Zavrieť

Porady

Prvotné príznaky tehotenstva zmizli

Ahojte, chcem sa poradiť. 23/08 som mala poslednú menštruáciu. 29/09 som si urobila dva tehotenské testy a boli pozitívne. Boleli ma prsia, bolelo ma v podbrusku, menstruacia mi uplne vynechala. Citila som vykyvy nalad. Zajtra sa chystam k lekarovi.
Dnes rano ako som sa zobudila, zistila som, že prsia ma už takmer vôbec nebolia a brucho už nemám napäté. Pravdu povediac, prestala som sa ako tehotná cítiť. Niaktoré príznaky som ani vôbec nemala, ale tak to bolo aj pri prvom dieťati. Nemám ranné nevoľnosti, nie som unavená, bradavky mi ešte neztmavli, nemám problém s pachmi, mám len zvýšený výtok. Nemohla som o dieťatko prísť? Nekrvácam, ale veľmi sa bojím. Je možné, že mi príznaky tak veľmi poľavili, že skoro nič necítim?? Nemôže ísť o mimomaternicové tehotenstvo? Ďakujem za rady.
Naposledy upravil Dav : 28.06.10 at 15:26
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

najhorsie na tom vsetkom je psychika.
keby mi to boli hned vzali,uz by som sa mohla zacat zmierovat s faktom ze je to prec.
ale cakat do stredy s vedomim,ze je vo mne nieco,co rastie a napriek tomu bezvyznamne,je fakt na nervy.
dufala som ze zacnem krvacat po vysadeni liekov,bolo by to prirodzenejsie, ale drzi sa ma to ako kliest,je to paradox....nic ma neboli,citim sa taka zdrava a plna energie....akurat ma seklo v piatok v krizoch a doteraz som to poriadne nerozchodila.vraj to moze s tym suvisiet,pretoze mam aj stale pocit akoby som musela ist na velku potrebu,ale je to len pocit....je vo mne akysi tlak.som akasi nafuknuta ci co.
no dufam ze sa do stredy nezcvoknem.
dakujem vam vsetkym za slova utechy.som zlomena a nemam ziadnu inspiraciu.ale snazim sa stale len neplakat,aj ked je to tazke.
0 0
kristinagabi kristinagabi

kristinagabi je offline (nepripojený) kristinagabi

Osky,je mi velmi luto,co sa s tebou stalo. Ja som to prezivala presne pred rokom,ale mna brali hned na druhy den do nemocnice. Ja som uz pred tym citila,ze nieco nie je v poriadku. Tehotenske priznaky mi celkom zmizli a som len plakala. Plakala som aj u lekara,doma,v nemocnici,to iste hormony... Je to velmi zle...
Osky,to iste som myslela aj ja. Preklinala som cely svet,ze aky je nespravodlivy... Ja som sa utesovala len tym,ze este je lepsie,ze sa to stalo teraz ako neskorsie. Teraz,po roku,uz cakam,kedy sa mi podari zase.
Velmi som ti nepomohla,lebo v takomto pripade je tazko pomoct...
Len som chcela,aby si vedela,ze myslime na teba a drzime ti palce....
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

maryann.b Pozri príspevok
Neboj, dobre to dopadne ... nestresuj sa.

A aj ja ďakujem za podporu, aj ked nemám problémy ako Osky. Ale musím si zaklopať. U nás je skôr problémom to, že ak to tento raz nevyjde, tak už asi bábo mať nebudem. Manžel má 45 rokov a dal nám len túto jednu šancu. Tak sa snažím vsugerovať si, že všetko bude v poriadku. Ak to aj nevijde, tak už jedno zdravé krásne dieťa mám. Niektoré ženy čakajú roky, kým sa im ich sen splní ... Nám sa to podarilo na prvý šup
Ahojte!Môj manžel má 54 rokov, ja 37 a tiež chceme veľmi bábo. Máme jedno len je postihnuté a radi by sme si užili zdravé. Tešíme sa obidvaja. Manžel hovorí, že tá robota je na tom najlepšia. Tak som zvedavá či naozaj budem tehotná alebo nie. Tiež som v štádiu, že neviem či si domýšľam alebo už mám prvé príznaky. Menzes by mi mal prísť cez víkend a mne je ťažko na žalúdok a bolia ma prsia už vyše týždňa. Cítim sa čudne celkom inak ako predtým.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ivka161172 Pozri príspevok
Ahojte!Môj manžel má 54 rokov, ja 37 a tiež chceme veľmi bábo. Máme jedno len je postihnuté a radi by sme si užili zdravé. Tešíme sa obidvaja. Manžel hovorí, že tá robota je na tom najlepšia. Tak som zvedavá či naozaj budem tehotná alebo nie. Tiež som v štádiu, že neviem či si domýšľam alebo už mám prvé príznaky. Menzes by mi mal prísť cez víkend a mne je ťažko na žalúdok a bolia ma prsia už vyše týždňa. Cítim sa čudne celkom inak ako predtým.
Ahoj, drzim Vam palce!!! Asi počkáš do víkendu a potom si budeš robiť test. Daj vedieť, ako si dopadla?
A ak sa môžem spýtať, vedela si dopredu, že sa Vám narodí postihnuté dieťatko, alebo to žiadne testy nezistili?
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Nevedela som nič, tehotenstvo bolo ukážkové ale pri pôrode ma zanedbali lekári keby mi urobili cisársky rez tak mi tu mohla behať zdravá 9 ročná školáčka.Dieťa sa narodilo mŕtve kriesili ju a prebrali, keďže bol mozog nedokysličený tak sa poškodil. No čo už. Teraz po toľkých rokoch som sa konečne odhodlala na druhé.Viem, že to bude náročné starať sa o postihnuté a byť aj tehotná....ale skúsim to. Aj mám obavy aj sa teším
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ivka161172 Pozri príspevok
Nevedela som nič, tehotenstvo bolo ukážkové ale pri pôrode ma zanedbali lekári keby mi urobili cisársky rez tak mi tu mohla behať zdravá 9 ročná školáčka.Dieťa sa narodilo mŕtve kriesili ju a prebrali, keďže bol mozog nedokysličený tak sa poškodil. No čo už. Teraz po toľkých rokoch som sa konečne odhodlala na druhé.Viem, že to bude náročné starať sa o postihnuté a byť aj tehotná....ale skúsim to. Aj mám obavy aj sa teším
Aj ja sa bojím takýchto chýb, ktoré by sa stávať nemali. Je to hrozné, mohla byť zdravá.
Môj malý mal šnúru okolo krku, tak ma viac nastrihli, aby sa k nemu lepšie mohli dostať. Po pôrode mi ho ani neukázali. Hneď ho vzali preč. Našťastie však všetko dobre dopadlo. Rodila som na prvorodičku veľmi rýchlo. O piatej ma začali bolieť kríže, o 7,45 som bola v nemocnici a 10,30 bol malý na svete. Len sme v nemocnici museli zostať dlhšie, lebo mal hroznú žltačku a ja som sa roztrhla, tak ma museli opäť šiť.
Ja len dúfam, že to všetko tento raz vyjde lepšie ...
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som bola už neviem presne ale asi týždeň pred pôrodom na ultrazvuku a všetko OK. Pôrod bez komplikácii a všetko OK a keď sme odchádzali len tak jednej sestre vyšlo z úst , že som mala štastie vraj mal šnúru okolo krku.No nik mi to nikdy nepovedal. Je úplne zdravý
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

osky Pozri príspevok
najhorsie na tom vsetkom je psychika.
keby mi to boli hned vzali,uz by som sa mohla zacat zmierovat s faktom ze je to prec.
ale cakat do stredy s vedomim,ze je vo mne nieco,co rastie a napriek tomu bezvyznamne,je fakt na nervy.
dufala som ze zacnem krvacat po vysadeni liekov,bolo by to prirodzenejsie, ale drzi sa ma to ako kliest,je to paradox....nic ma neboli,citim sa taka zdrava a plna energie....akurat ma seklo v piatok v krizoch a doteraz som to poriadne nerozchodila.vraj to moze s tym suvisiet,pretoze mam aj stale pocit akoby som musela ist na velku potrebu,ale je to len pocit....je vo mne akysi tlak.som akasi nafuknuta ci co.
no dufam ze sa do stredy nezcvoknem.
dakujem vam vsetkym za slova utechy.som zlomena a nemam ziadnu inspiraciu.ale snazim sa stale len neplakat,aj ked je to tazke.
Osky, čo máš nové? Ako sa máš?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivka161172 Pozri príspevok
Nevedela som nič, tehotenstvo bolo ukážkové ale pri pôrode ma zanedbali lekári keby mi urobili cisársky rez tak mi tu mohla behať zdravá 9 ročná školáčka.Dieťa sa narodilo mŕtve kriesili ju a prebrali, keďže bol mozog nedokysličený tak sa poškodil. No čo už. Teraz po toľkých rokoch som sa konečne odhodlala na druhé.Viem, že to bude náročné starať sa o postihnuté a byť aj tehotná....ale skúsim to. Aj mám obavy aj sa teším
Ivka,držím ti palce-pred takými ženami ako si ty-klobúk dole...
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Ivka161172 Pozri príspevok
Nevedela som nič, tehotenstvo bolo ukážkové ale pri pôrode ma zanedbali lekári keby mi urobili cisársky rez tak mi tu mohla behať zdravá 9 ročná školáčka.Dieťa sa narodilo mŕtve kriesili ju a prebrali, keďže bol mozog nedokysličený tak sa poškodil. No čo už. Teraz po toľkých rokoch som sa konečne odhodlala na druhé.Viem, že to bude náročné starať sa o postihnuté a byť aj tehotná....ale skúsim to. Aj mám obavy aj sa teším
Obdivujem ťa, určite nebudeš na to sama budete dvaja aj s manželom. Život nám niekedy dáva "polená" pod nohy a je len na nás, či ich obídeme, alebo zabojujeme. Predtým ako som otehotnela s tretím synom, ostala som po nevydarenej operácii hrubého čreva inkontinentná, jednoducho som neudržala stolicu. Lekári uvažovali o dočasnom umelom vývode. Ten kto to nezažil nedokáže si ani len predstaviť tú kvalitu života, začala som sa stravovať - nestravovať. Bola som mladá a nešťastná. Môj manžel a deti ma držali nad vodou. Pred operáciou som sa snažila pár rokov otehotnieť, ale nedarilo sa. Podarilo sa to až počas mojej inkontinencie. Nik si asi nevie predstaviť tú obrovskú hanbu pred vyšetreniami u lekára - gynekológa, strach či sa niečo počas vyšetrenia neprihodí. Nuž tehotná - inkontinentná nie je častá kombinácia, lekár ma nechal na rizikovom, aby som nemusela chodiť do práce, aby som sa mohla stravovať pravidelne. Dnes môžem povedať moje malé dieťatko ma vrátilo do života, nedalo mi čas, aby som rozmýšľala nad sebou. Keď som prestala kojiť lekári mi urobili celkovú rekonštrukciu pánvového dna. Dnes žiadne problémy s inkontinenciou nemám, ale bohužial mám znovu nález na hrubom čreve a v novembri ma čaká operácia, dúfam, že s dobrým koncom . Pán boh asi riadi naše cesty a to dieťatko sa mi narodilo v čase, keď som ho naozaj potrebovala. Tak to v živote je.
Ivka držím Ti palce.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ahojte vsetci.dnes bude tych info trochu viac,tak to bude dlhsie.
ale ja som tiez bola rada,ked som mala info z prvej ruky a podrobne,tak mozno niekomu moja skusenost pomoze.

mam to za sebou.v stredu ma prijali do nemocnice a cca o pol druhej ma operovali.kyretaze som sa strasne bala.citala som vselico.ale uspali ma vyborne,lekari a cely tim bol uzasne mily,zhovievavy a doktor co operoval bol jemny a trpezlivy.nic som necitila.momentalne uz len slabo spinim,prilezitostne krvacam,hodnoty hcg okamzite klesli,co je dobre zamenie,zda sa ze ma vycistili dobre a v stredu idem na dalsi odber krvi a kontrolu do nemocnice.
ked ma prebrali z narkozy,povedali mi cosi co ma sokovalo.
ale aspon viem,preco som uz prisla o dve deticky.
nie som taka bezchybna,ako mi to tvrdili vsetci mozni lekari.

ked som bola v taliansku tehotna s tym prvym,vtedy ma tam na to upozornili ale moj lekar na Slovensku tomu nepripisoval velky vyznam.dnes viem,ze uz 4 roky zijem s tym ze problem nemam ,a predsa!!!!!
nevsimol si to ani moj terajsi doktor.potvrdilo sa to az sonom,pocas terajsej operacie.takze o co ide:
moja maternica je rozdelena na dve casti jemnou blanou a ta zmensuje priestor.preto moje prve babo,ked narastlo,bolo zatlacene k stene maternice a nasledne som krvacala.......
no a teraz to bolo zasa koli tomu.povedali,ze to embryo mohlo byt uchytene aj kdesi medzi tou blanou a preto ho nevideli.ale aj tak by to muselo ist von.nemalo sancu.
takze ked sa pekne zahojim a zotavim,caka ma este jedna operacia,pri ktorej mi moj problem odstrania.potom by som uz ozaj nemala mat problemy.
lezala som na izbe s 38-rocnou zenou,ktora mala podobny problem.2 spontanne potraty a potom 1 take tehotenstvo bez embrya.tri kyretaze.... a objavili tiez ze ma maternicu rozdelenu blanou.odstranili jej to a teraz ma 15-mesacneho chlapceka a uz je opät tehotna.ona ale krvaca a aj s tym chlapcekom krvacala,nebolo to take lahke.a stale zvracia-kazdych 5 minut.
povedala mi,ze sa to podari.mam pozitivne mysliet,to je najdolezitejsie.
ked sa psychicky zlomim,to je koniec.musim verit a zit pozitivne.
momentalne to moc nejde,ale verim ze cas mi pomoze.
dame si tak pol roka pauzu a potom sa uvidi.
jediny fyzicky problem kt.okrem tej maternice po tehotenstve mam,su nadbytocne kila.ale priznaky uz zmizli a mozem zjest uz aj klince,ziadne palenie zaludka ani nic podobne.trochu este pobolievaju prsia.

este by som rada popisala nemocnicu,pretoze to je zazitok.
1.den bolo vsetko tip top,izby su pre 3 zeny,kazda ma zamykatelnu skrinku a nocny stolik,na izbe je umyvadlo a klimatizacia.
WC je spolocne so susednou izbou-cize pre 6 zien.
nepotrebovala som nic.dostali sme vlozky,sietove nohavicky,nocne kosele,a puncochy na trombozu,ktore boli povinne.pripadala som si ako bambulka.ked ma v tom moj muz zbadal,chytil sa za hlavu
sestricky boli mile a vsetko super.postel polohovatelna,automaticky,3 rozne gombiky dovolili nastavit si presnu polohu.
izby cistucke a utulne vymalovane,aj operacky,take pestre s vlnkami-vobec to neposobilo depresivne.pripadlo mi to strasne fajn.
po operacii tiez vsetko super.pre operaciou som od polnoci nemohla nic jest ani pit,tak ked o piatej vecer po operacii doniesli veceru-2 celozrnne rozky s maslom,ani neviem ako sa vo mne stratili.
v noci klimatizaciu stiahli,takze sme sa triasli zimou a cez den bolo prekurene.okna sa ale otvorit nedali.
na druhy den prisli nove sestricky a tie uz neboli take ochotne a neprejavovali tolko zaujmu.jedlo bolo pre mna katastrofalne,jedine normalne boli ranajky.inak tazke,aromatizovane jedla/udene mäso,hrachova kasa a knedla;paradajkova kapusta,noky s paradajkovou omackou a kaparami-boli hrozne navonane,dvihalo mi zaludok/,ktore su podla mna uplne nevhodne pre tehotne zeny a zeny po narkoze-vsak tam kazdy druha zvracala.......
chodila som na zemle do bufetu......
v den mojho odchodu-dnes,to bolo ale najotrasnejsie.
rano priviezli na kyretaz jednu mladu Turkynu a cely cas s nou bol na nasej izbe jej muz!!!!!stazovala som sa ale nikto sa tym nezaoberal.ako je to mozne?nechapem.my dve dalsie zeny,polonahe sme mali znasat cudzieho bradateho chlapa v izbe....ale nic sme nezmohli,vraj on jej musi prekladat.zaujimave bolo,ze na vizite dievca rozumelo vsetkemu.
dospela som k nazoru,ze cierni mozu vsetko.nie je to len vyhoda u nas ale uz aj tu.....povedala som sestricke ze okamzite volam manzelovi,aj ja ho chcem mat pri sebe!!!!!!!!!ziadna odozva.
vizita bola polopaticka a doktorka veeeelmi mila vsetko mivysvetlila detailne,konecne som po troch dnoch presne vedela co mi robili a co ma este caka.najhorsie bolo,ze ma tam skoro este do zajtra nechali,lebo som nebola na WC.naordinovali mi klistir.neuverite,ale okamzite po vizite som rychlostou uraganu naklusala na WC-celkom spontanne....ani klistir som nepotrebovalasestricky sa na tom tak smiali,ze sa az doktor z urologie prisiel kuknut,ze co je....no aspon daco vesele.hura.mozem ist domov.
zbalila som sa ako vichor a poprosila mladeho urodzeneho pana-turka,ci by som sa aspon nemohla prezliect do civilu,bez jeho pritomnosti.bol celkom ochotny,pockal na chodbe.ale hned potom naklusal do izby a ani sa nepohol.no a potom klasicky-dostala som prepustaciu spravu,odstrihli mi zo zapästia moj privesok-ktosom,co som....a cakala som mojho muza.
ked dorazil,nikto sa o nas nezaujimal a ked som sa prisla do sesterne spytat ci teda vsetko je vybavene a ci uz mozem ist,ci netreba daco podpisat,tvarili sa ako vyjavene,ze co ich otravujem.tak "auf wiedersehen!!!"nasadli sme do auta a uz som doma.
neuveritelne,ze v nemocnici som to tak nepocitovala.navstevoval ma moj muz denne aj smojou mamou a nedopinalo mi to.
dnes ,ked som vstupila do nasho domu,vysla po schodoch,ocitla som sa v jedalni-naplnilo ma take prazdno-akoby na mna vsetko padalo.cely den sa spamätavam z toho, co sa mi to vlastne zase stalo.az doma som pocitila tu prazdnotu,tu bezmocnost,lutost............

dakujem vsetkym,ktori moj pribeh so mnou prezivali a drzali mi palce.a drzim palce vsetkym mamickam ktore cakaju svoje deti,aby nikdy nespoznali,co je to stratit nieco tak krasne.
dakujem vam vsetkym,ze ste mali trpezlivost vsetko toto si precitat.
a dakujem,ze ma chapete.
jedna pani mi raz povedala/to bolo ked som prisla o to prve-na Slovensku/-Vy ste magistra,nemozete byt tak precitlivela.nemozete stale plakat.....nie ste dost reprezentativna....
no a co?aj ja som len clovek.co s tym mal ten titul?
veru,placem dost ale snazim sa mysliet pozitivne.
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Ahojte!Ďakujem za povzbudivé slová a podporu. Ja som si už zvykla a beriem to ako normálu vec, že nás pán Boh skúša koľko a ako to zvládneme. Mňa už dokopy nič neprekvapí. Povedala som si, že ak mám byť tehotná, donosiť a porodiť zdravé dieťa tak to budem vychutnávať plnými dúškami. Nejdem sa stresovať, že čo a ako bude ďalej......
Tiež sme si veľa užili s manželom. Moje prvé tehotenstvo dopadlo tiež veľmi zle. Bola som tri mesiace tehotná a začala som krvácať. Odumrel mi plod v maternici. Tiež som boa veľmi ale veľmi nešťastná tak ako teraz Osky. Takže sa viem vžiť do Tvojej situácie. No hore hlavu a ver tomu že bude aj lepšie. Budem stále na Teba myslieť.
Druhý krát som ani nevedela že som tehotná. Nebývalo mi zle, všetko bolo v pohode a nakoniec to pokazia lekári tak ako som tu už spomínala.
Teraz mi býva ťažko na žalúdok, neznášam žiadne pachy.To čo som mala rada, tak nemôžem dať do úst, lebo mi je hneď zle. Som viac unavená a musím často oddychovať.... Bolia ma prsia......Typické príznaky tehotnosti. No test som si ešte nekúpila, tak neviem či som na 100% tehotná. Ja budem najistejšia aj tak len po vyšetrení na gynekologii.
Takže zatiaľ len toľko.
Ešte Ludmila je mi ľúto, že máš stále veľké zdravotné problémy. Ale treba myslieť pozitívne aj keď viem že sa to stále nedá. No máš zdravé a určite krásne dieťa a už len pre neho treba žiť život naplno.
Čo by som ja dala za to keby moja Katka bola zdravá už 9 rokov.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Osky, Ivka, držím Vám palce a obdivujem Vás. Osky, teším sa, že si sa dozvedela niečo nové a teraz sa už budeš vedieť podľa toho zariadiť. Držím Ti palce, aby všetko dobre dopadlo a aby si sa dočkala svojho bábätka!!!!
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Ahojte! Tak ja som dnes trochu sklamaná.Urobila som si test a vyšiel negatívny.No čo už, hormóny sa zbláznili. Je mi stále zle, nevládzem nič robiť, bolieva ma v podbrušku, prsia pevné......Možno to vyjde nabudúce.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ivka161172 Pozri príspevok
Ahojte! Tak ja som dnes trochu sklamaná.Urobila som si test a vyšiel negatívny.No čo už, hormóny sa zbláznili. Je mi stále zle, nevládzem nič robiť, bolieva ma v podbrušku, prsia pevné......Možno to vyjde nabudúce.
A mala si už mať menzes a mešká Ti? Koľko dní?
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Po tieto dni (dnes, zajtra) ho mám dostať.Keď ja som taká nedočkavá.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ivka161172 Pozri príspevok
Po tieto dni (dnes, zajtra) ho mám dostať.Keď ja som taká nedočkavá.
Ivka, ešte nehádž "flintu do žita"! Ja som si prvý test urobila až po týždennom vynechaní. Bála som sa ten test si vôbec urobiť, aby som nebola sklamaná ako už toľko krát pred tým. A skoro som odpadla! Nemohla som uveriť vlastným očiam, že vidím dve čiarky. Test som si robila v práci a bolo hrozné, nemôcť sa s niekým podeliť o ten pocit šťastia! Hneď z práce som letela do lekárne a kúpila som si ešte jeden test. Taký kvalitnejší. Aj ten vyšiel pozitívne.

Vydrž ešte!!!
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Ivka161172 Pozri príspevok
Po tieto dni (dnes, zajtra) ho mám dostať.Keď ja som taká nedočkavá.
pred menzesom si test zasadne nerob-nie je to spolahlive aj ked na letaku citas nieco ine.pockaj tyzden,dva-podla toho ako to pravidelne mavas.ja som si nerobila test este ani po 35 dnoch a keby som nahodne nebola u zenskeho,cakala by som este tyzden-lebo ja mavam nepravidelne.....
mozes byt tehotna.este vydrz!!!
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mne po 2 mesiacoch meškania vyšlo 5 negatívnych testov, lekár mi pichol vyvolávačku a nič... Bola z toho veľká radosť, lebo po 8 rokoch a 2 chlapcoch sa nám narodilo krásne dievčatko. Už je z nej prváčka.
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Ahojte!
Ďakujem za povzbudivé slová. Budem čakať ďalej. Zatiaľ sa necítim na to, že by som ho mala dostať, ale nevoľnosti trochu ustúpili, ani prsia nie sú napnuté. Tak neviem čo si o tom myslieť. Uvidmé o nejaký týždeň. Potom sa ozvem,
Jarka tak to muselo byť naozaj krásne, aj nám by to mohlo vyjsť ale naopak. Manžel má tri dievky a dve vnučky. Tak by sa už pýtalo syna mať.
Ale je nám to jedno, len keby bolo zdravé, to je naše najväčšie želanie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať