by sa niečo skomplikovalo. Veď Mia tu bude čo nevidieť.

A písala si, že sa tešíš na foto. Kde sa tu dajú umiestniť fotky? Nevedela som o tom.
majka,ja som myslela len tak prilepit fotky,ako to robia napr.nase pekarky v teme Torty,normalne do prispevku.
co sa tyka tvojho manzela,nemyslim si ze je odkundes.muzi to beru inak.vlastne,starost o deti je väcsinou na zene-matke.
moj muz oslavil prave vcera 40 rokov,ja vo februari 32 a tiez sa uz pri mne citi stary.take blbosti........na deti sa velmi tesil a teraz ked sa to skomplikovalo,viac rozmysla nad svojim vekom.aaaaale,ja verim ze sa to vyriesi.ved do mojej 40.tky hadam aspon jedno stihneme.
vysetrenia absolvujem v Rakusku-pristup je vyborny a vsetci sa snazia.
ale ja som mala lekara na slovensku a ten bol velmi dobry,mily,dokonca som sa s nim radievala cez telefon ked som bola v zahranici a vzdy si na mna nasiel cas.
kedykolvek som k nemu prisla,bol plny nehy a miloty.ozaj by som mu krivdila.on nebol pri mojom prvom nestasti-operoval ma vtedy primar,takze moj lekar nemoze za to,ak sa nahodou stala kdesi chyba.

ale neboj,malicka bude v poriadku,hlavne si davaj pozor.naco sa preboha maji este trepes na chalupu?ty tiez tusim pokusas osud....
0 0
jana_bariencikova jana_bariencikova
Ahojte, v piatok som začala špiniť, v sobotu som mala takmer normálne krvácanie a od nedele podvečer znovu iba špiním. Včera som bola na tom ultrazvuku a lekár povedal, že tam nevidí nič a ak mi nepríde na budúci mesiac normálna menštruácia tak mám prísť na ďalší ultrazvuk. Že pravdepodobne môžem byť tehotná... Čo si o tom myslíte? Vopred ďakujem za Vaše odpovede a prajem pekný deň.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

jana_bariencikova Pozri príspevok
Ahojte, v piatok som začala špiniť, v sobotu som mala takmer normálne krvácanie a od nedele podvečer znovu iba špiním. Včera som bola na tom ultrazvuku a lekár povedal, že tam nevidí nič a ak mi nepríde na budúci mesiac normálna menštruácia tak mám prísť na ďalší ultrazvuk. Že pravdepodobne môžem byť tehotná... Čo si o tom myslíte? Vopred ďakujem za Vaše odpovede a prajem pekný deň.
ja tomu neverim,nerob si plane nadeje.test by ti uz vysiel.

ja som si prave dnes urobila za posledny tyzden treti test a su negativne-hoci moja MS nebola absolutne ako ma byt,len 4-dnove spinenie -len celkom par malinkych kvapociek denne.tiez som myslela ze som v tom,lebo mi je aj zle,mam zavrate a prsia ma bolia-ale nie som ,uz som si ista.
nie som sklamana,lebo ja mavam ako prvy signal tehotenstva palenie zahy,este daleko pred vynechanim MS, a to nemam.takze by to bolo prekvapenie.
nesleduj sa tak,ked to bude mat prist,stane sa to.a ked sa nebude dlhsie darit,zacni patrat potom,preco je to tak.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Pre maryann.b - ako sa máš, dlho si sa už neozvala???
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Zdenka175 Pozri príspevok
Pre maryann.b - ako sa máš, dlho si sa už neozvala???

veru Majka,co sa deje,kde si?

ja nechcem predbiehat udalosti,ale tak sa mi vidi,ze sa mi to zase zadarilo-test som sice este nerobila,bojim sa.chodim po doktoroch na vseljake vysetrenia a skumaju ma.....neviem ci by ich neporazilo,keby som bola v tom.....
ale priznaky su ocividne,hlavne ta moja zaha-tu som mala len 2 razy v zivote/tehotna/ a teraz ju mam uz zas.
ale kedze mam nepravidelny cyklus a dnes je len 33.den od poslednej MS,nechcem sa oddavat nadeji.a napokon,aj keby to tak bolo,iste to zase nedopadne dobre-skratka,drzte mi palce.
babo si zelam len sa bojim ze ho zase nevynosim.
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Osky budem držať palce, určite Ti to teraz vyjde. Budem na Teba myslieť a čakať na ďalšie správy.

Neviem či môžem spomenúť Majku, či sa nebude na mňa hnevať. Dúfam, že nie. Ozvala sa mi, majú dievčatko.
Malá Mia sa narodila 18.05. a mala 49 cm a 3.060g.

Touto cestou jej ešte raz chcem pogratulovať a nech sú zdravé to je najdôležitejšie.......
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Ivka161172 Pozri príspevok
Osky budem držať palce, určite Ti to teraz vyjde. Budem na Teba myslieť a čakať na ďalšie správy.

Neviem či môžem spomenúť Majku, či sa nebude na mňa hnevať. Dúfam, že nie. Ozvala sa mi, majú dievčatko.
Malá Mia sa narodila 18.05. a mala 49 cm a 3.060g.

Touto cestou jej ešte raz chcem pogratulovať a nech sú zdravé to je najdôležitejšie.......
hm,zvlastne ze sa nam Majka nepochvalila-cely cas pisala a zrazu sa vyparila-kazdopadne som stastna aj za nu,nech sa im vsetkym dari,velmi si tu malinku zelala.

dnes je 35 den,mala by som este pockat ale uz to nevydrzim.mam doma 2 testy,asi si zajtra rano jeden uz urobim.tak mi drzte päste.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dnes je 35 den,mala by som este pockat ale uz to nevydrzim.mam doma 2 testy,asi si zajtra rano jeden uz urobim.tak mi drzte päste.[/QUOTE]

tak test vysiel negativne.
robila som si Woman secret,posledna MS bola 1. maja.myslim ze keby som bola v tom,asi by uz bol pozitivny.co myslite?
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Osky neboj, čo má byť bude, dočkáš sa. Možno teraz nie si tehotná, možno len zle test ukázal, si len netrpezlivá a veľmi sa sleduješ. Všetko je to o psychike. Možno aj MS Ti mešká len kvôli tomu.

Ja som pred dvoma mesiacmi tiež mala divné pocity akoby som bola v tom.....no test bol negatívny a ešte v ten deň mi MS prišla. Naposledy mi pre istotu prišla skôr o dva dni ako som čakala. Ja to už nechávam na náhodu a aj som rada,že zatiaľ nie som tehotná, lebo sa budeme sťahovať, tak potrebujem byť fit. Ale keď sa to všetko ukľudní tak určite do nového domu chceme druhé dieťa.

Keď budeš najmenej čakať a dáš tomu voľný priebeh tak to príde.
Určite daj vedieť ako si dopadla.
1 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

osky Pozri príspevok
dnes je 35 den,mala by som este pockat ale uz to nevydrzim.mam doma 2 testy,asi si zajtra rano jeden uz urobim.tak mi drzte päste.
tak test vysiel negativne.
robila som si Woman secret,posledna MS bola 1. maja.myslim ze keby som bola v tom,asi by uz bol pozitivny.co myslite?[/QUOTE]

Závisí, aký mávaš cyklus.

Ja som mala asi 4 testy negatívne, bola som asi na konci 2.mesiaca, dali mi vyvolávačku, nepomohlo, až potom 5. test už bol pozitívny, ale to už sme bábo videli aj na ultrazvuku. A z tej vyvolávačky som mala obrovský hematóm, musela som ležať, aby sa niečo nepokašľalo. (To bolo pred 8 rokmi, už je z toho krásna 7-ročná slečna).
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Ja som mala asi 4 testy negatívne, bola som asi na konci 2.mesiaca, dali mi vyvolávačku, nepomohlo, až potom 5. test už bol pozitívny, ale to už sme bábo videli aj na ultrazvuku. A z tej vyvolávačky som mala obrovský hematóm, musela som ležať, aby sa niečo nepokašľalo. (To bolo pred 8 rokmi, už je z toho krásna 7-ročná slečna).[/QUOTE]




no,musim sa priznat,ze mne doma ani jeden test nikdy nevysiel pozitivne.
naposledy to bolo u lekara a tam to ukazalo,hoci velmi slabucko.neviem ci ma dake lepsie testy....
asi zajtra skocim k zenskemu,hoci uz nedufam ze by som mohla byt tehotna.ale treba aspon zistit,co zas moje hormony blbnu......
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

osky, nemusia to byt hormony, može to byt o psychike, viem o čom hovorim, čakala som 10 rokov, 1 den po vynechani menzesu som si robila testy, takže ak sa da odpuaj sa od strašnej tužby, aby menzes neprišiel, raz sa to stane, len vyčkaj
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Darina1234 Pozri príspevok
osky, nemusia to byt hormony, može to byt o psychike, viem o čom hovorim, čakala som 10 rokov, 1 den po vynechani menzesu som si robila testy, takže ak sa da odpuaj sa od strašnej tužby, aby menzes neprišiel, raz sa to stane, len vyčkaj
prave som pozerala stary kalendar a tam mi ten pozitivny test u zenskeho vysiel na 35.den cyklu,aj ked celkom slabucko.
takze hoci priznaky pretrvavaju,iste nie som tehotna.
co sa tyka psychiky-praveze na to nemyslim,nechavam tomu volny priebeh,nepozorujem sa.samozrejme ze v podvedomi to mam ale nepracujem na dietati.tiez si vzdy poviem,ze to pride ked bude spravny cas......
tento mesiac je to len koli tomu paleniu zahy,lebo to je moj signal tehotenstva,inak ju namavam ani naznakom.to ze mi neprisiel menzes je u mna "normalne",mne to chodi ako chce.to by som neriesila ako moznost tehu.ale prsia mam naliate a tieto posledne dva dni mi uz ani nechuti hned rano jest,prave som dojedla ranajky-je uz po dvanastej.....
K doktorovi som zatial nesla.este pockam.17.juna mam totiz termin v nemocnici,takze tam ma pozru.....jeden tyzden to este vydrzim.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ahojte dievčatá! Veľmi sa ospravedlňujem, že som sa tak dlho neozvala, no mala som to teraz veľmi hektické a tak bol internet to posledné, čo ma zaujímalo.

Ako už Ivka napísala, 18.05. sa nám narodilo dievčatko. Volá sa Mia. Ale je to taký malý drobček. Veľa mi schudla, lebo sme 10 dní stvrdli v pôrodnici so žltačkou. Teraz má len 2.700g, ale začína pekne papať, aj keď niekedy vracká. Veď mi na to prídeme, kde robíme chybu. Hlavne, že chce papať mamičkine mliečko

Sú to krásne pocity. Aj keď sa ešte neteším na 100%. Najprv sa jej zle hojil pupík, na hlave mala veľký typel (hematóm) od pôrodu a na sone mozgu nám vyšla nejaká "hraničná norma", tak si ho budeme musieť začiatkom júla zopakovať. Pupík sa zhojil, hematóm už úplne ustúpil, ešte nech nám dobre vyjde to sono. Budem sa modliť! Maja
Naposledy upravil maryann.b : 07.04.11 at 09:05
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

maryann.b Pozri príspevok
Ahojte dievčatá! Veľmi sa ospravedlňujem, že som sa tak dlho neozvala, no mala som to teraz veľmi hektické a tak bol internet to posledné, čo ma zaujímalo.

Ako už Ivka napísala, 18.05. sa nám narodilo dievčatko. Volá sa Mia. Ale je to taký malý drobček. Veľa mi schudla, lebo sme 10 dní stvrdli v pôrodnici so žltačkou. Teraz má len 2.700g, ale začína pekne papať, aj keď niekedy vracká. Veď mi na to prídeme, kde robíme chybu. Hlavne, že chce papať mamičkine mliečko

Sú to krásne pocity. Aj keď sa ešte neteším na 100%. Najprv sa jej zle hojil pupík, na hlave mala veľký typel (hematóm) od pôrodu a na sone mozgu nám vyšla nejaká "hraničná norma", tak si ho budeme musieť začiatkom júla zopakovať. Pupík sa zhojil, hematóm už úplne ustúpil, ešte nech nám dobre vyjde to sono. Budem sa modliť! Maja
majka,mala je nedherna.drzte sa a obcas prilep dalsie fotky,nech vidime ako rastiete.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

maryann.b Pozri príspevok
Ahojte dievčatá! Veľmi sa ospravedlňujem, že som sa tak dlho neozvala, no mala som to teraz veľmi hektické a tak bol internet to posledné, čo ma zaujímalo.

Ako už Ivka napísala, 18.05. sa nám narodilo dievčatko. Volá sa Mia. Ale je to taký malý drobček. Veľa mi schudla, lebo sme 10 dní stvrdli v pôrodnici so žltačkou. Teraz má len 2.700g, ale začína pekne papať, aj keď niekedy vracká. Veď mi na to prídeme, kde robíme chybu. Hlavne, že chce papať mamičkine mliečko

Sú to krásne pocity. Aj keď sa ešte neteším na 100%. Najprv sa jej zle hojil pupík, na hlave mala veľký typel (hematóm) od pôrodu a na sone mozgu nám vyšla nejaká "hraničná norma", tak si ho budeme musieť začiatkom júla zopakovať. Pupík sa zhojil, hematóm už úplne ustúpil, ešte nech nám dobre vyjde to sono. Budem sa modliť! Maja
Všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka Prepáč to zábavné je omylom, chcela som dať užitočné
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať