Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Lenze, mne uz davno dva tyzdne uplynuli Ci to myslia od dodania faktury?
Vaše prihlásenie bolo uskutočnené
dňa 06.08.2009 a odvtedy som nebol na stranke
0 0
hena22 hena22

hena22 je offline (nepripojený) hena22

pošli to osdtúpenie aj tak, zdôrazni, že si zmluvu uzatvoril omylom, do ktorého ťa uviedli oni nejasnými formuláciami a že ich služby si vôbec nevyužíval a ani nemieniš využívať. Ak sú slušná firma, budú so zrušením zmluvy súhlasiť, poplatok za tie 3-4 mesiace čo prešli ale asi budeš musieť zaplatiť. Prípadne, ak nie, prilep sem ich odpoveď, uvidíme čo ďalej
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Dakujem Vam za pomoc.
Aj som uzatvoril, jediny dovod preco som sa registroval je tam sutaz o citacku eBookov, a ja rad citam knihy. Chcel som skusit stastie.
3-4 mesiace nie su az tak vela, viac je tych 60€.
Ale pochybujem ze su slusna firma.
Hena22 aj ja som z PD, bolo by mozne sa dnes stretnut a prebrat to? ako mam napisat odstupenie, pripadne ako sa dohosnut na splatkovom kalendari....rodicov nechcem do toho tahat, by ma zabili

Priznavam moja chyba je ze som neprecital poriadne podmienky...
Naposledy upravil erik.aragorn : 03.11.09 at 07:39
0 0
hena22 hena22

hena22 je offline (nepripojený) hena22

erik.aragorn Pozri príspevok
Dakujem Vam za pomoc.

Hena22 aj ja som z PD, bolo by mozne sa dnes stretnut a prebrat to? ako mam napisat odstupenie, pripadne ako sa dohosnut na splatkovom kalendari....rodicov nechcem do toho tahat, by ma zabili
poslala som SS
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

poslal som fakturu na mail
0 0
Terike11 Terike11

Terike11 je offline (nepripojený) Terike11

Ahoj aj mne dnes prišiel tento mail , tiež som študentka živí ma mamima, som z toho uplne na odpadnutie , je mi uplne do plaču. Ja som sa zaregistrovala 1.9 2009 ale prihlásená som vôbec nebola lebo mi to nechcelo zobrať heslo tak som tu už ani neskúšala a stránku som nenaštevovala. Chcela by som osdtúpiť od zmluvy ale píšu že môžem len do 2 týždnov ale teraz neviem že či od regidtrácie alebo od doručenie toho mailu ktoré mi určuje zpaltit pohľadávku. Prosím poradte niekto
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No dúfam,že Richard nezačne rozposielať faktúry aj nám čo sme na Porade- za každý príspevok 0,5eura, za každý súhlas 1 euro a za každý porada bod 2 eura...:confusedD
A Zolo je odrovnaný...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 03.11.09 at 11:34
0 0
macoil macoil

macoil je offline (nepripojený) macoil

Zdravím a prosím o pomoc. V case zhonu, ponejakom programe som sa registroval na www.downloads-portal.sk a teraz odomna žiadajú 60 Eur za používanie, aj ked pri registrácii nebolo nikde uvedene že je to spoplatnená služba?! A ešte jedna otázka: aký predmet podnikania potrebujú, aby mohli takto ponukať software?
Ak som to dal do zlej rubriky ospravedlnujem sa moc....

Ďakujem
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pozri si nasledovnú tému:

http://www.porada.sk/t123235-problem...-portalom.html

Totožný problém.
0 0
hena22 hena22

hena22 je offline (nepripojený) hena22

Terike11 Pozri príspevok
Ahoj aj mne dnes prišiel tento mail , tiež som študentka živí ma mamima, som z toho uplne na odpadnutie , je mi uplne do plaču. Ja som sa zaregistrovala 1.9 2009 ale prihlásená som vôbec nebola lebo mi to nechcelo zobrať heslo tak som tu už ani neskúšala a stránku som nenaštevovala. Chcela by som osdtúpiť od zmluvy ale píšu že môžem len do 2 týždnov ale teraz neviem že či od regidtrácie alebo od doručenie toho mailu ktoré mi určuje zpaltit pohľadávku. Prosím poradte niekto
posielam ti vzor toho listu cez ss
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No dúfam,že Richard nezačne rozposielať faktúry aj nám čo sme na Porade- za každý príspevok 0,5eura, za každý súhlas 1 euro a za každý porada bod 2 eura...:confusedD
A Zolo je odrovnaný...
No Stanko ďakujem pekne.....
0 0
Iqwar Iqwar

Iqwar je offline (nepripojený) Iqwar

Mna by skor zaujimalo ako moze dotycna firma zasielat faktury e-mailom. Co ak uz nemam tuto mailovu adresu? Preco to neposlu postou? Cele je to velmi divne. Takisto v registracnim formulari nie su ziadne osobne udaje, zoberiem do ruky telefonny zoznam, sadnem si do internet kafe a za pol hodinu bude zaregistrovana polovica mesta...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zoltán Kovács Pozri príspevok
No Stanko ďakujem pekne.....
Ja nič,len som si v hlave spočítal ten cenník s tvojou štatistikou a vyzerá to na pekný balík financií...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

erik.aragorn Pozri príspevok
Lenze, mne uz davno dva tyzdne uplynuli Ci to myslia od dodania faktury?
Vaše prihlásenie bolo uskutočnené
dňa 06.08.2009 a odvtedy som nebol na stranke
A ešte by asi nebolo od veci podať podnet na komisiu na posudzovanie spotrebiteľských zmlúv:

http://www.justice.gov.sk/wfn.aspx?p...m=h4/komis.htm

Predsa len prihlásením sa zaviazať na 24 mesiacov bez možnosti vypovedať je asi pre internetový portál priveľa.
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

Zoltan, dakujem za link, tak som vytoceny, ze mi nenapadlo najprv pozriet, ci tu ma niekto podobny problem.

Takze patrim tiez medzi tych, ktori netusili, ze ide o platenu sluzbu. Napisal som podnet na SOI aj na stranku staznosti.sme ... uvidime, ci mi nieco odpisu ...

chcelo by to nejaky spolocny postup viacerych nestastnikov ...
0 0
macoil macoil

macoil je offline (nepripojený) macoil

Ďakujem za navedenie na info. Sú to tý istý ludia, a zaujímavé je že spoločnost vznikla 7.7.2009 kedy aj tie basne portal. To bude čisto podvod, nepomohlo by trestne oznamenie, alebo reklama v markíze?
0 0
Terike11 Terike11

Terike11 je offline (nepripojený) Terike11

dakujem , moc hena22. A čo myslíš ako to dopadne ? mám niečo zaplaitť či nič alebo ako budeš postupovať ty? pošle len ten dopis zatial?
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

skopirujem sem text z mojej zalozenej temy:

Dobry den, potreboval by som poradit ako postupovat v tomto mojom probleme.
28. 9. 2009 som sa kvoli reklamovanej sutazi zaregistroval na stranke basne-portal.sk
Nevsimol som si vsak, ze uplne dolu na stranke a samozrejme malickymi pismenkami bolo napisane, ze suhlasim so vseobecnymi obchodnymi podmienkami a budem platit 5 euro mesacne po cely rok ak neodstupim od zmluvy do dvoch tyzdnov. Dnes mi poslali mailom fakturu na 60 euro, ktore musim zaplatit do 15. 11. 2009, inak mi bude nabiehat urok 1,08% z uctovanej sumy za den oneskorenia.
Samozrejme, ze viem, ze je to moja chyba, ze som necital vseobecne obchodne podmienky pri registracii na stranku, ale absolutne ma nenapadlo, ze ma ist o platenu sluzbu.
Je mozne nejakym sposobom po vyse mesiaci odstupit od zmluvy z nejakeho dovodu? Povedzme, ze obsah webstranky nedosahoval slubovanu kvalitu, alebo ze ide o podvod, alebo ze som bol uvedeny do omylu, alebo tvrdit, ze ten text o plateni tam pred mesiacom nebol, alebo nieco ine.
Na SOIku som napisal podnet, ale predpokladam, ze mi odpisu, ze som si to mal pri registrovani precitat a viac sa mnou zaoberat nebudu.
Konatela som si preklepol cez obchodny register, ma niekolko s.r.o.-ciek s roznou cinnostou a nevzbudzuje doveru.
Budem vdacny za kazdy nazor.
0 0
macoil macoil

macoil je offline (nepripojený) macoil

pripájam sa s problémem www.downloads-portal.sk , tý istý ludia, tie iste podmieky
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

hena22 Pozri príspevok
pošli to osdtúpenie aj tak, zdôrazni, že si zmluvu uzatvoril omylom, do ktorého ťa uviedli oni nejasnými formuláciami a že ich služby si vôbec nevyužíval a ani nemieniš využívať. Ak sú slušná firma, budú so zrušením zmluvy súhlasiť, poplatok za tie 3-4 mesiace čo prešli ale asi budeš musieť zaplatiť. Prípadne, ak nie, prilep sem ich odpoveď, uvidíme čo ďalej
no slusna firma firma to asi nebude, jeden konatel a jeden spoluvlastnik. konatel okrem ineho prevadzkuje aj krcmu s automatmi. myslim, ze cela ta sutaz mala len nalakat ludi na to zaregistrovanie sa ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať