Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
j.benz j.benz

j.benz je offline (nepripojený) j.benz

ma to este jeden hacik, oni su neplatcami dph, tak to stoji na fakture, tam je znenie toho zakona trocha ine...skusim to preposlat dalej
0 0
adhoc adhoc

adhoc je offline (nepripojený) adhoc

iqwar : podla faktury je firma neplatcom dph
samiria: tak cakam teda na list od sudu a naslednu exekuciu a ked mi pridu zobrat televizor tak si zoberem tvoj ... neviem ci ma niekto nervy vyckavat co sa stane ..ja to vsetko neham preverit mojim pravnikom
0 0
VAS0 VAS0

VAS0 je offline (nepripojený) VAS0

zdravim vospolok. No neviem ako vy, ale mna to tu uz nebavi citat co sa tu pise, ze polovica hovori, ze neplatit a dalsia, ze platit. Hladam odvazlivcov, ktory pojdu so mnou do markizi to riesit a musia vypovedat dany problem pred kamerou. Sestra ma znameho krejcu a potrebujeme troch ludi z BA. Kto sa toho podujme napiste mi na email (1jozefvasilko1@gmail.com) alebo tu
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

je tu nieco, nove v nasejveci?
0 0
Samiria Samiria

Samiria je offline (nepripojený) Samiria

adhoc - chcela som prispieť svojim názorom, nikomu ho nevnucujem, kludne to daj preverit, ja som sa dnes tiez chcela rozpravat s pravnickou, ale bohuzial ponahlala sa na pojednavanie, tak sme to akosi nestihli prebrat =(
Len som skusala vypatrat nieco co by nam mozno pomohlo, rozhodnut sa musi kazdy sam.
A mimochodom, práve meno p. Adamča bolo v súvislosti s takýmito praktikami firiem spominane aj na onom portaly computerbertug.de - sice len okrajovo ale bolo. P. Adamca ma totiz v nemecku zaregistrovaych par net firiem a domen so strankami, ktore sa venujú rovnako neprehladnému biznisu. Asi je uz aj tam znama firma =(
... a este cosi, vlastný TV nemám =)
0 0
zdenkanany zdenkanany

zdenkanany je offline (nepripojený) zdenkanany

ahojte....patrím k vám s tým istým problémom....ako budete postupovať dalej,budete čakať,alebo ako???
0 0
nordwest nordwest

nordwest je offline (nepripojený) nordwest

tymto si spominam na reklamu O2,bez malych pismen.
sam som sa oplacho v globteli,ze som si neprecital dolne riadky a stalo ma to exzekutora...
tak isto kuponka....
tu som sa prihlasil a suhlasil som s podmienkami,aj s poplatkom,lebo to potrebujem a za sluzby sa plati v celom svete.
bolo mi jedno,ci ma zaradia do nejakeho stupidneho zrebovania...
takze odporucam premyslat,kym dakde napisete svoje meno.
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

nordwest Pozri príspevok
tymto si spominam na reklamu O2,bez malych pismen.
sam som sa oplacho v globteli,ze som si neprecital dolne riadky a stalo ma to exzekutora...
tak isto kuponka....
tu som sa prihlasil a suhlasil som s podmienkami,aj s poplatkom,lebo to potrebujem a za sluzby sa plati v celom svete.
bolo mi jedno,ci ma zaradia do nejakeho stupidneho zrebovania...
takze odporucam premyslat,kym dakde napisete svoje meno.
a co tak nad tym troska porozmyslat....ved meno priezvisko a adresu si najdem aj v telefonnom zozname nemyslis? mail si vytvorim aby sedel zajdem do kaviarne a sme tam
0 0
sutulustus sutulustus

sutulustus je offline (nepripojený) sutulustus

nordwest Pozri príspevok
tymto si spominam na reklamu O2,bez malych pismen.
sam som sa oplacho v globteli,ze som si neprecital dolne riadky a stalo ma to exzekutora...
tak isto kuponka....
tu som sa prihlasil a suhlasil som s podmienkami,aj s poplatkom,lebo to potrebujem a za sluzby sa plati v celom svete.
bolo mi jedno,ci ma zaradia do nejakeho stupidneho zrebovania...
takze odporucam premyslat,kym dakde napisete svoje meno.

Hahahaha. Jasne takze ty si potreboval vidiet 150 odkazov na software zadarmo a upisal si sa dobrovolne diablovy na 24 mesiacov . Prepac, ale neverim ti ani slovo Adamca. V O2 alebo Orange musis podpisat zmluvu. Vlastnorucne a musis predlozit svoj obciansky. Tak mi tu netrep. Nikto kto ma rozum vam to nezaplati podvodnici prasivy.
0 0
adhoc adhoc

adhoc je offline (nepripojený) adhoc

tak vyuzit tu sluzbu chcel asi kazdy ked sa tam prihlasil nemyslis? a tak isto si nemyslim ze spominany adamca sa bude zaoberat nejakou poradnou na slovensku a riesit tu odpovede,ako som uz pocitil maju na to ine sposoby komunikacie teda kokretne len ta jedna cez email ... povedal by som pockajme vsetci kym pride nejake normalne riesenie od nejakeho pravnika alebo media .. ja uz tiez na tom pracujem,60 eur je pre mna dost vysoka suma..a vobec akakolvek suma chrrr
0 0
lupuska lupuska

lupuska je offline (nepripojený) lupuska

Podla prispevku na FB bude dnes odvysielana reportaz o tomto podvode v televiznych novinach na markize - neviem ci o 17 alebo vo vecernych. Sledujte a uvidime.
0 0
zdenkanany zdenkanany

zdenkanany je offline (nepripojený) zdenkanany

ako vidím je nás tu celá kopa...nemali by sme sa navzájom nijako urážať a môj názor je taký,že by sme mali vyčkať čo sa udeje,kedže tu niekto už informoval aj TV...ja tiež nechcem zaplatiť,bo som to nevyužila ani raz,iba som sa tam zaregistrovala,kedže mám rada básne a chcela som si dáke prečítať
po odvisielaní budeme vštci múdrejší
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

ja som si teraz precitala tie VOP, ktore prisli mojmu priatelovi. maju to dobre premyslene, ta suma 5 eur, je tam napisana slovom, takze to si malokto v tom texte vsimne. ked tak vacsina by urcite hladala cislo a nie slovo :-( su to bezcharakterne svine, ktore nalakali ludi na vyhru-iphone, e-book a teraz skusaju, kto zaplati...
0 0
notorik notorik

notorik je offline (nepripojený) notorik

Detiská, neplatte nic. Nic.

Hlavne si z tejto eskapady zoberte skusenost. Skusenosti rozmyslat nad tym co robim. Pretoze ak by sa do toho chlapci z danych portalov obuli, veril by som, ze by dokazali to, ako dlho ste na danej stranke boli a co konkretne ste tam robili a robili ste to s Vasim suhlasom a suhlasom s vop. A nezmohli by ste skutocne nic. Takych tu uz bolo a aj bude. Vy ktori ste si toto zazili si od dnesneho dna pozor davat budete. Aspon dufam.

A v kazdom pripade o Vasej skusenosti uvedomte svojich rodicov. A poproste ich nech Vam vysvetlia co to je doverovat, ale preverovat.
0 0
tasa tasa

tasa je offline (nepripojený) tasa

ale uz len to ze je tam uvedeve ze cena je citujem "päť euro" tak to možem nazvať svojho psa menom "päť euro" a budem im ho tam posielat kazdy mesiac .... to nie je regulerne napisana suma... ved aj to musi mat svoje nalezitosti. ja som to zaniesla pravnicke v skole nechala si vsetky materialy ohladom toho a zajtra doobeda sa mam u nej zastavit pre jej nazor na danu vec
0 0
notorik notorik

notorik je offline (nepripojený) notorik

dadmtb Pozri príspevok
Odpovedze mi niekto please, že či vám to prišlo na vaše reálne meno. Dík.
Pozeram, ze mas 14 rokov. Jedine za co si zodpovedny, je stiknut si listok v autobuse. Nicoho sa neboj a daj to rodicom, ukaz im link na tuto poradu a oni to vyriesia
0 0
ani3012 ani3012

ani3012 je offline (nepripojený) ani3012

tasa si ma pobavila!
A daj potom vedieť,čo a ako,OK? Ja to nemám komu dať,jedine si zaplatiť právnika.Ak k tomu budem musieť pristúpiť,tak čo už.
Inak by sme sa potom mohli dať do kopy bolo by to lacnejšie a efektívnejšie. Hromadné žaloby sa lepšie vyhrávajú
0 0
lupuska lupuska

lupuska je offline (nepripojený) lupuska

Navyse, suma tam nie je spomenuta podla zakona - musi byt napisane 5e (prepocet konverznym kurzom 30,126SK) - kazda firma, ci uz na nete alebo aj v realnom svete,musi mat takyto dodatok, inak im SOI vyrubi pokutu.
0 0
mikkes mikkes

mikkes je offline (nepripojený) mikkes

Lupuska... z konverz. kurzom máš pravdu, vo VOP niet o tom ani mienky tak sme teda boli zavedený do omylu...nie??
0 0
DOBSON35 DOBSON35

DOBSON35 je offline (nepripojený) DOBSON35

na adrese kde maju mat svoje sidlo je len postova schranka a nic viac a zodpovedna osoba nezdviha telefon konecne im prihara ja platit urcite nebudem sme.sk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať