Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mne to prislo pred pol rokom, ignorovat, to este stale sa pokusaju vymamit prachy? ja mam uz uplny klud a nereagovala som ani raz.
0 0
Matej Krajči Matej Krajči

Matej Krajči je offline (nepripojený) Matej Krajči

Dobry den aj ja mam ten isty problem ale mne sa to taha uz od januara minuleho roka a urobil som chybu a zaplatil som im 134€. Posielaju dalsie faktury a najnovsie mi prislo taketo cosi:
Vážený klient!

Vo veci Vašej neuhradenej pohľadávky sme boli poverení spoločnosťou Flavio Contrepacore and Co. Ltd. presadením jej právnych záujmov na území Slovenskej a Českej republiky. Do dnešného dňa ste nereagovali na výzvy nášho mandanta na zaplatenenie predmetnej pohľadávky.

Konáme v zastúpení nášho Mandanta, spoločnosti Flavio Contrepacore and Co. Ltd., Seychelles

Mandátne číslo zmluvy: FCC-5134-1121

Pohľadávka: 194,95 €
Úrok 0,00 €
Poplatky 5,00 €
Uhradené: 131,95 €
Zmeny: 0,00 €

Celkový dlh spoločnosti: 68,00 €



Týmto Vás vyzývame uhradiť Vašu dlžobu v lehote do 14 dní odo dňa doručenia tejto výzvy na nasledujúce bankové spojenie:

Úhrada prevodom alebo priamym vkladom

SLOVENSKÁ REPUBLIKA (EUR)

Banka: Tatrabanka, a.s.
Číslo účtu: 2922855549 / 1100

IBAN: SK58 1100 0000 0029 2285 5549
BIC: TATRSKBX


Česká republika (CZK)*

Banka: VOLKSBANK CZ, A.S.
Číslo účtu: 4200354274 / 6800

IBAN: CZ91 6800 0000 0042 0035 4274
BIC: VBOECZ2X

Variabilný symbol: 6665501777
* Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.




Chceme Vás upozorniť, že v prípade neuhradenia danej dlžoby budeme vo veci postupovať ďalej a podnikneme kroky k zahájeniu súdneho konania. V súdnom konaní Vám súd prikáže popri dlžnej čiastke uhradiť aj ďalšie náklady spojené so súdnym konaním. Nasledujúce náklady Vám môžu vzniknúť v prípade neuhradenia danej pohľadávky v určenej lehote.
Vymáhaná pohľadávka

Istina 1. a 2. rok, poplatok za prístup do online databázy 144,00 €
Zmluvné pokuty 60,00 €
Úrok z omeškania 0,25 % denný úrok /ročne 54,75 €
Trovy súdneho konania - zaplatený súdny poplatok 16,50 €
Trovy právneho zastúpenia v konaní pred súdom 33,20 €
Súdny poplatok za vydanie poverenia na exekúciu 16,50 €
Trovy právneho zastúpenia v exekučnom konaní 33,20 €
Trovy exekučného konania ( odmena exekútora + hotové výdavky v exekučnom konaní) 74,36 €
Vaše celkové náklady 432,51 €


Ohľadom Vašej dlžoby sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť na nasledujúcich telefónnych číslach:

Call Centrum – BIB Services s.r.o.

+421 (0) 903 923 351*

* Pondelok – Piatok 09.00 – 17.00 h



Informácie o možnostiach pri splátkach prostredníctvom splátkového kalendára

V prípade, že si prajete zaplatiť danú pohľadávku prostredníctvom splátkového kalendára, pošlite nám písomnú žiadosť na adresu sídla firmy alebo emailom na adresu: uctovnictvo@bib-services.sk.
Pohľadávku je možné splatiť v dvoch, troch alebo štyroch splátkach.

Informácie o vymáhanej pohľadávke

Uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu je v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území Slovenskej republiky, a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka a § 262 Obchodného zákonníka.

Prihlásenie bolo vo Vašom prípade uskotočnené prostredníctvom Vašej emailovej adresy, mena a priezviska, trvalého bydliska a dátumu narodenia. Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptovali ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Medzi Vami a spoločnosťou Flavio Contrepacore and Co. Ltd. vznikla právoplatná zmluva, uzatvorená podľa právnych predpisov platných na území Slovenskej a Českej republiky.

Informácie o spoločnosti BIB Services s.r.o.

Sme vedúcou spoločnosťou na trhu poskytujúcou služby v oblasti spravovania a vymáhania pohľadávok. Vďaka skúsenostiam a využívaniu pokrokových technológií ponúkame kvalitné a bezproblémové spravovanie akéhokoľvek množstva pohľadávok a vysokú efektivitu pri ich vymáhaní na celoeurópskom trhu.

S pozdravom,


BIB Services s.r.o.
Mostná 13, 949 01 Nitra
Slovenská republika

IČO: 45 467 048
DIČ: 2023007723
Vložka číslo: 27169/N
Okresný súd Nitra
Štúrova 9, 949 68 Nitra

Som v koncoch uz som z nich zufaly... Mam ignorovat aj tuto fakturu? Poradte prosim.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

mne prislo vcera ze vraj"Vaše celkové náklady 432,51 €"....zaujimave ze vsetci dlzime rovnaku sumu.....asi to posiela nejaky robot.....podla mna je dost ludi co sa zlaknu a zaplatia inac by uz prestaly....si myslim....ved to nieco musi stat ta agenda a aj riziko ze sa do toho niekdo obuje a pojde im po krku ako pitbull.
0 0
Matej Krajči Matej Krajči

Matej Krajči je offline (nepripojený) Matej Krajči

Takze zasa ignorovat aj ked som uz zaplatil nejaku ciastku?
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

ked chces zaplat.....tvoja vec ,ja osbne radsej podporim nejaky utulok pre skreckov.....nez BIB servus.....a precitaj si celu diskusiu ....budes mat prehlad co-ako.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja som kedysi skôr písal - zastrašujú, ľudia zaplatia a firma má ihneď potvrdené, že osoba existuje. A začne kolotoč nekonečných faktúr a pohľadávok - viď Krajči - zaplatil a má to tam znova (a ešte navýšené).

Pokiaľ by sledoval celú kauzu - vedel by, kde má sa pripojiť http://www.ombudspot.sk/
0 0
elizabet57 elizabet57

elizabet57 je offline (nepripojený) elizabet57

Aby nedopadli jak ty vo Zvolene.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Skôr aby dopadli!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ale ved pravnici v mediach vyzývajú neplatit.Preco im stale niekto zaplati a potom otravuju aj inych.
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

pokial budu existovat tupela, co platia nezmyselne pohladavky, budu tie pracse nadalej nenazrane !

... nakoniec, absolutne nesucitim s nimi ... asi maju penazi dost ...

http://antonak.eu/flavio-contrepacor...udnemu-zakazu/
http://antonak.eu/tasr-zakazali-vyma...a-to-ignoruje/
http://antonak.eu/sita-zastupca-posk...urove-faktury/
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

a vobec co maju co ludia citat si nejake basnicky??? ci si pospevovat(vid kauza SOZA) co si o nas pomysli nejaky zahranicny investor???treba makat od svitu do nevidim.....potom sa budeme mat ako svajciary
0 0
Peto7785 Peto7785

Peto7785 je offline (nepripojený) Peto7785

internetove-kauzy.webnode.sk - informácie o kauze 60 eur faktúr

internetove-kauzy
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Opat sa ozvali. Asi po jeden a pol roku emailom, mimosudne vyrovnanie. Ignorujem.
1 0
lubocko lubocko

lubocko je offline (nepripojený) lubocko

sú to obyčajní šmejdi ubohí,skúšaju netreba na nich reagovať
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať